Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2010 o 12:11, Burczyn_1 napisał:

Nie wiem, co mogę jeszcze zrobić? Pomocy, bo już mam ochotę rzucić to w pizdu.


O ile sam hardware jest ok, to przyczyna musi leżeć w oprogramowaniu. Napisz dokładnie jaką wersję XP posiadasz.

A w międzyczasie zobacz tą stronkę >> http://cyri.systemrequirementslab.com/CYRI/intro.aspx
Wybierz tam Dragon Age i zobacz sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"nie majac zadnych nadziei na zwyciestwo (

Spoiler

tak jak w kal''hiro

l) i tym razem nie uciekła"

Chyba oczywiste co się z nią stało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązałem problem. Wszystko leżało po stronie przegrzewającej się karty graficznej - kilka rund odkurzaczem i po sprawie. :)
Oczywiście gra nadal crashuje, ale tylko wtedy gdy ustawiam maksymalne detale. Na wysokich gra się aż miło, stałe 50-60fps. Widocznie DA nieźle dusi mój sprzęt, hehe. Dziękuję wszystkim za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 23:06, Burczyn_1 napisał:

Rozwiązałem problem. Wszystko leżało po stronie przegrzewającej się karty graficznej
- kilka rund odkurzaczem i po sprawie. :)
Oczywiście gra nadal crashuje, ale tylko wtedy gdy ustawiam maksymalne detale. Na wysokich
gra się aż miło, stałe 50-60fps. Widocznie DA nieźle dusi mój sprzęt, hehe. Dziękuję
wszystkim za pomoc.


Przedmuchaj też chłodzenie procesora i zasilacza, to też może być problemem. U mojej siostry rok temu nagle komputer zaczął się restartować i była to wina przegrzanego procesora ( hura odkręcony Athlon XP na jądrze Barton, jeszcze chodzi dziadyga ;p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się, że może być nawet kilka lokacji do zaliczenia ;) Może się okazać ciekawe, zwłaszcza że była spora przerwa między DLC do DA, mam nadzieję na coś porządnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 13:44, Adidas66 napisał:

Wydaje się, że może być nawet kilka lokacji do zaliczenia ;) Może się okazać ciekawe,
zwłaszcza że była spora przerwa między DLC do DA, mam nadzieję na coś porządnego.


No zobaczymy. Mam tylko nadzieję, że porządnie to dopracują pod względem bugów. W ogóle czekam na kolejnego patcha, bo po Awakening to jakaś maszakra się zrobiła.
I ufam panom z BW, że tym razem itemy z DLC będą działać zarówno w podstawce jak i dodatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2010 o 13:53, Phobos_s napisał:

No zobaczymy. Mam tylko nadzieję, że porządnie to dopracują pod względem bugów. W ogóle
czekam na kolejnego patcha, bo po Awakening to jakaś maszakra się zrobiła.
I ufam panom z BW, że tym razem itemy z DLC będą działać zarówno w podstawce jak i dodatku
:)


Do Twojego posta dodałbym jeszcze zwiększenie poziomu trudności i byłoby super. Bo to co było w Przebudzeniu to masakra...gra była banalnie prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 18:15, Longer napisał:

Do Twojego posta dodałbym jeszcze zwiększenie poziomu trudności i byłoby super. Bo to
co było w Przebudzeniu to masakra...gra była banalnie prosta.


True true :) Zdecydowanie wolę poziom trudności oryginalnego DA:O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 19:00, Phobos_s napisał:

> Do Twojego posta dodałbym jeszcze zwiększenie poziomu trudności i byłoby super.
Bo to
> co było w Przebudzeniu to masakra...gra była banalnie prosta.

True true :) Zdecydowanie wolę poziom trudności oryginalnego DA:O :)


Niech BW wróci do poziomu trudności z BG2 to będzie fajnie :)

Aktualnie przechodze grę drug raz, teraz na 4 poziomie trudności i powiem, że z nikim problemów nie mam. Flementh 2 podejscia, smok jak się szuka prochów andraste za 1 razem padł.

Ten taki magik w Denerim... boze jak on sie nazywal ;p Co było ukłonem w strone fanów BG2 jak demilisz Kangaxan, jakoś podobne imię miał. Za pierwszym raz padł, a słyszę, że ludzie strasznie się nad nim męczą. Niby na dzień dobry wykończył mi Zevrana, ale spoko było potem ;p Res Zevranka i bijemy dalej :)

Do Awakening jeszcze nie doszedłem, ale jak mówicie, że takie proste to chyba od razu dam na najwyższy poziom trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 22:44, Okopolitan napisał:

Do Awakening jeszcze nie doszedłem, ale jak mówicie, że takie proste to chyba od razu
dam na najwyższy poziom trudności.


Co i tak niewiele da, bo jak wrzucisz taktykę, to możesz spokojnie w czasie walk robić sobie kanapki. Skille które dodaje Przebudzenie są tak potężne, że nie ma problemu z zabijaniem najmocniejszych nawet przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 22:47, Adidas66 napisał:

> Do Awakening jeszcze nie doszedłem, ale jak mówicie, że takie proste to chyba od
razu
> dam na najwyższy poziom trudności.

Co i tak niewiele da, bo jak wrzucisz taktykę, to możesz spokojnie w czasie walk robić
sobie kanapki. Skille które dodaje Przebudzenie są tak potężne, że nie ma problemu z
zabijaniem najmocniejszych nawet przeciwników.


Dokładnie. Ja nawet taktyk w ogóle nie ustawiałem od początku gry i przeszedłem ją bez zająknięcia. Poziom jest niestety niski i co gorsza jest masa dodatkowych błędów, no ale mimo to fabuła jest dość ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2010 o 23:23, sirufok1987 napisał:

Dokładnie. Ja nawet taktyk w ogóle nie ustawiałem od początku gry i przeszedłem ją bez
zająknięcia. Poziom jest niestety niski i co gorsza jest masa dodatkowych błędów, no
ale mimo to fabuła jest dość ciekawa.


Naprawdę wielu narzeka na te błędy a ja ich jakoś nie miałem. Szczęście? Być może;) Fabularnie fakt, jest ciekawie i nawet główny boss podobał mi się bardziej niż ten z podstawki, tylko właśnie ten poziom trudności. Sam w jednym momencie poszedłem zapalić i zostawiłem grę samą sobie. Nikt nie zginął ;)

4 all Czytaliście ten news o grach EA zaplanowanych na najbliższy rok? Dragon Age na przenośne konsole! Chyba, że to jakiś błąd. Przyznam, że na PSP chętnie bym zagrał jeśli gra nie byłaby strasznie powycinana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2010 o 23:57, Longer napisał:

Naprawdę wielu narzeka na te błędy a ja ich jakoś nie miałem. Szczęście? Być może;)


Za pierwszy raz przechodząc Aw zrobiłem misje w takiej kolejności, że:
a) nie mógłbym wykonać misji lojalnościowej Sigrun (zrobiłem misję z przemytnikami w Amaranthine wcześniej)
b) nie mógłbym dokonać przyłączenia Sigrun do SS (szarych strażników ;P żeby nie było;P) bo najpierw poszedłem na Blackmarsh i przyłączyłem Justice''a
Po prostu przestałem grać i dopiero po przejściu podstawki druga postacią przeszedłem Aw uważając aby nie wpaść na jakiegoś buga.
Ty szczęściarzu Ty ;)

Dnia 12.05.2010 o 23:57, Longer napisał:

4 all Czytaliście ten news o grach EA zaplanowanych na najbliższy rok? Dragon
Age na przenośne konsole! Chyba, że to jakiś błąd. Przyznam, że na PSP chętnie bym zagrał
jeśli gra nie byłaby strasznie powycinana.


Tia. Chociaż jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić. Prędzej DA na PSP będzie tak wglądał jak BG: Dark Alliance na PS2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2010 o 08:44, Phobos_s napisał:

Ty szczęściarzu Ty ;)

Jednak nie...przypomniało mi się...ba nawet tego nie zauważyłem w sumie bo nic złego się nie działo. Również nie miałem przyłączenia Sigrun i Justice do Szarych Strażników...Naprawdę tego nie zauważyłem. Myślałem, że po prostu nie można itp ;/

Dnia 13.05.2010 o 08:44, Phobos_s napisał:

Tia. Chociaż jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić. Prędzej DA na PSP będzie tak wglądał
jak BG: Dark Alliance na PS2 :)

Tak, w sumie to będzie podobne do tego, choćz drugiej strony czemu nie. FF VII Crisis Core też nie był jRPG jak poprzednie części a fabularnie trzymał wysoki poziom. Zobaczymy co tego wyjdzie, jeśli to w ogóle jest prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Musiałem sobie trochę odspoilerować gre, ale byłem niezmiernie ciekaw i mam teraz pytanie ;]

Spoiler

Czy wojownik moze zostać zarówno Czampionem, jaki i Łupieżcą

? Bo z opisu to mi sie wzajemnie wklucza, ale moze się myle ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nieco limitowane. O ile Łupieżca to kwestia wyboru moralnego w queście z

Spoiler

Urną

i tam wyklucza się Czempion, to druga okazja zdobycia go jest dopiero w końcówce gry, jeżeli się
Spoiler

zwerbuje Logena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz odblokowane specjalizacje pozostają odblokowane na stałe, tak dla obecnej jak i wszystkich przyszłych postaci

Spoiler

więc o ile w pierwszej grze prawdą jest to o czym piszesz to o tyle w następnej można dobrać tak Czempiona jak i Łupieżcę już na 14 poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować