Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2009 o 20:46, Marco_Polo napisał:

zwiedzaniem dodatkowej lokacji :-)

Serio:o? A mógłbyś opisać jaka konkretnie?
btw ale po wydaniu jej co skutkuje tym, że nas oskarża o porwanie mamy bardzo fajną opcję dialogową na odpowiedź:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 22:03, In_The_End napisał:

Serio:o? A mógłbyś opisać jaka konkretnie?

Wiezienia XD Konkretnie tego fortu który

Spoiler

szturmujesz na końcu gry (w czasie wizyty w więzieniu masz dostęp tylko do 1 piętra ale za to jest ono bardziej rozbudowane. Fajne jest że można się stamtąd wyrwać zarówno masakrując wszystko po drodze jak i przebierając się za strażnika i udając że wychodzi się na patrol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2009 o 22:03, In_The_End napisał:

> zwiedzaniem dodatkowej lokacji :-)
Serio:o? A mógłbyś opisać jaka konkretnie?

Więzienie :-P

Spoiler

Będziesz miał do wyboru:
- czekać na wybawienie w celi - gra się wtedy wybraną dwójką bohaterów, którzy mają nas odbić
lub
- samemu się wydostać. Nie wiem jak wygląda sprawa z innymi postaciami, które ma się przy pojmaniu w drużynie ale w moim przypadku do więzienia trafiłem razem z Alisterm, prawdopodobnie zabierają tam tylko Szarych Strażników. Uciekałem więc razem z nim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w Orzammarze z questem dotyczącym Jarvie (czy jak jej tam).

Spoiler

Chodzi mianowicie o to, że jestem już po arenie, po rozmowach w kongresie (quest, gdzie muszę się opowiedzieć za jednym bądź drugim kandydatem na króla) i po rozmowie z Harrowmountem otrzymałem kolejnego questa, żeby rozprawić się właśnie z tą Jarvie. Tylko właśnie, gdzie ona jest? Rozmawiałem z mieszkańcami kurzowiska, z żebrakami, sprzedawcą, który podpowiedział mi o jakiś tajnych przejściach i o jednym znajdującym się na przeciwko jego sklepu, ale idąc tam, niczego szczególnie nie zauważyłem. Nikt z zamieszkujących kurzowiska nie powie mi już czegoś, czego bym nie wiedział. Niektórzy nawet w ogóle boją się odpowiadać na pytania z nią związane. Kobieta bez nóg (imo chyba glitch, rozmawiając poruszyłem temat, dlaczego i w jaki sposób straciła nogi, a przecież kończyny miała wszystkie na miejscu) powiedziała mi o jakiś charakterystycznych żetonach z inicjałami, może je trzeba gdzieś dostać? Naprawdę nie mam zielonego pojęcia co mam zrobić. Robić sidequesty i poczekać na samowolne rozwinięcie fabuły, czy trzeba samemu jakoś ją do przodu popchnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

W Kurzowisku jest jeden dom do którego można wejść, wcześniej nic w nim nie było ale jak wejdziesz do niego teraz zostaniesz zaatakowany przez członków kartelu na których zdobędziesz potrzebną Ci kość.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy pytania:
- Zakończenia różnią się czymś oprócz napisów końcowych?
- Jak się gra łupieżcą?
- Mag krwi dobrze się sprawuje czy cały czas ginie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko dotyczące questa święte prochy Andrasty :

Spoiler

czy po wykonaniu tego zadania będzie możliwe wrócić jeszcze do tej lokacji, bo bardzo bym chciał ubić tego smoka, ale na razie drużyną na poziomie 11- 12 level sprawia mi on...cóż..."niewielkie" trudności, że się tak wyrażę ;). Jeśli to możliwe, to wrócił bym tu z 20 - 25 lev drużyną, jeśli nie to się pomęczę chyba trochę...



Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba można, z tego co wiem. :)

Spoiler

Ja smoka ubiłem od razu, głównie dzięki temu, że Morigan miała zamrażanie na maksa i smoka cały czas mroziłem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki za odpowiedź. W takim razie troszkę się pomęczę z nim i spróbuję go powalić... Jedyne co nie napawa mnie optymizmem to to, że

Spoiler

dwa razy to muszę przejść, wpierw skazić prochy dla tego nawiedzonego Kolgrima, żeby mnie nauczył specjalizacji łupieżcy, a potem znów to samo od spotkania go już jako dobry ludek - strażnik bez skazy czyli zabić a prochy zanieść do arla ;)



Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE jestem pewien ale zdaje mi się ,ze będziesz mógł wrócić.

Ja smoka ubiłem z 16 levelem a grę skończyłem z 21 wiec radze ci go wcześniej zabić niz po 20 levelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można wrócić, ja zabiłem smoka na 15 lvlu;-p taktyka -

Spoiler

zabiłem go na dwa łuki;-p Leliana i ja sobie strzelaliśmy, a Alister i Sten tankowali( raczej latali;-p) w każdym bądź razie pod koniec smok się zawiesił i tylko strzelał flegma w Leliane;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś zna rozwiązanie problemu z błędami grafiki i crushami na geforcach i 8600 i 8800? błąd jest ogólnie znany i na oficjalnym forum http://social.bioware.com/forum/1/topic/58/index/88751/1 toczy się dyskusja na ten temat, może ktoś ma jakieś doraźne rozwiązanie? Jeśli nie to pozostaje czekać sto lat, aż albo BioWare, albo nVidia coś wymyślą, lub zrezygnować z tej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 12:22, damlon napisał:

czy ktoś zna rozwiązanie problemu z błędami grafiki i crushami na geforcach i 8600 i
8800? błąd jest ogólnie znany i na oficjalnym forum http://social.bioware.com/forum/1/topic/58/index/88751/1
toczy się dyskusja na ten temat, może ktoś ma jakieś doraźne rozwiązanie? Jeśli nie
to pozostaje czekać sto lat, aż albo BioWare, albo nVidia coś wymyślą, lub zrezygnować
z tej gry...


U mnie pomaga zrzucanie gry do paska zadań jak zaczyna migotać (naciskam w tym celu klawisz windows). Po przywróceniu przez pewien czas jest ok. No i często wciskam f5 (szybki zapis), żeby nie być za bardzo do tyłu po awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Jestem obecnie w Denerim i wykonuję misję z tablicy u kantorki. Mam odnaleźć/wspomóc ludzi, którzy zostali ponoć zaatakowani przez pomioty, miejsce do którego mam się udać jest zaznaczone na mapie. I tutaj pojawia się problem - nie zauważyłem, żeby był jakiś znak na tej mapie, który pokazałby do jakiego miejsca mam się udać. Miał ktoś podobny problem, czy może ja coś przeoczyłem czytając mapę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2009 o 13:13, Mordrag napisał:

Witam

Jak najlepiej poradzić sobie z Matką Lęku czy tam Lęgu..? Jestem wojownikiem


Ja się zawsze ustawiam na tej wysepce nie obrośniętej przed ML i strzelam do niej z łuku/kuszy, pomijając atakowanie macek. Do tego tradycyjnie mag z zamrożeniem czy innym oszałamiaczem się przydaje. Najdelikatniejszą postać stawiam na środku wysepki, bo tam macki nie sięgają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Miał ktoś podobny

Dnia 31.12.2009 o 13:16, maciekk1 napisał:

problem, czy może ja coś przeoczyłem czytając mapę?


Powinieneś mieć nową lokację na obszarze pomiędzy Denerim - Las Brecillan - jezioro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować