Zaloguj się, aby obserwować  
kriss86bel

Plemiona gra ktoś?

2290 postów w tym temacie

Właśnie zauwazyłem tez mi się nie chce włączyć i wogule nie czekam bo się nie doczekam. Juz nie pierwszy raz tak jest więc za niedlugo powinno działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 15:38, Barcyc666 napisał:

No niestety siadła stronka:( A ja mam okazję jedną na tydzień żeby coś zdziałać. Gram
na 13 św. Nick Barcycoleusz.


Stronka już działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w plemiona ale mi się znudziły. Mój kolega gra i ma 8000 punktów trochę dużo. Nie wiem w czym nie którzy lubią tą grę na na przykład rozbudowywujesz mur obronny czekasz np 2 godziny za te dwie godziny coś innego itd. . W tą grę się nie gra. Jak się rozbudowywuje ten mur obronny to co my w tym czasie robimy ? Napewno nie patrzymy na czas za ile się skończy rozbudowywać... Napewno każdy w tym czasie ogląda inne strony. A gra jest po to żeby w nią grać i ja grę Plemiona nie zaliczama do gier !!! No na przykład wyobraście sobbie grę Call of Duty 4 w stylu Plemion hehe była by napewno super gra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 18:25, HEB napisał:

Ja grałem w plemiona ale mi się znudziły. Mój kolega gra i ma 8000 punktów trochę dużo.

Dużo?? 100000P to jest dużo, ja mam 15000 na 11 świecie i uwazam ze to bardzo mało.

Dnia 19.02.2008 o 18:25, HEB napisał:

Nie wiem w czym nie którzy lubią tą grę na na przykład rozbudowywujesz mur obronny czekasz
np 2 godziny za te dwie godziny coś innego itd. . W tą grę się nie gra. Jak się rozbudowywuje
ten mur obronny to co my w tym czasie robimy ? Napewno nie patrzymy na czas za ile się
skończy rozbudowywać... Napewno każdy w tym czasie ogląda inne strony.

2h?? naprawde krótko grałeś, mi cegielnia 30 poziom rozbudowuje sie 9h, kuźnia 20poziom całe 12h!!
Ale to właśnie sprawia że chce się grać, jak dla ciebie to wada po spróbuj pograć w szybkie, to jest zabawa ;]

Dnia 19.02.2008 o 18:25, HEB napisał:

A gra jest po to żeby w nią grać i ja grę Plemiona nie zaliczama do gier !!! No na przykład wyobraście
sobbie grę Call of Duty 4 w stylu Plemion hehe była by napewno super gra :-)

Yyy jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić, produkcja amunicji?? rozbudowywanie karabinu?? nie wiem co miałeś na myśli porównując strategię do shootera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 22:28, Szopa Włosów1 napisał:

A gra ktoś na świecie 4 i 16


Ja gram na 16, nick Ecko09. Kontynent 44.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy może mi ktoś powiedzieć dlaczego nie mogę zrobić szlachcica ?
mam już wystarczającą ilość surowców , miejsce w zagrodzie i pałac na 3 poziomie ( aha świat cassic )

20080221070953

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NA każdego nowego szlachcica musisz podnieść pałac o jeden poziom. Masz 7 podbitych wiosek i w sumie 7 poziomów pałacu. Musisz gdzieś pałac rozbudować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 08:35, Meziros napisał:

na 2 świecie robi się gorąco. Mocnejsi gracze zostają, a słabsi gracze gniją w prochu.


Jak na każdym świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 11:36, Prince07 napisał:

> na 2 świecie robi się gorąco. Mocnejsi gracze zostają, a słabsi gracze gniją w prochu.


Jak na każdym świecie...



tak ale z tego co wiem to świat 1,2 i 3 są przepełnione max członków dlatego jest gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 08:35, Meziros napisał:

na 2 świecie robi się gorąco. Mocnejsi gracze zostają, a słabsi gracze gniją w prochu.

Kiedys gralem na 5 swiecie :D, tam bylo podobnie :P. Mialem ponad 30k pkt, i koles zawladnal calym kontynetem tylko nie mna, no i w koncu przyszedl ten moment ^^... Teraz sobie zaczalem grac na swiecie 14 :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 14:53, Kolumb95 napisał:

Przed chwilą sięzalogowałem
Ale jak zobaczyłem co to jest to mi8 sie odechciało graż
żal, w to sie nie da grać.:D



1.naucz się porządnie pisać - za dużo błędów ortograficznych
2.Ta gra jest dla ciebie nudna
3.A mi się odechciało pisać po twoim poście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować