Zaloguj się, aby obserwować  
oOreVenOo

Jakie gry polecacie? W co naprawdę warto zagrać?

379 postów w tym temacie

Co lepiej kupić? Fable: Zapomniene Opowieści czy Guild Wars? Nie mogę się zdecydować... Co mi doradzicie?
Z góry dzięki za wszelkie sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 16:27, Batek88 napisał:

Co lepiej kupić? Fable: Zapomniene Opowieści czy Guild Wars? Nie mogę się zdecydować... Co
mi doradzicie?
Z góry dzięki za wszelkie sugestie.

Radzę ci kupić Guild Wars więcej przy tej grze czasu spędzić bo Feable jest za krótki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chce kupic PES 6 lub FIFA 07 i mam dylemat. ale bardziej ciagnie mnie do pes''a i bardziej go mam zamiar kupic a Wy co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 17:03, choper napisał:

ja chce kupic PES 6 lub FIFA 07 i mam dylemat. ale bardziej ciagnie mnie do pes''a i bardziej
go mam zamiar kupic a Wy co sadzicie?

Lepiej kup PES6 bo w fifie prawie co roku to samo a PES wyszły tylko 3 części a już zyskały dużo fanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 17:05, Gracz 23 napisał:

> ja chce kupic PES 6 lub FIFA 07 i mam dylemat. ale bardziej ciagnie mnie do pes''a i bardziej

> go mam zamiar kupic a Wy co sadzicie?
Lepiej kup PES6 bo w fifie prawie co roku to samo a PES wyszły tylko 3 części a już zyskały
dużo fanów

no tez mi sie tak wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 17:03, choper napisał:

ja chce kupic PES 6 lub FIFA 07 i mam dylemat. ale bardziej ciagnie mnie do pes''a i bardziej
go mam zamiar kupic a Wy co sadzicie?


Kup PES''a 6. Ładna grafika no i ogólnie spoko gra, tylko te okropne błędy w polskiej wersji. Spotkasz się z takimi tekstami jak:
" Wcinij dowolny przycisk"
"Treninuj zagrywki"
Występują też straszne pomyłki komentatorów, których nie bede wypisywał, a jest ich nie mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Gothic najlepiej zacząć od 1 części a potem przejść do 2 jak już przejdziecie obie częci to dodatek Noc Kruka no i oczywiście na końcu Gothic 3 . Ta gra warta jest świeczki :) polecam ją każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2007 o 18:27, Batek88 napisał:

Spotkasz się z takimi tekstami jak:
" Wcinij dowolny przycisk"
"Treninuj zagrywki"
Występują też straszne pomyłki komentatorów, których nie bede wypisywał, a jest ich nie mało.

Jeśli zainstalujesz uaktualnienie to niebedzie bledow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będzie tak:

1.NEVERWINTER NIGHTS(moje ulubione strasznie napradę warto!!! tak tak)
2.PES 6
3.JADE EMPIRE
4.FAR CRY
5.PROJECT: SNOWBLIND
6. a jeżeli chodzi o konsole to OKAMI I FINAL FANTASY IX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 20:11, Skarmory napisał:

opłaca się : Świątynię Pierwotnego Zła czy Icewind Dale I + dodatki

poszukaj sobie zestawu Icewind dale 1 + dodatek + ID 2.Za taki zestaw w sklepie gram.pl zaplacilem kiedys ok 20 zeta.w Swiatynie nie gralem ale ma slabe opinie i ponoc jest za krotka, w ID 1 i 2 mozna grac miesiacami albo i latami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FPP/FPS - Deus ex (ale tylko część 1), Half-life (również polecam 1, dwójki juz nie :-)), Chrome (polski shooter w klimatach S-F, bardzo klimatyczny i dość trudny - to zalety ;-)).

cRPG - Baldur''s Gate 2 : Shadows of Amn, Arcanum, Planescape: Torment, Fallout 1 i 2, Gothic 1 (ale tylko 1, pozostałe części słabsze). (K, tu chyba wszystko, chociaż coś mogłem przeoczyć ;-)).

Strategie - Total Annihilation (lub jego duchowy następca Supreme Commander, ale tego nie rekomenduje bo nie grałem :-/), C&C Red Alert 1 (koniecznie część 1 : świetny klimat, misje, których się nie zapomina - Klasyk), Earth 2140 (kolejny Klasyk, tym razem made in PL, IMO warto się zapoznać. Kolejne części juz nie aż tak dobre), Heroes of Might and Magic 3 (gra, która przeczy teorii, iż tury wyszły z mody :-), wiecznie młoda i zawsze wieczna - Polecam ;-)), Hegemonia: Legions of iron (strategia kosmiczna z elementami ekonomii i zarządzania; Genialna muzyka, świetny klimat i fabuła tez niczego sobie. IMO najlepszy kosmiczny RTS).
To chyba wszystko z tej branży (hehe). Co ciekawe, jakoś brakuje mi tutaj współczesnych RTSów, czyżby coś poszło nie tak przez te kilka lat ? No ale z drugiej strony to sam przecież jest z innymi gatunkami w moim przypadku, jak teraz się przyglądam ;-).

Inne - Legacy of Kain , cała seria (gra bardziej konsolowa, ale potrafi wciągnąć i ma strasznie zagmatwaną fabułę - której tak do końca pewnie sami twórcy nawet nie kumają - mimo że liniową), Drakan : Order of the Flame (gra action-adventure, ale jeszcze z czasów, kiedy to 3/4 gier było PC only ;-). Ta tez jest exclusivem dla PC i dla mnie jest jedyną w swoim rodzaju. Świetny klimat, muzyka wpadajaca w ucho i oczywiście SMOKI ;-). Warto sie zapoznć, bo teraz gry z tego gatunku są zupełnie inne - IMO słabsze), Max Payne, obie części (wiadomo, klimat jakich mało, fabuła jak z filmu - 100 razy lepsza niż scenariusze z naszych "Kryminalnych" itp. ;-) - sporo akcji i zwrotów akcji oraz świetna komiksowa oprawa. Gra unikatowa sama w sobie).

To chyba wszystko, chociaż niewykluczone, ze coś jeszcze pominąłem w gąszczu trudnych spraw :-)). W każdym bądź razie w.w. gry, to są właśnie "MOJE" gry ;-), które szczerze polacam każdemu (mimo ze większość z nich, to klasyka).

I jeśli ktoś zna wszystkie wyżej wymienione i pogrubione tytuły ;-), to z całym szacunkiem mogę uścisnąc mu dłoń :-), a jeśli ktoś ich nie zna, to nawet nie wie ile traci jako gracz !
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci radził pograć w MMORPG. Tylko, że łatwo się uzależnić i trzeba mieć umiar.
Polecam Lineage II Cr5, WoW-a oraz Runescape.
Runescape(www.runescape.com) to gra zrobiona w Javie i gra się przez przeglądarkę lub przez klienta ze strony www.zybez. net.
Polecam te oto 3 gry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować