Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Kupmy prezent na gwiazdkę dla CD Projektu! [taka mała idea]

937 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2005 o 14:45, Keroth napisał:

OGÓLNE: Jadąc dzisiaj do szkoły wpadłem na dość nietypowy pomysł... Pomyślałem, że wszyscy forumowicze (oczywiśćie wszyscy
którzy chcą) złożyli się jakąś małą kwotą (np 5zł) i z zebranych pieniędzy kupilibyśmy coś dla CD PROJEKTU, co jakaś grupa
forumowiczów zaniosłaby do siedziby w firmie w ramach prezentu od użytkowników forum - niech CD PROJEKT też coś dostanie
na gwiazdkę ;-).


Mam pomysł kupmy im Dungeon Siege II - wersja polska made by CDProjekt...:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam nadzieje że do wzięcia udziału w akcji nie trzeba mieć konta internetowego? Bo ja mam tylko zwykłe. Jak coś to mogę zrezygnować z reszty :D, a wpłacę normalnie na poczcie przelewem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 17:31, Ninja Seba napisał:

No ja mam identycznie jak Budo. No ale się dopisuję i popieram dopisek "jak spartolicie Wiedźmina to oddawajcie pluszaka"
:P


Nie no bez takich piszmy tu raczej poważnie żeby było czysto i wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale na co teraz czekamy? Na stronę internetową?
P.S Props dopisku: to był żart, niczego takiego nie będzie - to ma być "od serca" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 17:44, Lampek napisał:

P.S Props dopisku: to był żart, niczego takiego nie będzie - to ma być
"od serca" :D


No przecierz też żartuję logiczne, że to ma być miłe a nie groźba albo pluszak i Wiedźmin albo nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LISTA OSÓB (kwota 5-10zł):

1. Modest-Vermin;
2. Budo;
3. Abi Dalzim;
4. BaRt3k (jeśli odnajdzie konto w banku :P);
5. Lampek;
6. Backside;
7. Latniak;
8. HumanGhost;
9. Ninja Seba;
10. Teres – programista - strona już się robi;
11. D2T (? – nie napisał jasno, że się przyłącza do zrzutki)
12. T34 (? – j/w. Te osoby proszę o potwierdzenie czy są na tak czy tylko sobie konwersują)

Zbieramy dalej! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ave!
Keroth, to bardzo dobra idea! Z chęcią dorzuciłbym się, choć nie mam konta... Słałbym przekazem:), z oddaniem trudno...!
A oto jaką ja mam wizję, to tylko ja tak myślę...:P

Duży, niebanalny pluszak (panda o morderczym wyrazie twarzy na ten przykład:P), ubrany w koszulkę*... Z przodu napis np. "Wszystkiego najlepszego całej Ekipie CD-Projektu życzą Forumowicze Gram.pl"**:D! Z tyłu zaś wypisane Nicki Forumowiczów:
a) wszystkich, którzy wpiszą się w tym/innym, specjalnie założonym temacie z życzeniami dla Pracowników;
b) wszystkich, którzy dokonają wpłaty (raczej nie, bo powinno być wypisanych jak najwięcej osób!)
c) wszystkich, którzy wpiszą się z życzeniami, a tych, którzy wpłacili-nieco grubszą czcionką.
d) inna propozycja

Na dole zaś np. data, Gwiazdka 2005 etc... No, jakoś tak... :) A oprócz Pluszaka Dziękczynnego możnaby odpalić także jakiś inny "bajer";)!
Wiecie "o co chozi", mam nadzieję, że pomysł wypali, jest rzeczywiście dobry! Rzeczywiście, mogłaby powstać strona www. tego "Projektu"!

Pozdrawiam!
____
*koszulka powinna się dobrze komponować kolorystycznie z kolorem pluszaka... W miejsce wyrazów CD-Projekt i Gram.pl dobrze by podstawić loga...
**to było takie najprostsze rozwiązanie. Ktoś z Forumowiczów mógłby wymyślić jakieś bardziej, yyy, odlotowe hasełko... Nie można przecież wszystkiego zdradzać:>!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Modest-Vermin;
2. Budo;
3. Abi Dalzim;
4. BaRt3k (jeśli odnajdzie konto w banku :P);
5. Lampek;
6. Backside;
7. Latniak;
8. HumanGhost;
9. Ninja Seba;
10. Teres – programista - strona już się robi;
11. D2T (? – nie napisał jasno, że się przyłącza do zrzutki)
12. T34 (? – j/w. Te osoby proszę o potwierdzenie czy są na tak czy tylko sobie konwersują)
13. Monk of War - pomysły mi się podobaja :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm a może pluszaka ubrać w ubranko a''la Wiedźmin?? Ale to raczej nie wypali...

A co do życzeń na odwrocie to owszem, dobry pomysł. I będą tam nasze życzenia ogółem czyli np. ble ble ble ble ...życzą <tu ksywy> czy może tak, że każdemu damy jakąś część koszulki na jego własne życzenia?
P.S Osoby, które się wybiorą powinny być wyposażone w cyfrówkę, jeśli ktoś ma aby później przesłać innym forumowiczom zdjęcia lub zeskanować z "zwykłego" aparatu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam izzyKONTO, więc mogę się złożyć. Jednak jeszcze nie wiem w 100% bo nie mam nawet kasy, żeby isć na Harrego do kina :( Z drugiej zaś strony, wypadało by się odwdzięczyć za darmowego WoW`a i MP3 :)

Do kiedy trwa akcja?

Miś? Blah... Przecież to nie dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Modest-Vermin;
2. Budo;
3. Abi Dalzim;
4. BaRt3k (jeśli odnajdzie konto w banku :P);
5. Lampek;
6. Backside;
7. Latniak;
8. HumanGhost;
9. Ninja Seba;
10. Teres – programista;
11. D2T (? – nie napisał jasno, że się przyłącza do zrzutki);
12. T34 (? – j/w. Te osoby proszę o potwierdzenie czy są na tak czy tylko sobie konwersują);
13. MonkOfWar;
14. scorp2005;
15. Lumbago;
16. Tomi_323 (?);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2005 o 22:30, Saltictus napisał:


> 16. Tomi_323
> (?);


Ludzie wchodzę w to........ tylko na czyje konto tego piątaka mam wysłać...


O tym poinformuję, jak zaczniemy oficjalnie zbierać kasę :]. Dopisuje do listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować