Zaloguj się, aby obserwować  
ejkers

Co lepsze South Park czy Włatcy Móch?

189 postów w tym temacie

O Włatcach Móch dużo słyszałem, głownie dobrych rzeczy, ale nigdy jakoś mnie do tego nie ciągnęło. Kilka dni temu dopiero po raz pierwszy obejrzałem ten serial. Od początku raził mnie tytuł, ja wiem, że miało być śmieszne czy coś, ale dla mnie to jest bardziej żałosne. Kolejna rzecz, która mi nie pasuje to humor. Z założenia miał to być - w większym lub mniejszym stopniu - klon South Park, ale chyba nie wyszło. W SP mamy inteligentny humor, każdy odcinek coś na przekazuje, zwraca uwagę na problemy świata (odcinek o wielkich korporacjach, głodzie w Afryce, czy choćby World of Warcraft :D). We Włatcach mamy przykład głupiego humoru, ot pobluzgajmy sobie na kogoś/coś. No i na sam koniec klimat. W polskiej produkcji zupełnie nie podpasował mi ten "brud", dużo bardziej wolę pod tym względem SP. Moim zdaniem nie powinno się porównywać tych seriali, SP - inteligentny, WM - "bajka" jakich wiele, nie mająca nic do przekazania. Oczywiście to tylko moje zdanie, żeby mi jacyś fanatycy nie wyskoczyli zaraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście nie widze podobieństwa między WM a SP.SP to tylko wyzywanie się i troche banalne żarty,ale to tylko moja opinia obejrzałem zaledwie kilka odc więc do końca nie wiem.Planuje zobaczyć więcej dla porównania.Włatcy rox od wczoraj mamy nowy odc nr 7 drugiego sezonu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

South Park - jest niesamowity;p zawsze będę pamiętał ten odcinek z WoWem, gejami...i jeszcze te "animacje":) W każdym odcinku jest przesłanie;*... Make Love Not Warcraft.
Sam się troszeczkę dziwię jak można oglądać władców much...zaczynając od tytułu...żal:p, animacje obrzydliwe, poczucie humory poniżej poziomu krytyki. Kiepski klon SP |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 07:37, Word up napisał:

South Park - jest niesamowity;p zawsze będę pamiętał ten odcinek z WoWem, gejami...i
jeszcze te "animacje":) W każdym odcinku jest przesłanie;*... Make Love Not Warcraft.
Sam się troszeczkę dziwię jak można oglądać władców much...zaczynając od tytułu...żal:p, animacje
obrzydliwe, poczucie humory poniżej poziomu krytyki. Kiepski klon SP |

Może i klon ale w SP nie ma Czesia-z którego jest bk i jak się nie umiesz śmiać z takich rzeczy i jak takie rzeczy są dla Ciebie nie na poziomie to...,,Bye Bye Maszkaro" -Copyrigt by Czesio ( to jest cytat i nie mam nic do Ciebie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co za kpina z sp. by do takiego czegoś to porównywać. jeśli komukolwiek się to podoba, to świadczy wyłącznie o nim


być może nie wszyscy zauważyli, ale sp jest nie tylko głupią kreskówka, gdzie co odcinek ginie jakiś dzieciak w materacu. ta kreskówka jest głębsza, narusza tematy tabu, konsekwentny humor polityczny, czy jakakolwiek forma parodii.

a co mamy we włatcach much?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to jest trudna decyzja co jest lepsze bo obydwie kreskówki są super śmieszne...tu jest tu jest Czesio a tam Kenny...ale za to nic nie pobije Anusiaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 20:26, Nagaroth napisał:

Dlaczego SP jest lepsze? BO W SOUTH PARK JEST CARTMAN! A WM ma tylko wsiowego Czesia :P

no tak ale Czesio to jest dziecko ze śmiesznymi wadami i upośledzeniami i ma bardzo fajne texty "Czesio nie jest genialny,Czesio jest Czesio"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2007 o 20:26, Nagaroth napisał:

Dlaczego SP jest lepsze? BO W SOUTH PARK JEST CARTMAN! A WM ma tylko wsiowego Czesia :P


Cartman się już przejadł... Czesio zapoczątkuje nową erę:P z resztą jest o wiele zabawniejszy i fajniejszy od chamowatego i upierdliwego Cartmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 10:37, reaven1 napisał:

> Dlaczego SP jest lepsze? BO W SOUTH PARK JEST CARTMAN! A WM ma tylko wsiowego Czesia :P


Cartman się już przejadł... Czesio zapoczątkuje nową erę:P z resztą jest o wiele zabawniejszy
i fajniejszy od chamowatego i upierdliwego Cartmana.

Ale i tak Cartman rzadzi ; P. uwazam ze SP* jest o wiele lepszy
* prawie jak szkoła podstawowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2007 o 10:52, zbigniew.1 napisał:

Ale i tak Cartman rzadzi ; P. uwazam ze SP* jest o wiele lepszy
* prawie jak szkoła podstawowa :D


SP był fajny do pewnego momentu:P... ale ileż można słuchać tych samych przekleństw i patrzeć na te same głupie sytuacje... jakoś wielokrotna śmierć Kennego mnie już nie bawi:P Za to Włatcy Móch wlały we mnie nową nadzieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować