Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Kurcze zabiłem sobie zervana we wcześniejszej części gry nie wiedząc o tym że może mnie nauczyć skrytobójstwa . Czy jest jakiś mod albo kod żeby go przywołać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 19:25, Matix123 napisał:

No właśnie po co spryt /?

Spryt jest potrzebny Łotrzykowi do otwierania zamków (im wyższy spryt tym większe prawdopodobieństwo, że zamek zostanie otworzony) i rozbrajania pułapek. U łotrzyka jest też umiejętność, o której już pisano. Ponadto spryt zwiększa szanse na skutecznie użycie perswazji.
Zastraszanie natomiast zależy od współczynnika siły, ale co ciekawe, u Mistycznego Wojownika (ale chyba dopiero gdy ma się pierwszą umiejętność z tej specjalizacji) siła w zastraszaniu zostaje zastąpiona współczynnikiem magii.
Edit: Weź nie pisz 3 postów pod sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 19:24, Matix123 napisał:

Kurcze zabiłem sobie zervana we wcześniejszej części gry nie wiedząc o tym że może mnie
nauczyć skrytobójstwa . Czy jest jakiś mod albo kod żeby go przywołać ??


Robiłeś tyle zamieszania o tego Zevrana, a okazało się, że go zabiłeś??? Jak mogłeś się nie zorientować??? Ty wogóle skupiasz się na fabule i samej grze??? To jest cRPG i historia w grze jest dość ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2010 o 19:55, Karharot napisał:

> Zależy od tego, co chcesz robić łotrzykiem, jeżeli ma być "złodziejem" to polecam
wyposażyć go w Łuk, rozwinąć mu umiejętności związane z łukiem (Najważniejsze to Mistrzostwo
Łucznictwa i Zabójcza Strzała, która pozwala zadać ogromne obrażenia dochodzące nawet
do 500)
500? U mnie czasami trafiały się przy Zabójczej Strzale obrażenia sporo powyżej 1000
:)

To na jakim poziomie trudności grałeś tym łotrzykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot. Ostatnio widziałem, że można ubrać Morrigan w takie coś jak ma Lanaya(dalijska elfka) z obozu obok lasu brecillian, jeśli ktoś kojarzy te ekstrawaganckie ubranko i wie jak je zdobyć to proszę o pomoc :)

2. Chciałbym żeby Alistair miał to lepsza zbroję dla Templariusza ,(zbroja komtura czy czy coś), wiem że jedna część jest u typka przed Orzammarem(ma pancerz), ale nie wiem gdzie znaleźć pozostałe części do kompletu.
Proszę też o pomoc, pilne, bo chce miec dobrego tanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram aktualnie na Normalnym i w przypadku Zabóczej Strzały u Leliany obrażenia są w granicach 100 (u elitarnych przeciwników) do trochę ponad 500 (u normlanych), ale nie mam tej umiejętności zmieniającej dodatkowe obrażenia z siły na spryt, więc wydaje mi się, ze gdybym ją miał, to mógłbym wyciągnąć z 650.
A tak z innej beczki. Jakie czary/umiejętności wam się najbardziej podobają? W sensie efekty lub animacja.
Jeżeli chodzi o efekty, to ja głosuję na wybuch many - po prostu piękna umiejętność :)
Jeżeli chodzi o animację, to zdecydowanie Ofensywa (najsilniejszy atak drzewka "Miecz i tarcza").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie pancerzy. Jako, że zaczyna mnie nudzić wygląd co niektórych to zastanawiam się nie zainstalować jakiegos moda z nowymi skinami pancerzy. Jest coś takiego i czy warto instalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś save z łotrzykiem mającym skrytobójcę ? Mniej więcej w miejscu w którym zebrałeś armię i jesteś w denerim
na tym spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o animacje, to zdecydowanie faworytem jest najmocniejsza kombinacja zaklęć, czyli Storm of the Century: http://www.youtube.com/watch?v=xy-oUnUPEOI

HumanGhost -> Wydaje mi się, że mod Winter Forge pozwala na zmianę wyglądy przedmiotów bez wpływu na ich statystyki. Swoją drogą te też można modyfikować - mod dodaje nową profesję pozwalającą na (prawie) dowolne manipulowanie ekwipunkiem. IMO jest trochę zbyt skomplikowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 20:05, HumanGhost napisał:

Mam pytanko odnośnie pancerzy. Jako, że zaczyna mnie nudzić wygląd co niektórych to zastanawiam
się nie zainstalować jakiegos moda z nowymi skinami pancerzy. Jest coś takiego i czy
warto instalować?

Poszukaj na http://dragonagenexus.com/downloads/categories.php - jak tutaj nie ma jakiegoś moda, to najprawdopodobniej go w ogóle nie ma. Postuluję też, żeby dodać ten link do przypiętego posta jakby ktoś szukał jeszcze jakichś innych modów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 19:49, Renzov napisał:

To na jakim poziomie trudności grałeś tym łotrzykiem?

Na normalu z tym że miałem moda zmieniającego nieco zasady łucznictwa (to było jeszcze zanim wyszedł patch poprawiający błąd który sprawiał że łuk nie otrzymywał należnego mu bonusu od jakiejś cechy i ten mod to naprawiał).
Taki kosmiczny damage oczywiście udawało mi się wyciągnąć tylko na jakimś mobku który padłby pewnie i od 300 obrażeń (na bossach Zabójcza Strzała nie robiła specjalnego wrażenia ale wpis w statach zawsze się ładnie prezentował ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ale... na xboxie. Widać gra dla Ciebie za trudna, za dużo diablo za mało normalnych cRPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2010 o 20:26, Matix123 napisał:

Da mi ktoś save w posiadłości arla emonna w denerim . Postać łotrzyk skrytobójca . PLZ


Skończysz wreszcie śmiecić i pytać o to samo? Będzie ktoś miał to dostaniesz odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować