Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Starcraft 2 w produkcji?

163 postów w tym temacie

Bardzo ciekawe... jak to rozsiewanie plot sprzyja wywoływaniu lawiny.
Bo już nie tylko się nawija o StarCrafcie2, ale wiara już marzy o Warcrafcie IV i Diablo III ;)
Swoją drogą uważam zresztą, że mamy pełne prawo wyżerać panom z Blizzarda ręce bo skoro dali nam palce...
Właściwie moim zdaniem, w ciągu ostatnich kilku lat Blizzny jakoś nas nie rozpieszczały, no, może jakieś 8 milionów sieciomanów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tych wszystkich ofertach pracy na stronie Blizza mozna sie spodziewac obu tytulow naraz :P ( to byl by szok )

Choc tak sobie mysle ze Diablo 3 moglo by byc pierwsze gdyz na horyzoncie pojawia sie nowy C&C , wiec tak dwie strategie pod rzad to troche glupio by bylo :)

PioMrex:
Nom AoE 2 bylo/jest super , choc te kilku godzinne potyczki z czasem stawaly sie meczace :| .....
btw ciekawe kiedy historia AoE bedzie odgrywac sie w przyszlosci >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre gry, nie powinny mieć kontynuacji.
Filmiki podane wcześniej, pochodzą z moda do W3.
Na prośbę Blizzarda, produkcja moda został wstrzymana. A szkoda.

Mi SC nigdy nie przypadł do gustu, ma zbyt wiele wad które powodują, że jest raczej grą z elementami taktyki (bo o strategi nie ma tutaj mowy) niż ze "strategią" w pełnym tego słowa znaczeniu.
Zresztą, Blizzard zawsze robił takie gry. Diablo, prawie jak RPG. SC, W3 prawie jak strategia. Kto grał w "prawdziwe" strategie, ten wie.
Hail Total Annihilation + Ave DoW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poczekamy - zobaczymy , w pierwszego SC nie grałem i nie mam zamiaru , ale jak będzie dwójka to napewno ją kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W/g mnie gra wogóle nie wyjdzie albo jak wyjdzie to z dużym opóźnieniem i będzie to niezła porażka.
Dzieje się to dlatego że Blizzard osiadł na laurach, jedyne co teraz na poważnie robi , to pielęgnowanie swojej kury znoszącej złote jajka czyli WoWa. Każda inna produkcja będzie albo jawną konkurencją dla WoW, czego by przecież nie chcieli zrobić sami sobie, albo jakąś niszową gierką jednosezonową, zrobioną dla garstki fanów.
Jeżeli macie inne zdanie na ten temat proszę sobie odpowiedzieć na dwa pytania :
1. Czy Blizzard cokolwiek wypuścił od czasów premiery WoWa, ba od czasów W3 Phrozen Throne
2. Czemu wstrzymano prace nad konsolowym SC : Ghost''em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starcraft 2 - czekam z wytęsknieniem!!! Jeszcze zdaża mi się zagrać w pierwszą część z dodatkiem, tak więc druga część serii zostaje wpisana na moją listę "must have - must play".

Co do Diablo 3 mam mieszane uczucia. Zagrywałem się swego czasu w 1 i 2 i nie wiem, jak miałaby wyglądać 3. Wierzę jednak w Blizza i na pewno wydam swoje pieniążki na ich dzieło. Oni na pewno wiedzą jak ma wyglądać 3;)

Najbardziej oczekuję jednak deklaracji, że powstanie Warcraft IV. Seria po III nie może zniknąć.

A wypełniając sobie czas, od wczoraj zagrywam się w The Burning Crusade. Miodziooo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hail Total Annihilation + Ave DoW!

TA ze swoja gigantyczna iloscia czolgow "do wszystkiego", botow, samolotow i statkow? Gdzie 3/4 jednostek nikt nigdy nie wykorzystywal oraz z udzwiekowieniem jak u wujka Jozka w warsztacie slusarskim oraz z nachalna i beznadziejna muzyka?

Moge jedynie powiedziec lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super już nie moge się doczekać!!!!!!!!!!!!!!
a tak swoją drogom to ciekawe kiedy Blizzard da jakieś informacje o Diablo 3 i Warcrafcie4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Selv,

Ale przecież SC jest strategią, jak nie patrzeć. Przed każdą walką (MP) z drużyną, bądź sam ustalasz jaka będzie strategia gry (sekwencja wykonywanych czynności z premedytacją), czy jest ona mniej, bądź bardziej złożona, nadal jest to strategia :)
Poza tym, taktyka to nic innego, jak element strategii, więc jakoś sam sobie zaprzeczyłeś :) Żeby nie było, że wyłącznie jednostki mają wpływ na przebieg gry. Elementy otoczenia również mają decydujący wkład w to, jak potoczy się walka. Sam do niedawna nie wiedziałem, że np jednostki stojące wyżej, obrywają mniej od jednostek atakujących niżej. To samo się tyczy drzew, jednostki stojące pod drzewami są trudniej do trafienia. Wszystko to wchodzi w skład tego, jak będzie się toczyła walka, jak się wykorzysta otoczenie - czyli po prostu strategia :)
Przyznaję, sam do pewnego czasu myślałem, że to po prostu banał, ale tak w ŻADNYM WYPADKU nie jest. Diamentralnie zmieniłem zdanie po tym, jak koledzy mnie wciągnęli w grę MP.

Jak już mówiłem, różne gry oferują rozrywkę na różnych poziomach, stąd jest to kwestia preferencji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że po tej wypowiedzi zostanę przez fanów mocno zbesztany, jednakże...jakoś nigdy nie lubiłem gier z tej serii. Zamiast przedrostka Star- znacznie bardziej preferuje War- jako, że jestem zagorzałym wielbicielem wszelkiego rodzaju fantastyki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi po przeczytaniu poprzednich komentarzy (niektórych osób) na usta nawijają się takie słowa: " Panowie! Czy wy w ogóle wiecie co to jest skill, albo micro, czy macro w W3 na BN??" No ja się nie dziwie, że wchodzi taki "świeżo" po ukończeniu kampanii, myśli, że jest pro a na BN ciągle przegrane... Potem rodzą się komentarze, że W3 jest beznadziejny na BN (bo ci źli ludzie nie dali mi wygrać!!!). Żałosne...


Pozdrawiam arthas90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swój gust, lecz miliony sprzedanych Warcraftów i Starcraftów, to jest już coś...Taka sława nie wzięła się znikąd. Po prostu Blizzard, każdą swoją gierkę dopracowuje, maksymalnie ją podrasowując. Gdyby nie to, że w Starcrafcie istnieje jedno z najlepszych po dziś dzień zbalansowań rasy, nikt by się za niego za zabrał...Dlatego oczekuję Starcrafta II :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odrazu widać styl Blizzarda - dają info po malusienkim kawałeczku, i potem słozone to w całość daje nam grę w czasie premiery :P
jak ich znam to już pracująna Starcraft II lub Diablo III od 2-3 lat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PioMrex ale ty zyjesz w nieswiadomosci omg...
Zdajesz sobei sprawe ze na wcg (mistrzostwa swiata w graniu na kompach) sa 3 gry RTS w tym starcraft i warcraft3.
Najlepsi gracze zarabiaja do miliona zlotych rocznie, a wiesz przez co??
Bo maja fanow i to sa najbardziej popularne gry na swiecie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy mógłby mi ktoś podać linka skąd mógłbym ściągnąć tego moda Revolution do WarCrafta III? Jakoś sam nie mogę znaleźć. Nawet google mi nie chcą powiedzieć ;/. Za jakąkolwiek pomoc bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2007 o 11:11, tzeentch napisał:

TA ze swoja gigantyczna iloscia czolgow "do wszystkiego", botow, samolotow i statkow? Gdzie
3/4 jednostek nikt nigdy nie wykorzystywal oraz z udzwiekowieniem jak u wujka Jozka w warsztacie
slusarskim oraz z nachalna i beznadziejna muzyka?

Moge jedynie powiedziec lol.


A ja mogę jedynie o Pana wypowiedzi powiedzieć roflcopter :-D
Akurat muzyka w TA to element, który mi w ogóle nie przeszkadzał (a dla samej rozgrywki ma bardzo małe znaczenie). Za to ta z SC jest IMO słaba i bardzo mało zróżnicowana. Chcesz porządnej muzyki w RTSie, zagraj w Hegemonię !!
A co do tych setek niepotrzebnych jednostek, to kto ci je każe produkować ? Wiedz, ze na wojnie utrata pojedyncznych jednostek (nawet całych oddziałów czasami), to zwykła statystyka. Natomiast walki w SC to żenada i srutu-tutu, gdzie 10 jednostek atakuje 8 i gra się kończy po 5 minutach - OMG.
TA jako RTS jest IMO jakies 100 razy lepsze od SC (nie mam tu na myśli fabuły, tylko sposób prowadzenia rozgrywki). I jest to nie tylko moja opinia, ale również wielu innych ludzi. Dla mnie SC jako gra juz dawno się wypalił, bo multi jest IMO tak słaby, ze aż szkoda gadać (choćby ze względu na balans, a w zasadzie jego brak), a istnieje chyba tylko dzięki samemu Blizzowi, którą to firmę cenię właśnie za dbanie o swoje gry w sieci ( w większości oczywiście ;-)) - Starcraft sam by się nie umiał obronić, taka jest moja opinia.

A zresztą co ja się będę produkował. Masz ... ;-)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4206&pid=82

Powinna tu być wypowiedź Pana Aregorna, z którą IMO bardzo trudno się nie zgodzić ;-) (Pozdro ;-))

Reasumując :Starcraft nawet nie jest strategią !!! Także swoje denne argumenty o muzyce możesz Pan sobie wsadzić do ... archiwum X :-D

Ja czekam na Starcrafta 2 tylko i wyłącznie dla poznania dalszego rozwoju fabuły i losów moich ulubionych bohaterów, jak Zerathul czy Jim Raynor ;-), ale kwestie multi pozostawię chyba jak narazie w nadziejach wiązanych z nadchodzącym SC (teraz Supreme Commander).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować