Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2010 o 19:29, Arry napisał:

Szukałem na podanej stronie rozwiązania, ale nic nie znalazłem. Wie ktoś ocb i jak to
rozwiązać?


To słabo szukałeś. Zobacz sobie wszystkie moje posty w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, miałem chyba cztery lecz niedawno miałem formatowany dysk więc chwilowo nie gram w DA...Ale słyszałem, że po znalezieniu wszystkich nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 10:09, karolekx23x napisał:

ile w singlu gierka zapewnia grania na ile godzin ? bo chciałem przeszukac kilka stron
ale nic konkretnego nie znalazłem


Z tego co pamiętam, to mi zajęła ok 60.
Nie śpieszyłem się i starałem się wypełniać wszystkie side-questy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 10:16, karolekx23x napisał:

i co jak ja ocenisz ?


Według mnie 9/10 :)
Gało mi się bardzo dobrze i co najważniejsze po przejściu raz od razu zacząłem drugi i trzeci.... :)
Szczególnie fajne jest to, że w zależności od postaci jaką stworzysz gra wygląda odrobinę inaczej.
Największy minus to to, że w pewnym momencie nużąca była walka.
Szczególnie jak dotarłem do Denerim. Ale po przełknięciu tego dalej grało się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jka bym sobie kupił to szybciutko przeszedł i zaraz zabrał bym sie za Przepudzenie
Ale napewno Ci co grali i sie spodobało wezma sie za kontynuacje
Bo ie przepadam za grami Rpg ale w niektóre grałem i nie załuje tylko musi mi od razu sie spodobac oczywiscie poczatek musi byc swietny
Te wymagania na minimalnych albo srednich pogram sobie a dodatek ma chyba takie same wymagania prawie sie nie rózni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić Dragon Age(grałem w Baldur''s Gate w 1 ze 3 razy oraz w 2 z 10 razy), jednak interesowała by mnie postać czegoś w rodzaju wojownika-maga(żeby mógł uzywać jakis czarów oraz dobrze władać mieczem) czy ma ktoś pomysł na klasę postaci(specjalizację?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 15:28, Bosper napisał:

Chciałbym kupić Dragon Age(grałem w Baldur''s Gate w 1 ze 3 razy oraz w 2 z 10 razy),
jednak interesowała by mnie postać czegoś w rodzaju wojownika-maga(żeby mógł uzywać jakis
czarów oraz dobrze władać mieczem) czy ma ktoś pomysł na klasę postaci(specjalizację?)

Oczywiście Mag specjalizacja mistyczny wojownik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 15:28, Bosper napisał:

Chciałbym kupić Dragon Age(grałem w Baldur''s Gate w 1 ze 3 razy oraz w 2 z 10 razy),
jednak interesowała by mnie postać czegoś w rodzaju wojownika-maga(żeby mógł uzywać jakis
czarów oraz dobrze władać mieczem) czy ma ktoś pomysł na klasę postaci(specjalizację?)


Tak jak napisał Bongo777, najpierw mag a później specjalizacja mistyczny wojownik ;) Bardzo dobra postać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 17:22, HumanGhost napisał:

Czy ktoś może mi powiedzieć jaki współczynnik akceptacji u Zevrana trzeba mieć,

Spoiler

aby
nauczył mnie bycia skrytobójcą

?


wg wiki

Spoiler

+27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy te punkty za osiągnięcia podczas gry są do czegoś przydatne? Bo jak rozumiem żądnego DLC za ich pomocą nie dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nic z nimi nie można zrobić. Teoretycznie zostały chyba stworzone po to aby można się nimi chwalić na Social BioWare ale naprawdę nie wiem kogo mogłoby to obchodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 01:20, Karharot napisał:

Nie nic z nimi nie można zrobić. Teoretycznie zostały chyba stworzone po to aby można
się nimi chwalić na Social BioWare ale naprawdę nie wiem kogo mogłoby to obchodzić...


no cóż mówi się trudno...dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ''Return to Ostagar'' pojawia się w elementach do pobrania w grze czy trzeba go pobrać jakoś inaczej?
Bo u mnie w elem. do pobrania nic nowego nie mam, a jak wchodzę na stronę Games Add-ons do DA:O i tam sobie klikam na PC to mnie wrzuca do checkoutu ale mogę kupić tylko punkty. Tyle, że ja już mam 400 bunktów i nie potrzebuję kolejnych.
Ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 08:38, Phobos_s napisał:

Czy ''Return to Ostagar'' pojawia się w elementach do pobrania w grze czy trzeba go pobrać
jakoś inaczej?
Bo u mnie w elem. do pobrania nic nowego nie mam, a jak wchodzę na stronę Games Add-ons
do DA:O i tam sobie klikam na PC to mnie wrzuca do checkoutu ale mogę kupić tylko punkty.
Tyle, że ja już mam 400 bunktów i nie potrzebuję kolejnych.
Ma ktoś jakiś pomysł?

Po wczytaniu ostatniego autozapisu zaraz po ukończeniu gry , przechodzisz na lokacje gdzie dalej idziesz do swojego obozu stamtąd musisz wyruszyć w drogę i udać na nową lokalizacje na mapie , po krótkim filmiku zaczyna się DLC, oczyiście wcześniej powinieneś się zalogować w grze na konto EA i poczekać jak ściągnie Ci aktualizację - automatycznie jako dodatkowa zawartość, czyli upewnij się że masz w dodatkowej wartości najpierw ściągnięte to DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 08:48, Bongo777 napisał:

Po wczytaniu ostatniego autozapisu zaraz po ukończeniu gry , przechodzisz na lokacje
gdzie dalej idziesz do swojego obozu stamtąd musisz wyruszyć w drogę i udać na nową lokalizacje
na mapie , po krótkim filmiku zaczyna się DLC, oczyiście wcześniej powinieneś się zalogować
w grze na konto EA i poczekać jak ściągnie Ci aktualizację - automatycznie jako dodatkowa
zawartość, czyli upewnij się że masz w dodatkowej wartości najpierw ściągnięte to DLC.


No właśnie problem w tym, że nie pojawia się na liście do pobrania. Wszystkie inne DLC (w tym Warden''s Peak) ściągnęły mi się bez problemu. Zalogowany jestem, wszystko inne działa jak należy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2010 o 09:00, Phobos_s napisał:

No właśnie problem w tym, że nie pojawia się na liście do pobrania. Wszystkie inne DLC
(w tym Warden''s Peak) ściągnęły mi się bez problemu. Zalogowany jestem, wszystko inne
działa jak należy...

A może już pobrany masz sprawdz na zakładce następnej ekranu no i sprawdz na mapie czy masz nowa lokalizację na którą możesz wejśc jest gdzieś nie daleko wieży magów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 09:15, Bongo777 napisał:

A może już pobrany masz sprawdz na zakładce następnej ekranu no i sprawdz na mapie czy
masz nowa lokalizację na którą możesz wejśc jest gdzieś nie daleko wieży magów


Nie jest pobrany.
Raz, że nie ubyło mi punktów BioWare, dwa, że nie ma go ani na liście pobieranych ani zainstalowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować