Zaloguj się, aby obserwować  
kriss86bel

Plemiona gra ktoś?

2290 postów w tym temacie

Im dłużej się gra, tym więcej spraw trzeba załatwiać, żeby przetrwać :P Ja najwięcej gram na S 10, jestem w plemieniu B of W (ok. 150 miejsce w rankingu) i jestem dyplomatą z prawami admina... z takiej pozycji gra jest naprawdę bardzo fajna :D Na dodatek szybko się rozwijamy i niedługo możemy zapukać do pierwszej setki :)

Atakują innych rzeczywiście trzeba brać te sprawy pod uwagę. Sam ponadto silnych lub równych mi graczy nie atakuję sam. Albo biorę ludzi z plemienia, albo szukam potencjalnych wrogów mojej ofiary... czasem trzeba spiskować, czasem okłamywać...

IMO gra jest dużo fajniejsza, jeżeli ma się pozycję podobną do mojej. Na dodatek w plemieniu mam bardzo fajnych graczy z którymi można pogadać na GG, albo forum plemiennym. Ten fakt tworzy grę po prostu fenomenalną :D

W samej grze nie przeszkadza mi zbyt wiele rzeczy, gra jest świetna taka jaka jest. Jedyna wada to dosyć częste problemy z serwerami... czasem nie można się zalogować, czasem w ogóle strona się nie ładuje... może niedługo coś z tym zrobią.
Ogólnie polecam grę, bo naprawdę warto w nią pograć!! Jeżeli ktoś ma sporo czasu, to polecam świat 10, bo jest szybszy niż pozostałe 2x.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 13:58, lukasz11111 napisał:

Jutro będe miał pałac i będe miał kilka wioch więcej. A tak wogule to mozna zajmowac opuszczone
nie?


Tak, można zajmować opuszczone wioski. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 15:09, kedzior141 napisał:

kolega grał w to baardo dlugo:) dziwie mu sie, mi to nie przypadło do gustu.

mnie też do gier tego typu jakoś nie ciągnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 15:18, master962 napisał:

> kolega grał w to baardo dlugo:) dziwie mu sie, mi to nie przypadło do gustu.
mnie też do gier tego typu jakoś nie ciągnie :(

W domu wole pograc w cos nie przez neta w takie plemiona, predzej jakis Pes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 15:22, kedzior141 napisał:

> > kolega grał w to baardo dlugo:) dziwie mu sie, mi to nie przypadło do gustu.
> mnie też do gier tego typu jakoś nie ciągnie :(
W domu wole pograc w cos nie przez neta w takie plemiona, predzej jakis Pes:)

mi jakoś wcale nie podobają się takie gry internetowe typu Plemiona itd. ale normalne gry to czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2007 o 08:47, gracz 155 napisał:

mam pytanie gdzie można sprawdzić czy nie idzie na ciebie jakiś atak


Jeżeli idzie na Ciebie jakiś atak zobaczysz dwa skrzyżowane miecze oraz ilość ataków w nawiasie w miejscu gdzie jest pokazywany status zagrody (liczba ludności/ilość miejsca w zagrodzie). Ale również można to sprawdzić na PLACU, oraz jeżeli się nie mylę wyskakuje informacja za ile dojdzie atak w prawej czesci ekranu zaraz pod Twoimi wojskami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 19:29, Net.com napisał:

czy surowce są już legalne (przesyłanie) ????? :]


Rozumiem że chodzi o świat 10. :) Surowce możesz przesyłać tylko członkom plemienia. Wszystkie ograniczenia zostaną zdjęte pod koniec października.

BTW: Gra ktos jeszcze na poważnie na Ś10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 19:34, rob006 napisał:

BTW: Gra ktos jeszcze na poważnie na Ś10?


Ja pykam na dziesiątce ale czy na poważnie ? Nie wiem ale w każdym bądź razie się staram narazie mam 3 wioski i 15.000 P (w niedziele planuję mieć już wioskę nr 4 i około 20.000 P) :)
A Tobie jak idzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 19:37, Prince07 napisał:

> BTW: Gra ktos jeszcze na poważnie na Ś10?

Ja pykam na dziesiątce ale czy na poważnie ? Nie wiem ale w każdym bądź razie się staram narazie
mam 3 wioski i 15.000 P (w niedziele planuję mieć już wioskę nr 4 i około 20.000 P) :)
A Tobie jak idzie ?


10 wiosek, 79.263 Punktów, 349. miejsce w rankingu i morale ~60% we wszystkich wioskach dookoła... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 19:44, rob006 napisał:

10 wiosek, 79.263 Punktów, 349. miejsce w rankingu i morale ~60% we wszystkich wioskach dookoła...
:/


Łaaa no to bardzo ładnie :) Ja już zabardzo nie mam co przejmować ;p Wszystkie wioski dookoła to moje plemię, więc muszę brać się za takie poniżej 3000P ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 19:46, Prince07 napisał:

Wszystkie wioski dookoła to moje plemię, więc muszę brać się za takie poniżej 3000P ;<


No ja takich problemów nie mam. Moje wioski są porozrzucane po 7 kwadratach (mieliśmy... MAMY mała wojne i musiałem zając się w pierwszej kolejności wrażymi wioskami, które leżały niekoniecznie blisko mnie) sąsiaduję tylko z jednym współplemieńcem, ktory i tak lezy w pewnej odległości ode mnie. Paktów mamy niewiele, a w mojej okolicy mam dużo przestrzeni. Jedyny problem to morale i fakt, że w każdej chwili mogą się na mnie posypać ataki ze wszystkich stron...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 20:08, gracz 155 napisał:

mam w swojej wiosce wsparcie od kolegi a ten kolega chcę skończyć grę co się stanie z tym wsparciem


Miałem kiedyś podobną sytuację, i gdy konto zostało usunięte, wspierające wojska zniknęły. Tak mi się przynajmniej wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Właśnie patrzyłem na jedną z Twoich wiosek i rzeczywiście troszkę porozrzucane je masz ^^
Ale tak czy siak masz lepiej odemnie ;p Zobacz sobie jakąś z moich wiosek to się przekonasz (nick: prince07).
Z jednej strony się cieszę, że mam tak blisko swoich współplemieńców bo w każdej chwili podeślą wsparcie wojskowe ale z drugiej strony jak narazie nie pozostaje mi nic innego jak umacniać moje 3 (wkrótce 4) wioski ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 20:12, Prince07 napisał:

Właśnie patrzyłem na jedną z Twoich wiosek i rzeczywiście troszkę porozrzucane je masz ^^

Wszystko jest pod kontrolą. :) Jesli nic mnie nie zabije przez najbliższe 2 tygodnie, to później trudno będzie im mnie wygryźć. W ciągu miesiąca planuję przejąć najbliższe 9 kwadratów i... oddać konto. Później gra robi się już nudna i ogranicza się głównie do pilnowania swoich wiosek. Poza tym szkoda życia na tą gre. Jesli ktoś musi siedzieć cały dzien przy kompie to pół biedy, ale ja chcę mieć tez życie osobiste :)

Dnia 28.09.2007 o 20:12, Prince07 napisał:

Ale tak czy siak masz lepiej odemnie ;p Zobacz sobie jakąś z moich wiosek to się przekonasz
(nick: prince07).
Z jednej strony się cieszę, że mam tak blisko swoich współplemieńców bo w każdej chwili podeślą
wsparcie wojskowe ale z drugiej strony jak narazie nie pozostaje mi nic innego jak umacniać
moje 3 (wkrótce 4) wioski ;p

Ja wolę grać indywidualnie. Zwykle jestem przeciwko sojuszom. Wolę sobie dobrać 1-2 silnych prywatnych sojuszników i z nimi podbijać okolicę. Jestem otoczony członkami jednego plemienia i... nie boję się :D. Nie w kupie siła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować