Zaloguj się, aby obserwować  
kriss86bel

Plemiona gra ktoś?

2290 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2007 o 20:34, Assax napisał:

A można dwoma atakami ze szlachcicem przejąć wioske bo ja zawsze przynajmniej pięć razy musze
atakować.


Szlachcic odejmuje od 20 do 35 punktów poparcia. W wiosce jest 100. Weź kalkulator i sobie policz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 20:34, Assax napisał:

A można dwoma atakami ze szlachcicem przejąć wioske bo ja zawsze przynajmniej pięć razy musze
atakować.


Poparcie we wiosce spada po ataku szlachtą 20 - 35 , więc jeśli wioska jest blisko to może uda się w trzech... Ale dwa ataki to wykluczone według mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A...to dzięki bo jeden z graczy mi mówił że dwoma atakami przeją wioske ale chyba ta wioska była przez kogoś już atakowana.Czasami tak jest bo na forum pisał ktoś że z kolegom przejmują wioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 20:43, ROBAT napisał:

> A można dwoma atakami ze szlachcicem przejąć wioske bo ja zawsze przynajmniej pięć razy
musze
> atakować.

Poparcie we wiosce spada po ataku szlachtą 20 - 35 , więc jeśli wioska jest blisko to może
uda się w trzech... Ale dwa ataki to wykluczone według mnie!


Ja kiedyś jak wioska była pusta zaatakowałem szlachcicem z obstawa ponad 6k toporó i ponad 2 k lekkiej jazdy i zbiłem poparcie o 40, zdziwiony byłem, ale i zarazem zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 23:23, Ecko09 napisał:

> > A można dwoma atakami ze szlachcicem przejąć wioske bo ja zawsze przynajmniej pięć
razy
> musze
> > atakować.
>
> Poparcie we wiosce spada po ataku szlachtą 20 - 35 , więc jeśli wioska jest blisko to
może
> uda się w trzech... Ale dwa ataki to wykluczone według mnie!

Ja kiedyś jak wioska była pusta zaatakowałem szlachcicem z obstawa ponad 6k toporó i ponad
2 k lekkiej jazdy i zbiłem poparcie o 40, zdziwiony byłem, ale i zarazem zadowolony :)

No się nie dziwe ja też bym chciał 40 poparcia zabrać.Muszę więcej surowców wkładać w wojsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w Plemiona grałem, jakiś okres czasu, może siedem miesięcy ;) Ale wszystko się skończyło, gdy napadł na mnie gnojek z VRPONY (świat 2) i rozwalił wszystkie moje wioski. I od tamtej pory już w ogóle zablokowałem sobie dostęp na plemiona.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 23:23, Ecko09 napisał:

Ja kiedyś jak wioska była pusta zaatakowałem szlachcicem z obstawa ponad 6k toporó i ponad
2 k lekkiej jazdy i zbiłem poparcie o 40, zdziwiony byłem, ale i zarazem zadowolony :)


O 40 ? To cud ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 14:35, ROBAT napisał:

> > O 40 ? To cud ;P
>
> Raczej ściema...

Albo błąd w grze... Tak też mogło być ;)


Nie wiem, centralnie z 100 do 60 spadło. Podaj ktoś nick na 4, a ja później poszukam tego raportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 14:41, Ecko09 napisał:

> Albo błąd w grze... Tak też mogło być ;)

Nie wiem, centralnie z 100 do 60 spadło. Podaj ktoś nick na 4, a ja później poszukam tego raportu.


To daj nam screena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 14:50, ROBAT napisał:

> > Albo błąd w grze... Tak też mogło być ;)
>
> Nie wiem, centralnie z 100 do 60 spadło. Podaj ktoś nick na 4, a ja później poszukam tego
raportu.

To daj nam screena...


w sumie racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 15:13, Ecko09 napisał:

> > >
> >
> > Nie wiem, centralnie z 100 do 60 spadło. Podaj ktoś nick na 4, a ja później poszukam
tego
> raportu.
>
> To daj nam screena...



nie mam tamtego raportu, mam tylko jak mi spada o 34. Ale screena juz nie bede dawał.

Rzezim, nie degraduj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 19:26, Ecko09 napisał:

> Niedawno zacząłem gręna świecie 4. Niedawno... 600 punktów:D Jakieś porady, co w tym momencie

> robić itp?

przez pierwsze 5 dni wal w kopalnie (żelazo, drewno i glina)i


ALE PAMIETAJ!!
Wojsko i mury sa zbedne! Na co ci to? Przeciez to jest bardzo drogie i niepotrzebne!

Akcja: Szkolimy nowe farmy:)
potem rób obrone. oczywiście
>potem rób obrone. oczywiście nie zapominaj o pozostałych budynkach. Ja tez gram na 4 świecie, mój nick taki sam jak tu.

Potem pac go w dupe mlotem ;f, potem moze by za pozno, jak mialem ok. 0.6k p. to juz z 70lk, 150 pik, mieczy, rycka, 120 toporow i mur na 16 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 14:35, ROBAT napisał:

Albo błąd w grze... Tak też mogło być ;)


Z doświadczenia wiem, że częściej niż bugi trafiają się goście, którzy chcąc zabłysnąć mówią, że widzieli coś niezwykłego. :D Ale faktycznie mógł to być bug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować