Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Miniony rok w świecie konsol (część 2)

20 postów w tym temacie

Domek

W środę mogliście przeczytać drugą część Lucasowego podsumowania roku na rynku PC, postanowiliśmy więc – by uniknąć konfliktu interesów - trochę poczekać z publikacją drugiej części tekstu na temat sytuacji konsolowej. Trochę czasu minęło, stężenie wrogo nastawionych PeCetowców nieco mniejsze, możemy więc z radością zaprosić do lektury!

Przeczytaj cały tekst "Miniony rok w świecie konsol (część 2)" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, całkiem fajnie napisane :] Cieszę się że autor nie krzyczał X360 rulez! Aaaa, PS3 do piwnicy!! (znajomy ostatnio tak podsumował zeszły rok w konsolowym półświatku...) tylko wyraził opinię identyczną z moją - dajcie PS3 czas ;] Każdy kto śledził dzieje PS2 wie, że rzecz się miała podobnie - mało konsol na stracie, pozornie lepsza konkurecja a z bigiem czasu PS2 zaczęło być najlepsze ;] Skoro handheldy zostaly na przyszły tydzień, to ja wracam do PSP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ze wszystkim się z autorem zgodzę (vide GRAW, z tego co pamiętam był po prostu koszmarnie napisany w wersji na PC i dlatego mało co go "ciągnęło" nawet na minimum, a Oblivion wcale aż tak do wydatków nie zmuszał), ale tekst niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! W końcu coś o Wii :-D. Ale, co najważniejsze, obiektywnie. Niezły przegląd rynku, trzeba przyznać. Póki co MS wyprzedził wszystkich. Rok czasu jednak robi swoje. Sony trochę przegięło, ale poczekajmy z oceną. Wii zaś rządzi ;-), no ale gier rzeczywiście aż tylu jeszcze nie ma. No i graficznie startu nie ma do pozostałych next-genów. Ale rozgrywka - cud, miód. A jaka będzie przyszłość? Pożyjemy, zobaczymy. Ja kibicuję Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super txt! dobry przeglad tylko szkoda ze zabraklo konsol obecnej generacji... jednak za bardzo sie tym nie zamartwiam bo jak latwo dostrzec tan rok nalezal do x360... co cieszy mnie tym bardziej bo od grudnia konsolke posiadam(fanboyem nie jestem:) mam nadzieje ze w 2007 roku konkurencja sprawi iz bitwa o klienta bedzie bardziej zacieta ale nie bedzie latwo. xbox ma w rekawie niemalo asow: Mass Effect, Bioshock, Halo3, Blue Dragon, Lost Planet... niech tylko pierwsze trzy tytuly beda mialy srednia ocen 90% i bede wniebowziety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obiektywnie, dość obszernie i z uwzględnieniem większości najważniejszych gier, słowem: bardzo dobry artykuł. Przyjemnie się czytało, tym bardziej, że mocno siedzę w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swietny txt, naprawde milo sie go czytalo, nawet jesli chwilami mialo sie wrazenie, iz dotyczy on tylko jednej konsoli nowej generacji...;-) No ale taka sytuacja jest w pelni zrozumiala, wiec nie ma sensu sie czepiac..;-) Sam bym pewnie zaopatrzyl sie w X''a, jednak poki co mam jeszce sporo zaleglosci w temacie PS2 i martwego juz niestety GaCka(na ktorego jednak w latach poprzednich kilka naprawde wartych uwagi gier sie ukazalo:]) A tak swoja droga mam WIELKA nadzieje, iz nie zaniechacie tradycji, i podobnie jak to mialo miejsce z 360tka, na gramie pokarzą się "mega-tsty" innych next-genow takich jak PS3 i Wii...Nadzieja matka glupich? Coz, zobaczymy...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie ten wysyp hitów na X0? Podałeś 6 tytułów z czego prawdziwym hitem okazał się tylko GoW, Dead Rising był bardzo dobry, podobnie jak GRAW ale reszty hitami bym nie nazwał. Oblivion mnie rozczarował, TT to popierdułka (miła ale popierdułka) a Viva Pinata jest adresowana do dość wąskiego grona odbiorców X0, 3 tytuły to wysyp?;p Od siebie dodałbym jeszcze N3, gra była dość surowo oceniana ale mi grało się w nią bardzo dobrze i miała fajny klimat, takich typowo konsolowych zręcznościówek bardzo brakuje na X0... Zgadzam się z Tobą że X0 (z racji braku konkurencji;) zdominował rynek nextgen w 2006 roku, szkoda tylko że nie wspomniałeś że najlepiej sprzedającą się stacjonarką nadal pozostaje PS2 a ogólnie najlepiej sprzedającą się konsolą jest DS. Nie wspomniałeś też że PS3 sprzedało się w USA lepiej niż X0 i PS2 w tym samym okresie... ogólnie ten tekst jest taki bardzo pro M$;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 14:31, KATO napisał:

jak cieple buleczki - nie zmienia sie stalych zwiazkow. argh.


Dzięki, mój błąd. Poprawiłem. Argh. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialem zauwazyc ze nie pojawila sie 3 czesc artykulu, najbardziej mnie interesujaca. Czy ona w ogole bedzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować