Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2010 o 14:56, diabolo20 napisał:

Cześc
Mam problem z ucieczka z więzienia w przepranie zdołałem przejsć aż do momentu kiedy
paniusia napotkana pyta mnie co ja tu robie i mimo kilku prub z odpowiedziami zawsze
jest walka z 5 czy 6 wrogami a jestem sam jak mam to rozwiązać?


Chodzi o ucieczkę z Fortu Drakon? W pierwszej zbrojowni trzeba się przebrać, w drugiej powiedzieć strażnikowi że go zmieniamy. Potem idziemy do dowódcy i wciskamy mu kit ze jesteśmy nowymi rekrutami. Idziemy po żołnierzy do magazynu, z nimi do drugiej zbrojowni po miecze. Znowu do dowódcy i potem wychodzimy spokojnie głownym wyjściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 13:48, Zabrajin napisał:

Słuchajcie, co daje zarejestrowanie się i bycie online w Dragon Age?

bez urazy ale raczej nie wydaje mi sie byc dysponowal legalna dragon age i tego nie wiedzial.
A co do samego pytania to :sporo, tylko w taki sposob jestes w stanie grac w dlc do gry ktore sa przypisywane do twojego konta, twoj bohater i osiagniecia sa zapisywane na twoi koncie online i mozesz za darmo dostac trzy przedmioty jezeli ukonczysz jak narazie dostepny 1 rozdzial dragon age journeys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 17:40, Dandelion1 napisał:

Jaki jest najlepszy miecz jednoręczny i gdzie takowy znajdę ?

Miecz Powierzchniowca (Głębokie Ścieżki w Orzamarze - trzeba go złożyć z kilku części).
Piłomiecz - do kupienia u kupca w Denerim.
Miecz Pustki (do zdobycia w queście "Wolny" w Denerim) - ten chyba najlepszy.

Jak pomieszałem nazwy, to przepraszam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 18:31, Dandelion1 napisał:

U którego kupca ?

Piłomiecz to nie jest unikat więc można go kupić u różnych kupców a także znaleźć przy pokonanych przeciwnikach, jego parametry (niezależnie czy będzie to loot czy towar u kupca) będą zależały od Twojego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 18:53, Karharot napisał:

Yup. Koszmarnie drogi ale warty swej ceny :)


87 suwerenów jeśli się nie mylę ,ale warto wydać na to czy lepiej na ten pierścień ,,dawca życia'''' w orzamarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 18:59, owca95 napisał:

87 suwerenów jeśli się nie mylę ,ale warto wydać na to czy lepiej na ten pierścień ,,dawca życia'''' w orzamarze?

87? Mi się wydawało że dobrze ponad setkę... Co do tego co bardziej warto kupić - to zależy od tego kogo chcesz wzmocnić, magowi bardziej przyda się ten kostur natomiast dla wojownika czy łotrzyka kup pierścień. Jako klasą grasz? Bo najlepiej jest przede wszystkim dbać o wyposażenie głównej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 19:54, Karharot napisał:

> 87 suwerenów jeśli się nie mylę ,ale warto wydać na to czy lepiej na ten pierścień
,,dawca życia'''' w orzamarze?
87? Mi się wydawało że dobrze ponad setkę... Co do tego co bardziej warto kupić - to
zależy od tego kogo chcesz wzmocnić, magowi bardziej przyda się ten kostur natomiast
dla wojownika czy łotrzyka kup pierścień. Jako klasą grasz? Bo najlepiej jest przede
wszystkim dbać o wyposażenie głównej postaci.


właśnie magiem gram, trzeci raz przechodzę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie powinieneś najpierw kupić ten kostur. Na pierścień też potem uzbierasz (jeśli wciąż będzie Ci na nim zależało), na razie zdobądź "klucz do miasta" w Orzamarzer, bardziej Ci się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 17:40, Dandelion1 napisał:

Jaki jest najlepszy miecz jednoręczny i gdzie takowy znajdę ?

Gwiezdny kieł czy jakoś tak, do przekucia z meteorytu odnajdowanego w jednym evencie na mapie u kowala na szczycie wojownika, wymagany wardens keep dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest normalne ze zaczynajac nową grę na profilu w ktorym wczesniej juz ja przeszlismy mamy od samego poczatku odblokowane specjalizacje ktore jak pamietam odblokowywalem podczas pierwszej gry czy to po prostu bug? bo bugiem napewno jest to ze gdy dostaniesz psa i za pierwszym razem go zle nazwiesz to nawet jakbys wczytal sejwa sprzed otrzymania psa to i tak nie bedzies zmogl poprawic swojego wczesniejszego niedokonanego wyboru. To samo ma sie z ksiegami ze specjalizacjami, kupilem raz ksiege ze specjalizacja uzdrowicjela , uzylem jej a potem wczytal sejwa sprzed kupienia i ksiegi juz nie bylo, ja mialem wciaz kasę a specjalizacja sie wlaczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 23:32, Indrid_Cold napisał:

Czy to jest normalne ze zaczynajac nową grę na profilu w ktorym wczesniej juz ja przeszlismy
mamy od samego poczatku odblokowane specjalizacje ktore jak pamietam odblokowywalem podczas
pierwszej gry czy to po prostu bug?

Normalne - gra zapisuje na koncie wszystkie osiągnięcia (dlatego po pierwszym przejściu gry nie będziesz miał jej w 50% ukończonej).

Dnia 15.01.2010 o 23:32, Indrid_Cold napisał:

bo bugiem napewno jest to ze gdy dostaniesz psa i za pierwszym razem go zle nazwiesz to nawet jakbys >wczytal sejwa sprzed otrzymania psa to i tak nie bedzies zmogl poprawic swojego wczesniejszego >niedokonanego wyboru.

A to nie wiem, nigdy nie zrobiłem błędu, ale faktycznie dziwnie wygląda.

Dnia 15.01.2010 o 23:32, Indrid_Cold napisał:

To samo ma sie z ksiegami ze specjalizacjami, kupilem raz ksiege ze specjalizacja uzdrowicjela

Normalne. Zrobiłeś to raz - zapisało się w profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Takie pytanie - czy w wieży magów, mając w drużynie Morrigan jest możliwość przyjęcia Wynne do drużyny bez utraty punktów poparcia u Morrigan? Bo zależy mi na tym, żeby przyjąć Wynne, ale żeby też nie odbierać punktów poparcia u Morri ;S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 23:48, Oloninho napisał:

Witajcie. Takie pytanie - czy w wieży magów, mając w drużynie Morrigan jest możliwość
przyjęcia Wynne do drużyny bez utraty punktów poparcia u Morrigan? Bo zależy mi na tym,
żeby przyjąć Wynne, ale żeby też nie odbierać punktów poparcia u Morri ;S


Utratą 2 czy 3 punktów nie masz się co przejmować - wystarczy wcisnąć jakikolwiek prezent i się zwróci. Ale da się, dzisiaj to robiłem i punktów nie straciłem - jak, tego nie powiem, bo nie pamiętam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Otóż chodzi o straszne cięcia w DA. Grać się nie da, bo to jest pokaz slajdów. Chciałem wrócić do gry i zagrać ponownie, ale nie ma takiej możliwości. Zainstalowałem patcha 1.02.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować