Zaloguj się, aby obserwować  
kriss86bel

Plemiona gra ktoś?

2290 postów w tym temacie

/ciach/

Powiem tak - atakowało mnie 11 kolesi z ponad 40.000 P, a wszystkich ataków było łącznie 35. Szanse na utrzymanie wszystkich wiosek były zerowe, tak więc nie dziw się, że straciłem coś ze swojego dawnego dorobku. Ty chyba nie miałeś tak gorąco nieprawdaż? Poza tym nie miał mi kto wtedy pomóc, a sam nie mam znajomości w top100 i wcale ich nie szukam. U Ciebie skończyło się na groźbach i z tego należy się cieszyć. Tamtemu cwaniaczkowi Sławciowi dokop, bo chyba za bardzo fika :P

mathewmw ===> Etam, szkoda trochę, że rzuciłeś w diabli świat 10, ale jeśli grasz na s5 to życzę Ci tam powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi jeszcze nikt nie pomógł, a sam o to nie proszę...jeśli mnie zniszczą trudno lecz trzymam się myśli, że jak się odbuduję to zniszczę wroga ;) Sławcio posłał zwiada na moją wioskę...lecz nic się nie dowie...jego 1500 zwiadu leży w piachu ;] A tobie to współczuję...11 kolesi...35 ataków...o jebudu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 17:49, Cesarro napisał:

Mi jeszcze nikt nie pomógł, a sam o to nie proszę...jeśli mnie zniszczą trudno lecz trzymam
się myśli, że jak się odbuduję to zniszczę wroga ;)


Hehe, nieraz to się nie może udać :) Mam na myśli sytuację kiedy trafiamy na zbyt potężnego przeciwnika. Ja na takiego nie trafiłem, ale jeśli potrzeba kilku dobrych graczy aby mnie pokonać, to mogę się tylko cieszyć :P Poza tym Plemiona to nie do końca gra indywidualna - sami wśród zjednoczonych wrogów nie jesteśmy w stanie zrobić praktycznie nic. Zmuszeni wstępujemy w szeregi jakiegoś plemienia i na tym ta gra polega.

Dnia 30.08.2007 o 17:49, Cesarro napisał:

Sławcio posłał zwiada na moją wioskę...lecz nic się nie dowie...jego 1500 zwiadu leży w piachu ;]


To bardzo dobrze, pamiętam jak kolesiowi wybiłem jednorazowo 2500 zwiadu - musiał być bardzo zaskoczony, zdenerwowany, bądź jedno i drugie :P

Dnia 30.08.2007 o 17:49, Cesarro napisał:

A tobie to współczuję...11 kolesi...35 ataków...o jebudu :P


Spoko, można powiedzieć, że jest lepiej niż przypuszczałem, chociaż chwile napięcia były - wchodzisz na kompa nic nie przeczuwając - patrzysz, idzie 12 ataków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem...ale w plemieniu nie proszę o pomoc...dlaczego ? I tak nikt nie przyśle...:| Szukam jakieś normalno-zgrano-superowego plemienia, ale moje poszukiwania spełzły na niczym...takie plemiona przyjmują tylko od średniej plemienia...a ja jak wiadomo teraz dopiero zacząłem się rozwijać...i jakiś pacan przejął wiochę, w której pozostało 17 poparcia ode mnie...>.< A Sławcio już nie wysyła zwiadu...powiedział, że poczeka sobie...i sam zacznę kończyć grać :P Sądzę, że sobie trochę poczeka...oj poczeka...:P Ja to mam chwile napięcia gdy idzie tylko jeden atak...a tu proszę...12...ja bym zawał miał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 15:36, Cesarro napisał:

Rozumiem...ale w plemieniu nie proszę o pomoc...dlaczego ? I tak nikt nie przyśle...:| Szukam
jakieś normalno-zgrano-superowego plemienia, ale moje poszukiwania spełzły na niczym...takie
plemiona przyjmują tylko od średniej plemienia...a ja jak wiadomo teraz dopiero zacząłem się
rozwijać...i jakiś pacan przejął wiochę, w której pozostało 17 poparcia ode mnie...>.<

Nawet jak znajdziesz to z pomocą też może być krucho. Muszą być spełnione dwa warunki, pierwsze to lokalizacja, odległości nie większe niż 4-5h drogi mieczy, drugi to ludzie, którzy nie grają samemu na punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 15:44, SwenG napisał:

Nawet jak znajdziesz to z pomocą też może być krucho. Muszą być spełnione dwa warunki, pierwsze
to lokalizacja, odległości nie większe niż 4-5h drogi mieczy, drugi to ludzie, którzy nie grają
samemu na punkty.


No tak...ale ostatnio jak prosiłem gościa z mego plemienia, który codziennie gra w ów grę to powiedział:

"Przepraszam, ale pomuc ci nie bende mugł poniewaz bo tak" więc to nie jest racjonalne myślenie stratega...ostatnio go zjechali zaczął od nowa, a ja jestem w nowym plemieniu i powoli się zadomawiam...atakuję najsłabszą wioskę Sławcia zwiadem...zobaczymy co z tego wyjdzie...dla mnie to ważniejsze wojsko jest choć i raz za kiedy w rankingu można się podnieść :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 10:26, igorinho napisał:

Tobie rob006 zresztą też, więc powinno być dobrze :)


A dziękuje, nie narzekam. :) Na początku martwiłem się, że do współplemieńców mam trochę daleko, ale sojuszniczych wiosek w okolicy jest coraz więcej. Szkoda tylko że na grę ostatnio nie mam czasu i wioska jest w małym stopniu "moja"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 21:08, Quardo444 napisał:

Ja gram w plemiona dobry miesiąc i mam 2.400 pkt. mam dobre plemię i się nie skarze.

Na jakm jesteś świecie, jaki masz nick? ja mam nick JołZiom mam ok 3.000p i gram na św 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 21:15, W.S.A.D napisał:

> Ja gram w plemiona dobry miesiąc i mam 2.400 pkt. mam dobre plemię i się nie skarze.
Na jakm jesteś świecie, jaki masz nick? ja mam nick JołZiom mam ok 3.000p i gram na św 1.

Gram na świecie 4 mój nick to D-i-e-g-o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na Światach 9 i 10 mój nick JAN0L (zero zamiast o)
jestme w plemionach *aONZ*(9 Świat) i habanieros(10 świat)
Dzisiaj w nocy zaprosiłem z 130 osób do aONZ i za każdym razem ten sam propagandowy tekst reklamowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 01:00, Janol napisał:

Dzisiaj w nocy zaprosiłem z 130 osób do aONZ i za każdym razem ten sam propagandowy tekst reklamowy


No to faktycznie jest powód do dumy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak...powód do dumy jest...w końcu przecież chłop chce masówkę i nie może nic innego wymyślić, anie nie próbuje się wysilić by coś innego napisać...ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie tak, że chcę masówkę z tych 130 i tak tylko ok 20 się dołączyło poza tym to akademia została założona, żeby główne plemię nie było masówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 16:35, Janol napisał:

To nie tak, że chcę masówkę z tych 130 i tak tylko ok 20 się dołączyło poza tym to akademia
została założona, żeby główne plemię nie było masówką


Z doświadczenia wiem, że akademie się nie sprawdzają. A nawet gdyby to jeśli plemię zostanie podzielone, na główne i akademię, to wcale nie przestanie być masówką... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, jak mam juz 2 wiochy i w jednej mam kopalnie na 23lvl a na drugiej (nowej) mam 20, to co mam robic dalej?? Szkolic wojsko i farmic, czy dalej rozbudowywac wiochy w kopalnie??? prosze o odp, z góry dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 13:11, Furion III napisał:

Mam pytanko, jak mam juz 2 wiochy i w jednej mam kopalnie na 23lvl a na drugiej (nowej) mam
20, to co mam robic dalej?? Szkolic wojsko i farmic, czy dalej rozbudowywac wiochy w kopalnie???
prosze o odp, z góry dziekuje.


Wszystko zależy od tego jakie wojsko masz w tej chwili i jakich masz sąsiadów. Ja mam we wszystkich 5 wioskach na św.9 kopalnie na 30, wojsko też mam to pakuję w maksymalny rozwój wiosek, a przy okazji idzie LK i topory do kolejnych ataków :) Jeżeli masz te 1k pików i mieczy to możesz zająć się trochę gospodarką - co jest nawet wskazane. Dopiero przy poziomie 25 kopalni można coś zacząć grać bo tak to ciągle surowców mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie powstała akademia, bo założyciel nie wyrabial się z przychodzącymi wiadomościami, i czasem zamiast coś budować to musiał na listy odpowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 20:58, Squarell napisał:

U mnie powstała akademia, bo założyciel nie wyrabial się z przychodzącymi wiadomościami, i
czasem zamiast coś budować to musiał na listy odpowiadać


Taka rola założyciela. Zresztą z tego co napisałeś wynika, że wasza akademia powstała, po to by odciążyć założyciela... Trochę bez sensu. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować