Zaloguj się, aby obserwować  
ejkers

Co lepsze South Park czy Włatcy Móch?

189 postów w tym temacie

Z bajek satyrycznych rządzą

The Simpsons a w lipcu będzie Simpsons the Movie

Ale jeśli mam wybierać między South Parkiem, a Włatcami wybieram to pierwsze. Cartman, Kenny, Butters i Timmy wymiatają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 21:27, Maciar napisał:

> > > Wolę Włatców móch, bo są po polsku i mają lepsze gagi.
> >
> > South Park też jest po polsku (lektor) a czasami (CZASAMI!!) są napisy (Polskie).

>
> Jakoś nie widziałem.
Więc musisz obejrzeć.Warto.Ale zdecydowanie tylko South Park z tych dwóch kreskówek.



A South Park jest na TV4??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz prosze panstwa... wynik roztrzygajacy...na podstawie nadeslanych kometarzy wygrywa... DOUTH PARK! <Burzliwe brawa i owacje na stojaco> :) A moim zdaniem to South Park bije wszystkie tego typu kreskowki na glowe... wezcie np. ich chore pomysly.... tozto majsetrsztyk :) A teraz ciag dalszy konkursu... ktory z bochaterow jest najlepszy? Ja stawiam na Betoniare (Kevina) :D Uzasadnienie? Bo on ma w zyciu bardziej Przej***e niz ja :D:D:D A tak serio, zawsze mnie rozwala jego stekanie zza kaptura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 15:30, skubsa napisał:

Chciałeś napisać South Park...prawda??No a jak tak to się ciesze bo na to głosowałem ;)

Ja tam wolę Czesia i jego kumpli. Uważacie, że są gorsi, bo nie przeklinają tak często??? Ja tam na to nie zwracam uwagi, bo i bez tego są śmieszni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SP to klasa sama w sobie, bajka jest dobra, a ten badziew (WM) nie dorasta mu do pięt. Humor jest na niższym poziomie, jak oglądam włtcę móch to nie wiem czy mam wymiotować czy płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię serial Włatcy Móch, aczkolwiek nie zaprzeczam, że South Park jest po prostu lepszy. Kocham ten absurdalny chamski i absurdalny humor, szczególnie wspominam odcinek o balu przebierańców, jak wszyscy przebrali się za Chewbaccę (nie wiem, czy napisałem poprawnie) z Gwiezdnych Wojen xD. Poza tym zastanawiam się, czemu za Włatcami Móch ciągnie się opinia "polskiego South Parku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 20:51, Laska-z-Polski napisał:

Włatcy Móch, bo polskie! :P
PS. Czesio na prezydenta!!


Wiesz co dobre. Nie lubie South parka, chociażby za to, że jest tam za dużo wulgaryzmu. A w naszym polskim, kochanym kraju, nie przegina się tak jak w USA :P A tak na marginesie, to Anusiak chce zostać premierem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować