Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2010 o 19:20, Karharot napisał:



Ee.. zbroja legionu ma bodajże 28 coś, pancerza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 19:37, owca95 napisał:

w co lepiej jechac w zielarstwo czy warzenie trucizm i czego trza aby zrobic oklad lecznicy


Na głównej postaci czy pobocznych ?
Ja bym na głownym bohaterze nie jechał ani w to ani w to.
Na moim dałem na full persfazje i zdolnosci bojowe, a nastepnie ciagnałem w tropienie reszte pkt.

Zielarstwem może zajmowac się wynne i morrigan, truciznami zevran i leliana - nie ma sensu tego pakowac w główną postac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Zbroja Legionu ma KP 21,88 czyli dokładnie tyle samo ile ta z łuski smoka, natomiast bonusy dawane tak za poszczególne elementy jak i za set ma zdecydowanie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 20:02, Karharot napisał:

Nie. Zbroja Legionu ma KP 21,88 czyli dokładnie tyle samo ile ta z łuski smoka, natomiast
bonusy dawane tak za poszczególne elementy jak i za set ma zdecydowanie lepsze.


Aa prawda przecinki mi się troszeczkę przesunęły;p
Ja wiem, że dałem mu łusek tylko na dwie zbroje, bo zapomniałem potem ubić tego smoka przy prochach Andrasty i już nie miałem, a tu na wojnę wyruszyłem;p

a co z ta bronią dwuręczną.. ktura najwieksze obrażenia daję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do broni dwuręcznej to szczerze mówiąc nie wiem, jest kilka całkiem przyzwoitych mieczów i toporów nigdy jednak nie próbowałem wybierać najlepszego (żadna z moich głównych postaci nie specjalizowała się w tym orężu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 20:19, Karharot napisał:

Co do broni dwuręcznej to szczerze mówiąc nie wiem, jest kilka całkiem przyzwoitych mieczów
i toporów nigdy jednak nie próbowałem wybierać najlepszego (żadna z moich głównych postaci
nie specjalizowała się w tym orężu).


A tak z ciekawości ile razy już przeszedłeś grę;D;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem grę i zaczynam drugi raz, postanowiłem tym razem być zły więc prosiłbym o wypis miejsc w których, przy podejmowaniu złych decyzji członkowie drużyny mogą się zbuntować, bym mógł wyruszyć tam w innym składzie, chce mieć wszystkich towarzyszy żywych.

Spoiler

Wiem, że jednym z tych miejsc będzie świątynia z prochami Andrasty, pewnie Alistair i Leliana nie będą się zgadzali. Czy zanieczyszczenie urny powoduję śmierć Eamona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Nie, zanim ją zanieczyścisz weźmiesz z niej szczyptę prochów. Leliana i Wynne obrócą się jednak przeciwko tobie jeśli zrobisz to przy nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Wynne też się zbuntuje. Ba. Zbuntuje się nawet jeśli nie będziesz miał jej w drużynie. Po powrocie do obozu zrobię małą scenę i się pożegna. Alistair nie będzie miał nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 20:32, Karharot napisał:

3,5 XD


aaa;d strzelałem że 4;D

Spoiler

Ja pamiętam, że w jednej z bocznych uliczek przyszły Kruki i ten elf odszedł z drużyny i zwrócił się przeciw mnie. A nie miałem go w zespole, nagle się pojawił. Nie wiem, czy tak jest za każdym razem, ale ja odrzuciłem współpracę z Krukami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

To widać miałeś z nim kiepskie relacje.
Sam miałem tą scenkę w denerim, nie miałem nawet akurat w tym momencie Zevrana w teamie, ale zjawił się, stanął po mojej stronie, a po zamordowaniu wszystkich kruków co prawda myślał o odejściu ale wyperswadowałem mu to faktem że podróżując z moją ekipą może mieć spory udział w skarbach które znajdujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Tak jest za każdym razem, gdy ci zabójcy robią na Ciebie zasadzkę Zevran się pojawia. Jeśli masz na niego wystarczający wpływ opowie się po Twojej stronie, jeśli nie to Cię zdradzi.
Jeśli idzie o współpracę z Krukami którą proponuje Ci facet w gospodzie to radziłbym Ci ją przyjąć, on akurat jest szczery w swojej chęci współpracy (co nawet mnie zaskoczyło bo sądziłem że nasze partnerstwo zakończy się rzeźną) a choć nagrody które od niego otrzymujesz są niewiele warte to po wykonaniu wszystkich questów uzyskasz dostęp do specjalnej (i dość interesującej) oferty u jednego z kupców na targu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 21:01, Karharot napisał:

Spoiler

Tak jest za każdym razem, gdy ci zabójcy robią na Ciebie zasadzkę Zevran się pojawia.
Jeśli masz na niego wystarczający wpływ opowie się po Twojej stronie, jeśli nie to Cię
zdradzi.
Jeśli idzie o współpracę z Krukami którą proponuje Ci facet w gospodzie to radziłbym
Ci ją przyjąć, on akurat jest szczery w swojej chęci współpracy (co nawet mnie zaskoczyło
bo sądziłem że nasze partnerstwo zakończy się rzeźną) a choć nagrody które od niego otrzymujesz
są niewiele warte to po wykonaniu wszystkich questów uzyskasz dostęp do specjalnej (i
dość interesującej) oferty u jednego z kupców na targu.




No i pasuje;) przecież nie będę przechodził za każdym razem tak samo;D;p
A powiedźcie jeszcze.

Spoiler

Kogo wolicie obsadzić na tronie? i czy da się jakoś namówić ich do małżeństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 21:14, NecroVisioneR napisał:

Witam,wie ktoś ile kosztuje po przeliczeniu na złotówki DLC Twierdza Strażnika?Chodzi
mi o to DLC zlecane w obozie

No w grze pisze że 55 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 21:24, Szczur22 napisał:

> Witam,wie ktoś ile kosztuje po przeliczeniu na złotówki DLC Twierdza Strażnika?Chodzi

> mi o to DLC zlecane w obozie
No w grze pisze że 55 zł


My Godddddddd,podziękował za to,poczekam aż stanieje albo wyjdą wszystkie DLC razem z tym dodatkiem zaplanowanym na wiosnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 20:36, Ray napisał:

Spoiler

Wynne też się zbuntuje. Ba. Zbuntuje się nawet jeśli nie będziesz miał jej w drużynie.
Po powrocie do obozu zrobię małą scenę i się pożegna. Alistair nie będzie miał nic przeciwko.



Spoiler

A jeśli zrobię to zadanie przed przyjęciem Wynne? I jeżeli pamiętacie jeszcze jakieś podobne miejsca to czy moglibyście się podzielić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 21:14, Mordrag napisał:

A powiedźcie jeszcze.

Spoiler

Kogo wolicie obsadzić na tronie? i czy da się jakoś namówić ich do małżeństwa?


Spoiler

Da się ich namówić do małżeństwa i jest to IMO najlepsza opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów mam kilka pytań. Jaka jest najlepsza zbroja i miecz dla wojownika z tarczą? Ponadto czy ktoś mógłby mi wymienić wszystkie smoki, z których będę mógł uzyskać łuski? (chociaż najbardziej zależy mi na tych dużych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować