Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2010 o 20:59, Gosu napisał:

Zrobilem tak i w tym services.msc jest Dragon Age System zarzadzania pobieralnymi elementami
gry, typ uruchomienia jest reczny, logowanie jako System lokalny. Ja tak wszystko przepisuje
poniewaz przyznam sie bez bicia ze dla mnie to czarna magia jest to wszystko. Mam cos
tam zmieniec, bo nadal nie widze Ostagaru?

ps. Stan uslugi jest na : Uruchomiono.

Zatrzymaj tę usługę i uruchom ją (przed uruchomieniem gry). Nie ma gwarancji, że to pomoże, ale spróbować warto.
Na stałe nic nie zmieniaj.

Opcje uruchom i zatrzymaj powinny być dobrze widoczne. Tylko uważaj, żeby nie ruszać innych usług, bo niektóre są niezbędne dla działania systemu. Tutaj trzeba uważać co się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 21:07, Vel_Grozny napisał:

Opcje uruchom i zatrzymaj powinny być dobrze widoczne. Tylko uważaj, żeby nie ruszać
innych usług, bo niektóre są niezbędne dla działania systemu. Tutaj trzeba uważać co
się robi.


Tak zrobilem i zadzialalo. Dziekuje za pomoc, kolejny raz zreszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Loghain to dziwny facet. Gdzie by nie był , co by nie robił to zawsze jest w pełnej zbroi płytowej.
Mniam, ależ to musi być wygodne. Nawet na tronie siedzi w zbroi( nie ma to , jak szpan :-) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i tak nic w porównaniu ze Stenem który powiedział Morrigan że jeśli chce się z nim przespać to powinna taką zbroję płytową na siebie założyć XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem.

Jak jestem zalogowany to wyświeta mi, że nie mam dostępu do DLC (Twierdza + Kamienny Więzień ) a jak nie jestem zalogowany to wszystkie DCL są aktywne (w menu) ale podczas gry już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2010 o 22:43, Karharot napisał:

To i tak nic w porównaniu ze Stenem który powiedział Morrigan że jeśli chce się z nim
przespać to powinna taką zbroję płytową na siebie założyć XD

Może to taka moda w Fereldenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2010 o 00:45, R3clus3 napisał:

Może to taka moda w Fereldenie.


Sten nie pochodzi z Fereldenu, on jest po prostu...trochę dziwny;p Ale to chyba u nich normalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 00:31, Vormulac napisał:

Problem.

Jak jestem zalogowany to wyświeta mi, że nie mam dostępu do DLC (Twierdza + Kamienny
Więzień ) a jak nie jestem zalogowany to wszystkie DCL są aktywne (w menu) ale podczas
gry już nie.


Moze Ci pomoze to co mi podpowiedziano, czyli odpalenie gry jako administrator i ustawienie autologowania sie przy kazdym wlanczaniu Dragon Age.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 02:28, Longer napisał:


> Może to taka moda w Fereldenie.

Sten nie pochodzi z Fereldenu, on jest po prostu...trochę dziwny;p Ale to chyba u nich
normalne ;)

Wiem, że Sten nie pochodzi z Fereldenu, ale to nie oznacza że nie może przejąć mody z tego regionu. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 20:25, Quandor napisał:

Pomoże ktoś z Próbą. Chodzi mi o pokój z tym mostem. Za Chiny Ludowe nie mogę tego przejść.
Pomocy!

możesz przybliżyć o co Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 20:25, Quandor napisał:

Pomoże ktoś z Próbą. Chodzi mi o pokój z tym mostem. Za Chiny Ludowe nie mogę tego przejść.
Pomocy!

To z prochami Andrasty?
Nie ma nic trudnego. Sprawdzasz każdą płytę po kolei i przesuwasz coraz dalej postać metodą prób i błędów. Po każdym odkrytym kawałku mostu zapisuj grę, żebyś nie musiał przypominać sobie całego układu od początku. Jak to szło dokładnie to ci nie powiem, bo nie mam żadnego zapisu z tamtego momentu i raczej już tego nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 20:40, Madoc napisał:

> Pomoże ktoś z Próbą. Chodzi mi o pokój z tym mostem. Za Chiny Ludowe nie mogę tego
przejść.
> Pomocy!
To z prochami Andrasty?
Nie ma nic trudnego. Sprawdzasz każdą płytę po kolei i przesuwasz coraz dalej postać
metodą prób i błędów. Po każdym odkrytym kawałku mostu zapisuj grę, żebyś nie musiał
przypominać sobie całego układu od początku. Jak to szło dokładnie to ci nie powiem,
bo nie mam żadnego zapisu z tamtego momentu i raczej już tego nie pamiętam.

Nic dodać nic ująć - trzeba troszkę się namęczyć i pogłowkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 20:54, Bezi_113 napisał:

Wie ktoś może jak się dostać do Serca Lasu w Lesie Dalijczyków ?
Zabiłem tego Pustelnika i teraz trochę kupa ... ;|

Spoiler

Idź do Wielkiego Dębu we wcześniejszej lokacji, to chyba Zachodni Las. Poprosi cię, żebyś mu oddał żołędzia (powinien go mieć przy sobie pustelnik). Dąb za to da ci świetny kostur, który zniszczy bariery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Pamiętasz to gadające drzewo z pierwszego obszaru lasu? Po tym jak zabiłeś pustelnika zwróć żołądź który przy nim znalazłeś temu drzewu a będziesz w stanie pokonać barierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem jak mozna miec wogole problem z mostem w drodze po prochy Andrasty o_O przeciez tego nawet nie mozna nazwac zagadka.

Z innej beczki, strasznie krotkie te wszystkie DLC. A przedmioty jak zborja szarej strazy czy krola strasznie cienka, w sumie prawie nic nie zalozylem z ''nowych'' itemkow, poza chyba daggerem Duncana ktory dostal Zevran. Ale za to bylo mase smiechu z konwersacji Alistara z Wynne podczas eksploracji ostagaru, szczegolnie jak mu powiedziala :

Spoiler

Ze moga sie razem obudzic w lozku, a w nim miala juz nie jednego mlodszego od siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować