Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 13/2005

288 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2005 o 11:33, Todryk napisał:

Wielkimi literami było napisane GIGA
HITY. W2 kiedyś owszem, ale to trochę wcześniejsza epoka i dziś trudno go tak nazywać (tetris i pong to też gigahity swojego
czasu, ale już ich się tak nie nazywa), raczej klasyk, a DE dobra gra, ale żeby giga hit?



Przepraszam ale jesli WARCRAFT, gra firmy Blizzard, ktora B. RZADKO udostepnia swe gry prasie do publikacji (a w Polsce raz - nam) i najlepsza cyberpunkowo/RPG/FPS gierka to NIE sa gigahity, to CO nimi jest?

Dnia 06.12.2005 o 11:33, Todryk napisał:

>A o nr XIII, wiedzac juz jakis czas temu, ze z "lokomotywa"

> moga (i byly...) problemy, zachowywalem milczenie, wrecz tonuja oczekiwania niektorych po nr 12.

No i właśnie chciałbym
żeby tak zawsze było.
Skomentowałem tylko nielubianą przez siebie melodię.


Ale ja wole zebys rozliczal mnie za to, co robie TERAZ a nie za to, co kiedys.

Dnia 06.12.2005 o 11:33, Todryk napisał:



> OK. To teraz powiedz
> jak czesto i kiedy w ostatnim roku byly takie tlumaczenia?

Klątwa
numeru urodzinowego i przekleństwo XIII.


>>>Dwa z 13. W obu wypadkach po prostu siegamy granic niemozliwosci... i nie wychodzi. Ale "ja chociaz probowalem".

Dnia 06.12.2005 o 11:33, Todryk napisał:



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smuggler powiedz ty mi skąd wy żeście wytrzasnęli ten list/artykuł w AR napisany przez panią prof.
Aż nie chce się wierzyć że, ktoś kto żyje w dzisiejszych czasach, mógł takie bzdury wymyślić. A już z tytułem profesora??? No chyba że to profesura z "głupoty stosowanej".

Według mnie hitem całego artykułu był "MSM". W początkowej fazie czytania starałem się odszukać jakiegoś bohatera z gry, skrót od inicjałów, pseudo czy nawet jakiś znany gracz internetowy. Potem zaświtała mi myśl, że może chodziło o SMSa, ale nijak przypiąć go do tematu wywodu pani prof. Chociaż biorąc pod uwagę rzetelność informacji i fantazje autorki to kto wie?
A tak to chodził jedynie o Młodocianego Siakiegośtam Mordercę. Ręce mi opadły jak to tłumaczenie zobaczyłem.
Na nieszczęście w wannie moczyłem gnaty po weekendzie i CDA zostało poddane działaniu wody:) Trochę się powyginał ale treść pozostała na swoim miejscu.
Trzeba być naprawdę pełnym weny twórczej ażeby takie skróty wymyślić.

Ten tekst jedynie można potraktować jako satyrę, w przeciwnym razie ci co uważają inaczej niech się ustawią w jednym rzędzie z panią profesor. Bo nie ma ratunku dla głupoty ludzkiej.


Jedna prośba do was jako CDA. Jak już się pokarze na rynku gra z gatunku "demonicznych", to proszę chociaż o demo w pierwszym z możliwych numerów. Naprawdę mnie ten gatunek zainteresował.


P.S. Na koniec z innej beczki. Temat stary ale.....
Dlaczego obniżyliście cenę do 15 pln. Toż to rozbój w biały dzień, kradzież itp. A gdzie ładne plastikowe pudełko na płytę/y (nie wiem czy wiecie ale takie pudełko ulega biodegradacji po skromnych 10000 lat).
SKANDAL :P

Poadrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No 13/2005 CD-Action jest niesamowite. Dawno tak nie uśmiałem się już przy AR (w kwietniu stukną dwa latka od kiedy kupuję). Na luzie jak zawsze spowodowało u mnie trzęsawki śmiechowe.

Wielkie brawa za Temat Numeru: Heroes V. Naprawde nie mogłem się oderwac od czytania tego artykułu.

Gratuluje Czarnemu Iwanowi i Herr Odynowi tekstu o BOHATERKACH gier. Co jak co ale jeszcze nie widziałem takiej wymiany zdań, zwłaszcza na tan temat. Ale jak zauważył Quire, wszystko zostaje pobite przez wypowiedzi pani prof. Dzieki CD-Action uwierzyłem w głupotę ludzką. MSM rządzi!!! MŻ (myślę że) ten skrot na długi czas zostanie w pamięci czytelnikow (co tu kryć) NPDGWP (Najlepszego Pisma Dla Graczy W Polsce).

MŻ, zmiana ceny znacznie wpłynie na zwiększenie ilości czytelnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jeden najlepszych numerów. AR i Na luzie powala. Prawie z każdego tekstu się brechtałem jak dziecko. Nawet mój 4 letni brat jakoś dziwnie na mnie spojzal ;D
Najlepsze sa list pani profesur doktur,opowiadanie z morałem, mini-felietony i uwagi nauczycieli. Powalił mnie tekst "I żeby ci mordy nie urwało" :D:D:D lol
Ja bym proponował dać do następnego numeru jakiegoś RPG, albo któras czesc NFS (NFS 3 wymiata :DD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 14:51, natkasuper1 napisał:

> > > > > własnie pszynajmniej w cd action płyty som sprawdzone!
> > >
> > > > W Clicku! też są :).
> > >
> mooze... ale ja wole cd actjon za:
> -oprawe graficznom
> -żartobliwe ciekawe recenzje
> -smugglera
> -całe AR
> -oczewiscie gierki;]
> -i
> za duzo stron i małom cene

Małą cenę???? Click! kosztuje 6.40 (DVD) lub 6.50 (normalne CD).
tia ... ale pomuśl cene w stosunku do pisma click to brukowiec wienc jest tańszy ale zato cd action jest lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry numer -tak jak wszystkie wcześniejsze :) - oczywiście, że nie wszytkie pełne wersje ze wszystkich dotychczasowych numerów spodobały mi się w 100%-tach aczkolwiek nie kupuje CD-Action tylko i wyłącznie dla pełnych wersji, a za całokształt i poziom tego czasopisma!!!:]...Jetem waszym czytelnikiem od września 2002 roku...i od tego pamietnego września zawsze co miesiąc czeka na mnie w kiosku jeszcze ciepły numer CD-Action''a
.....wracając do numeru XIII...żal mi tej pani <u-lol> ?profesor?...nie zdaje sobie sprawy biedactwo, że jest ograniczone intelektualnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jakbym zlapal ta pania profesor, to bym sie ja zapytal czy chce w leb! hehehehehehe
A tak naprawde, to uwazam, ze wszyscy obwiniaja o wszystko gry komputerowe, poniewaz to oni sami popelniaja bledy wychowawcze, tylko nie chca sie do tego przyznac i musza na kogos/cos zwalic. Najlatwiejszym lupem sa oczywiscie gry, w ktore gra wiekszosc dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 15:47, cedricek napisał:

> > > > > > własnie pszynajmniej w cd action płyty som sprawdzone!
> > > > > > > > > > W Clicku! też są :).
> > > > > > > mooze... ale ja wole cd actjon za:
> > -oprawe graficznom
> > -żartobliwe ciekawe recenzje
> > -smugglera
> > -całe AR
> > -oczewiscie gierki;]
> > -i
> > za duzo stron i małom cene
> > > Małą cenę???? Click! kosztuje 6.40 (DVD) lub 6.50 (normalne CD).
> tia ... ale pomuśl cene w stosunku do pisma click to brukowiec wienc jest tańszy ale
zato cd action jest lepsze



Brukowiec???A np. recenzja Bard''s Tale była o kilka tygodni (a może dni?) wcześniej niż CDA!!!A czy ty w ogóle czytałeś chociaz jedną stronę Clicka! ? Chyba nie bo tak się wypowiadasz o tym piśmie :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brukowcem to ty mozesz nazywac ten caly F*** :D Click jest ekskluzywnym czasopismem, prawie wg mnie najlepszym w polsce (najlepsze cda), pisza recki na czasie (czesto sa szybsi od cda) i wogole. A to chyba dobrze, ze click kosztuje ok. 6 zl, nie? CDA i click sa z tego siostrzanymi czasopismami i ten drugi pelni role takiej alternatywnej wersji cda (redakcja oczywiscie jest inna) dla tych co nie chca wydawac duzo kasy, tylko przeczytac najnowsze recki. niewiem co ci sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że Click!a aktualnie robi ekipa, która poprzednio robiła Action Plusa (czyli większość redakcji Click!a pracuje też w redakcji CDA). Oby Click! nie skończył jak A+, choć w sumie wtedy była inna sytuacja - A+ i Click! były własnością jednego wydawcy który pewnie nie mógł sobie pozwolić na wydawanie dwóch podobnych pism.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 14:35, Milteen napisał:

Ciekawe kiedy dadza jakis obszerny artykul o gothicu III ?? :) fajnie by bylo :)

Z tego co wiem taki większy artykuł o G3 był w Fantasmie (chyba tak to się pisze)
O G3 w CDA też już kiedyś było ale bez żadnych screenów z g3 (były tylko z g2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 14:45, Tar The Dark napisał:

> Ciekawe kiedy dadza jakis obszerny artykul o gothicu III ?? :) fajnie by bylo :)
Z tego co wiem taki większy artykuł o G3 był w Fantasmie (chyba tak to się pisze)
O G3 w CDA też już kiedyś było ale bez żadnych screenów z g3 (były tylko z g2)


Pierwsze slysze o takim czasopismie ale dzieki sproboje dojsc do niego.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 16:35, graczomaniak napisał:

Kalendarz jest boski:D:D:D!!


Dziekuję w imieniu Marka Lenca i własnym - to kiedy postawicie nas na piedestał? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kalendarz rulez, a podkładka jeszcze lepsza. Teraz w domku mam dwie podkładki: ta z CD-A dla mnie, a zwykła dla plebsu (tzn. reszty rodziny;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 14:52, Phil von Roden napisał:

No 13/2005 CD-Action jest niesamowite. Dawno tak nie uśmiałem się już przy AR (w kwietniu
stukną dwa latka od kiedy kupuję). Na luzie jak zawsze spowodowało u mnie trzęsawki śmiechowe.

>
HA ha a ja mam prawie wszystkie numery (mam przynajmniej 8 numerów z każdego roku od kąd wychodzom i czytałem wszystkie choć mam dobiero 15 lat to kiedyś ojciec zbierał a ja zbieram od kwietnie 2002[od kąd zauważyłem że ta gtazeta co ją tato kupuje jest fajna])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować