Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2010 o 15:54, Abi_Dalzim napisał:

Gdzie można znaleźć mody resetujące skille dołączanych towarzyszy i powiększające plecak?


Zwiększenie pojemności plecaka do 125:
http://www.dragonagenexus.com/downloads/file.php?id=281
Zwiększa pojemność plecaka x2 przy zakupie "powiększaczy" u kupców:
http://www.dragonagenexus.com/downloads/file.php?id=290
Niestety nie znalazłem żadnego moda, który by resetował skille towarzyszy, ale myślę, że jak poszperasz na tej stronce, to coś znajdziesz :)

Dnia 13.01.2010 o 15:54, Abi_Dalzim napisał:

Współgrają z polską wersją?


Tak. Wersja 1.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 15:54, Abi_Dalzim napisał:

Gdzie można znaleźć mody resetujące skille dołączanych towarzyszy

Zgaduję że chodzi Ci o coś takiego ->
http://www.dragonagenexus.com/downloads/file.php?id=4
Nie testowałem tego moda więc nie wiem czy współpracuje z polską wersją (choć teoretycznie nie powinno być problemu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam takie pytanie: Czy da się w tej grze tak zablokować, iż nie da się grać dalej? Przykładowo ubije się przypadkiem jakąś postać ważną dla fabuły i nie da się pójść dalej?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 19:36, maniekk napisał:

Mam takie pytanie: Czy da się w tej grze tak zablokować, iż nie da się grać dalej? Przykładowo
ubije się przypadkiem jakąś postać ważną dla fabuły i nie da się pójść dalej?


Z takich spraw to może wystąpić jedynie bug gry - raz miałem taki przypadek, że przeszukałem bossa przed cutscenką z jego śmiercią, a przed tą animacją w jego przedmiotach brakowało chyba klucza czy czegoś w tym styku, w każdym razie nie mogłem przejść dalej. ;)
NPC którzy są do nasz przyjaźnie nastawieni chyba nawet się nie da zaatakować więc opcja zabicia kogoś przypadkiem jest niemożliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie. Oczywiście może całkiem pokaźna ilość postaci zginąć w całej grze, ale to tylko i wyłącznie zależy jak poprowadzisz fabułę, ale nie wpływa to nijak na problemowe przejście gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak jest jeżeli chodzi o specjalizacje. Bo grając wcześniej Maginem odblokowałem (po rozmowie z Miriam ;-)) możliwość zainwestowania punktu w specjalizacje Zmiennokształtnego potem dostałem poziom i mogłem tam dać jeden punkt. A co jeżeli nie chcę tam go dać, bo chcę inną specjalizacje? To mam czekać i nie inwestować, czy ten punkt może przepada? Bo jeżeli tak tzn. że muszę jak najszybciej odblokować wybraną specke.

Poza tym zacząłem od nowa Magiem (z nastawieniem na heal) i w nim mam od razu tą specjalizacje odblokowaną. To tak ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przyrodzie nic nie ginie - niewykorzystane punkty (nie ważne jakie) z awansów na wyższy lvl nie giną.
Jeżeli raz odblokowałeś jakąś specjalizację, to będzie ona dostępna dla wszystkich twoich nowych postaci, tak jest zaprojektowana gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przepada dopóki go nie wsadzisz w jakąś specjalizację. Nawet na 25 poziomie możesz mieć nadal 2 wolne pkt, jednak to mija się z celem.

Tak, odblokowane specjalizacje przechodzą na przyszłe rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> czy jak sprzedam grę to kody na zbroję i quest z golemem będą aktywne dla nowego właściciela

Dnia 14.01.2010 o 12:54, Grz3chu napisał:

?


Na 99% - nie. Te kody są jednorazowe i przypisują się do Twojego profilu gry (mają też ograniczenie czasowe - jak wynika z tekstu na pudełku, trzeba je aktywować przed 1 kwietnia 2010 r.). 1% "niepewności" zostawiłem sobie jako opcjonalny cud - coś się zwali na stronach EA i jednorazowy kod uda się aktywować po raz wtóry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować