Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne MMO Blizzarda inne niż WoW

115 postów w tym temacie

GW MMORPG. Buhahahahaha. Przecież tam nie ma podstawowej kwestii czyli ROLE-PALYING. TO poprostu taki Third person shooter w klimatach fantsy :P WoW ma chociaż swoje realmy RP na których działa coś takiego jak Roleplaying. W GW czegoś takiego nie ma więc trudno o nim powiedzieć że to jakiekolwiek RPG. Chyba że za rpg uznasz to że możesz poklikać sobie na atrybuty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 12:52, Modest-Vermin napisał:

Ja mam osobistą nadzieję i przekonanie że teraz zrobią z Diabełka MMO. Kiedyś pisali o tym
że mają w planach niekoniecznie Diablo, ale ich grę więc jeszcze zostaje StarCraft, chociaż
bardziej prawdopodobne będzie Diablo. I to będzie całkowicie nowa i świeża rzecz :)


Tez bym wolal Diablo, chociaz na Starcrafcie latwiej zrobic IMO cos naprawde przyciagajacego graczy. MMO fantasy jest zatrzesienie, a kosmicznych duzo mniej.
Marzy mi sie jednak, zeby odswiezyli taka stara gierke, ktorej nazwy nie moge sobie nawet przypomniec. Platformowka, w ktorej biegalo sie z karabinem i walczylo z orkopodobnymi straznikami. Mozna bylo chowac sie w cieniu, rzucac bombami, a takze uzywac sterowanych, wygladajacych jak osy. Gra byla swietna i chetnie zobaczylbym jak ja przypominaja. Ech, marzyciel ze mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: Mario Bros film ssał ;d
Po drugie: przestańcie sobie w końcu jechać od GW i WoW. Sam grałem w WoWa, próbowałem grać w GW (WoW mi się bardziej podobał, cóż... nie można lubić wszystkiego) i jednak nie jadę gdzie się da po drugim tytule.
Po trzecie: mam wszystkie gry blizzarda od pierwszego WarCrafta. Najbardziej upodobałem sobie realia SC, ale na Diablo też się nie obrażę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie GW zawsze bedzie MMORPG lecz "ograniczony ruchowo" tzn, ze masz mniej swobody, instancjonowane zone''y itp....a co do okreslenia go MMOCORPG...to imo tylko chwyt reklamowy tak samo jak okreslenie Warcrafta III mianem RPS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nowym MMO Blizzarda ma być Diablo i Starcraft, to nie jestem zachwycony tym, dlaczego ? Ponieważ żeby zagrać w WOW, D3 i SC2 trzeba będzie wybulić 150 zł za abonament. No chyba ze się z czegoś zrezygnuje. Ja cioram w WOW i nie cieszesz się ze są ceny jakie są (polska zadupie EU). Wolałbym je w starej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam szczerą nadzieję, że ani Diablo ani Starcrafta na MMO nie przerobią. Diablo i StarCraft to przede wszystkim bardzo fajne gry single, które sprawdziły się w multi. I chciałbym, żeby tak zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tylko co mnie to obchodzi przecież będzie abonament ,a to troche wkurzające, mogliby sobie odpuścić abonament tak jak w GW bo i tak mają full kasy z WoWa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 13:03, pkapis napisał:

Tez bym wolal Diablo, chociaz na Starcrafcie latwiej zrobic IMO cos naprawde przyciagajacego
graczy. MMO fantasy jest zatrzesienie, a kosmicznych duzo mniej.


No przyznam że tak, jednak wiesz to są przeciętniaki. Ile też powstało rzekomych następców Diablo i co? Żaden nie dorasta mu grywalnością do pięt. StarCraft sam w sobie jest świetny, owszem było to świetne posunięcie, jednak mam większy sentyment do Diablo, mimo że StarCraft uwielbiam i jest to mój ulubiony RTS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Chyba, że mógłbyś płacić jeden abonament na wszystkie gry blizzarda
1. Jedna gra =50zł
2 Dwie gry i więcej =100zł

Z tego co wiem tak zrobili twórcy COV oraz COH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ello!!! Mam takie pytanko:Co wiadomo o nowym Diablo? Prosze napiszcie tu coś bo zwariuję : )

A tak w ogóle to gram w Diablo 2 LoD i War 3 FT.
CZEKAM z góry THX!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem wyjaśnić sytuację odnośnie GW. Nie mylcie określenia MMO od MMORPG! Oczywiście Guild Wars nie jest MMORPG, ale jest pełnoprawnym MMO! MMO=Massively Multiplayer Online! A CORPG to jest taki podgatunek MMO. To tak gwoli wyjaśnienia ;>

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skallagrim <--- Sory ale nawet nie grałeś i gadasz głupoty (chociaż na tym serwisie to chleb powszedni) dodatki dają nowe skille, klasy i kontynenty... a nie SUPER MEGA HIPER lepsze przedmioty czy xx lvl więcej... więc nie gadaj jak się nie znasz mam wszystkie części GW od samej premiery... i mam nadal postac która używa skilli tylko i wyłącznie z bazowej wersji i czekaj da się NORMALNIE grac... w tej grze chodzi o inteligentne wykorzystanie tego co masz a nie trzaskanie tym co popadnie... czyli IMO ta gra nie jest dla ciebie jak tak chlapiesz bezmyślnie jęzorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom to tylko gratulować pomysłów na przeszłość i tez tego ze Blizzard ma dość fascynowania się jedna i tą samą grą MMORPG nom tylko zacierać rączki oby było warto robić ^^"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poco mi to? Znowu będzie kosztować 100 złotych na miesiąc...wolę sobie kupić jedną - darmową na miesiąc niż grać w jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie boje na sama mysl... chociaz jesli bedzie inne od WoWa, to moze bedzie fajne... w WoW gralem okolo roku i uwazam, ze ta gra delikatnie mowiac nie jest najlepsza :-P Czekam teraz na LotR:Online, ktory mam nadzieje okaze sie duzo lepszy od wszystkich dotychczasowych gier MMO (ktora, to LotR:Online podobno nie jest ;-P)...

Niemniej jednak w Diablo 3 lub StarCrafta 2 zagralbym z mila checia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie to bedzie Diablo III... ale co z tego. Nie wyczekuja z premiera Diabla tak bardzo bo wiem ze prawdziwym nastepca Diablo bedzie Hellgate (swoja droga on tez ma byc podobno MMO... tzn. ma byc single ale jak sie ebdzie chcialo zagrac w multi to trza bedzie zaplacic)... ehh... kiedy CDPred wyda wreszcie wiedzmina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować