Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Do tego co napisał Shelazar: warto wiedzieć, że jeżeli źle poprowadzisz rozmowę i odmówisz Lelianie miłosnych rozkoszy, to później nie będziesz miał już możliwości nawiązania romansu.

@Albii >> to jest aż 6 złotych :P dwa browce jak nic, a z tego co pisał Karharot, to będzie to lepsza inwestycja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie działają mi DLC z pudełka z grą, mam najnowszego patcha, na stronie BioWare potwierdzono, że oba zostały wpisane poprawnie, w grze nic się nie zmieniło... ktoś zna rozwiązanie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 17:32, Shelazar napisał:

Nie działają mi DLC z pudełka z grą, mam najnowszego patcha, na stronie BioWare potwierdzono,
że oba zostały wpisane poprawnie, w grze nic się nie zmieniło... ktoś zna rozwiązanie?
:D

wpisz w wyszukiwarce windowsa: services.msc
i uruchom usługę Dragon Age

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 18:43, Shelazar napisał:

Wielkie dzięki! Mam jeszcze jedno pytanie, czy po wygraniu DLC "Twierdza Strażnika",
faktycznie dostajemy pod kontrolę mały zamek (coś jak obóz drużyny)?

Nie.
To zwykła lokacja z questem do której idziesz w 4 osoby. Po wykonaniu tam questów, znajdziesz tam schowek na ekwipunek i sklepikarza. Ale to nie to samo, co dostać ten zamek pod kontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 13:54, Grzech napisał:

@Albii >> to jest aż 6 złotych :P dwa browce jak nic, a z tego co pisał Karharot,
to będzie to lepsza inwestycja :P


Trzy browce. Książ imho bardzo dobre piwo. ;)

Aaj, szkoda. :/ Miałem własnie się interesować tymi BioPunktami głównie dla możliwości pogrania pomiotem. Ale skoro to będzie wyglądało jak zmienienie tylko tekstury i rozwałka, to szkoda :(. Kurde, mogli zrobić coś na zasadzie, że jest jakieś kilka pomiotów, które nie wiem - wyrwały się i mają swój własny umysł i chcą jakby pomóc ludziom jednakże ostatecznie i tak giną (cokolwiek, jakikolwiek zarys fabularny) to by było nieco ciekawsze niz H&S. Nie jestem pisarzem, dałem przykład ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2010 o 20:02, tosz napisał:

jak się dobrać do Jarvii ?


Chodzi Ci o misję z rozwaleniem kartelu?

Spoiler

Pogadaj z Nadiezdą w Kurzowisku. Chyba, że grasz krasnoludem ze slumsów to wtedy pogadaj z Leske.
Pogadaj ze sprzedawcą Alimarem.
Wróć do Kurzowiska i poszukaj opuszconego domy w Kurzowisku. Tam zaatakują Cię bandyci kartelu. Od jednego dostaniesz kościany klucz.
Wyjdź z domu i poszukaj podejrzanych drzwi. To jest wejście do kartelu.


Potem to już tylko wędrówka korytarzami i zabijanie wszystkiego co się rusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problem w dodatku Przebudzenie.
Problem w rozdziale Nieprzebyty las a dokłądnie , dgdzie jest elfka którą muszę powstrzymać przed zabiciem kogoś , gdzie jej szukać ?
Gdzie jest kryjówka pomiotów , pozabijałem wszystkich , nie mogę znaleźć ani kryjówki ani elfki a jestem w obozie elfów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach

Spoiler

Po tym jak rozprawiłeś się z płonącymi Sylwanami przy rozbitej karawanie i przeszedłeś przez most, idąc w górę miałeś filmik w którym pokazała się elfka.
Jeśli potem poszedłeś do obozu elfów to teraz musisz iść "w dół i na lewo" że się tak wyrażę :)
Tam są pomioty. Jak się z nimi uporasz i będziesz wracał elfka pojawi się znów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tu się orientuje, czy powychodziły już jakieś sensowne i dobrze wykonane mody do DA? Przejrzałem pobieżnie google, ale poza pierdołami dotyczącymi nagich panienek i ulepszonych scen seksu nic porządnego nie znalazłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz to w notkach na 100%, wystarczy poszukac.

1. Zabierz z sadzawki gliniany dzban.
2. Napełnij dzban wodą z sadzawki.
3. Postaw wypełniony wodą dzban na ołtarzu.
4. Klęknij i pomódl się przy ołtarzu.
5. Zbadaj gliniany dzban.
6. Wypij jeden łyk wody z dzbana.
7. Zabierz dzban z ołtarza.
8. Wylej pozostałą wodę do sadzawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę właśnie drugi raz Dragon Age i mam malutkie pytanie. Z czym są związane takie rzeczy jak "charakterystyczne drzewo" czy "charakterystyczna łódź" które można znaleźć w nie których lokacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować