Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jade Empire - premiera już w marcu!

93 postów w tym temacie

Super - termin akurat - JE na urodziny - słodko :) Mam nadzieję, że CDP nie zawiedzie moich oczekiwań i przyszykuje edycję kolekcjonerską :) Będzie się działo w marcu, ojj będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ojojo ,niewiem czy to kupić bo będzie to jakas bijatyka,w chinach :/ Narazie mnie niepasi ale poczekam zobacze i oby niemialo dużych wymagań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena to chyba przesada! Niedość, że to hit z starego XBOX to jeszcze ta cena! Za 120zł to ja miałem(też na sklep.gram.pl) HoMMV ale w edycji LEK wraz z przesyłką. Rzecz jasna NIE winię tutaj CDP, bo znająć Microsoft to on ustalił taką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimaty są zarówno Chińskie jak i Japońskie mocno wzorowane na mitologii i wierzeniach z tych kultur. Oczywiście wszystko doprawione dobrą fabułą z domieszką nietypowej jak na cRPG walki. Szykuje się hicior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 15:18, qba767 napisał:

Czy ukaże się Edycja Kolekcjonerska? I czy te "ekskluzywne dodatki" to tak jak w wersji zagranicznej
artbook i plakat, czy może coś więcej?


EK jest jak najbardziej w planie, bedzie zupelnie innaczej zapakowana( pudelko) i bedzie miala extra kontent myslimy zeby dorzucic doniego film na DVD w kliemacie Hero, ale nie wiem jeszcze czy to dobry pomysł co wyna to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 15:39, Kafar napisał:

Drogie jak na odświeżoną wersje starej gry.


To nie jest tylko odswiezona wersja tej gry, intreface zostal napisny zupelnie od nowa, sa nowe style walki i duzo lepsza grafika, bardziej rozbudowana fabuła i mocniejsi przeciwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Styl nosorożca" niestety decyzja BioWare został dołączony jedynie dla odbiorców/klientów w USA, a wiec w Polsce niestety go niebędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 17:11, pro evo napisał:

ojojo ,niewiem czy to kupić bo będzie to jakas bijatyka,w chinach :/ Narazie mnie niepasi ale
poczekam zobacze i oby niemialo dużych wymagań :)


To nie jest tylko prosta bijatyka, popatrz na to moze bardziej jak na skrzyzowanie RPG w stylu BG, NWN z gierką Beat''em up jak np. Tekken, czy Soul Calibur,fajna odskocznia i rozrwyka wg. mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-->migem
Dobrze wiedzieć, że będzie EK - właśnie na nią czekam by zobaczyć co będzie jako bonus. Nie wiem czy dodanie "zwykłego" filmu byłoby dobrym pomysłem - mnie raczej by "nie robił" dodatek w stylu filmu "Hero" - już wolałbym film o powstawaniu gry. Dla mnie dobrym dodatkiem byłaby muzyka z gry, albo inspirowana klimatem scenerii, w której rozgrywa się JE. Tudzież jakaś książka też byłaby fajna. Co tam jeszcze? Hm - może by zrobić plakat JE i dać w EK i w ogóle w sklepie. Może by jakąś koszulkę - smok, tygrys, orientalne symbole,etc. Wg mnie - jest przynajmniej tyle rzeczy, które bym wolał od filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 17:51, migem napisał:

> ojojo ,niewiem czy to kupić bo będzie to jakas bijatyka,w chinach :/ Narazie mnie niepasi
ale
> poczekam zobacze i oby niemialo dużych wymagań :)

To nie jest tylko prosta bijatyka, popatrz na to moze bardziej jak na skrzyzowanie RPG w stylu
BG, NWN z gierką Beat''em up jak np. Tekken, czy Soul Calibur,fajna odskocznia i rozrwyka wg.
mnie.

heh, migem nie rozpędzaj się :) gra owszem, fajna, ale z tym porównaniem do Tekken czy Calibura to lekka przesada. wprawdzie sama walka wygląda na początku bardzo ciekawie to niestety szybko się okazuje, że ogranicza się do przyciskania jednego (czasem dwóch) przycisków w celu wyprowadzenia ataku. nic więcej. fakt faktem, że od strony fabularnej stoi naprawdę mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 17:46, migem napisał:

> Drogie jak na odświeżoną wersje starej gry.

To nie jest tylko odswiezona wersja tej gry, intreface zostal napisny zupelnie od nowa, sa
nowe style walki i duzo lepsza grafika, bardziej rozbudowana fabuła i mocniejsi przeciwnicy.


A no chyba że tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 19:11, Mistic napisał:

Styl nosorożca... Rotfl, a jak on wygląda? Wali sie non stop z Zidana?! :D

a jak myślisz jak wygląda styl ''drunken master''? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować