Zaloguj się, aby obserwować  
kriss86bel

Plemiona gra ktoś?

2290 postów w tym temacie

A co tam zalogowałem się i postanowiłem poświęcić trochę czasu tej gierce, ponieważ wydaje się ciekawa... Jakby co, to jestem na 7 świecie - więcej nie powiem z obawy, że ktoś będzie chciał zorganizować na mnie jakąś małą wyprawę ( i tak mam okres ochronny :P )... Mam 168 punktów i jestem na etapie zbierania surowców, rozbudowywania najpotrzebniejszych budynków oraz organizowaniu wojska. Napadłem nawet na sąsiednią posiadłość, która była opuszczona. Bądź, co bądź gierka wydaje się fajna, a że nie mam nic innego do roboty to spróbuję coś w niej osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
No patrz, jak się fajnie złożyło :) Mam swoje plemię na siódemce. Podaj mi, jaki masz nick w grze to Cię zaproszę, jeżeli chcesz oczywiście ;)
Jan Czarny---> To samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 07:02, Magwisienka napisał:

No patrz, jak się fajnie złożyło :) Mam swoje plemię na siódemce. Podaj mi, jaki masz nick w grze to Cię
zaproszę, jeżeli chcesz oczywiście ;)


Hehe ja już Cię znalazłem - Magwisienka z 368 punktami. U mnie wszyscy palisadami obici, a u Ciebie murami - silnych masz sąsiadów... Utrzymujesz z nimi dobre kontakty? Ja tylko tworzę wojsko i czekam, aż kolegom obok mnie skończy się okres ochronny ( sam także go mam :P )... Co do Plemienia to należę do "Pole Walki" które zrzesza 122 użytkowników i ma 21.874 punktów, więc wolę go nie opuszczać... To daje mi większą gwarancję, że mnie ktoś nie napadnie :) Do Twojego plemienia nie mogę dołączyć, ale kto wie, może z czasem da radę coś wykombinować ;) Mój nick w grze to Igorinho Wielki, a nazwa wioski to Kamienogród.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 07:34, igorinho napisał:

Hehe ja już Cię znalazłem - Magwisienka z 368 punktami. U mnie wszyscy palisadami obici, a
u Ciebie murami - silnych masz sąsiadów... Utrzymujesz z nimi dobre kontakty?

Z sąsiadami się nie utrzymuje kontaktów, sąsiadów się farmi :D

Dnia 17.05.2007 o 07:34, igorinho napisał:

Co do Plemienia to należę do "Pole Walki" które zrzesza 122 użytkowników i ma 21.874 punktów,
więc wolę go nie opuszczać... To daje mi większą gwarancję, że mnie ktoś nie napadnie :)

Ale też nie licz na wielką pomoc, takie plemię to zwykła masówka, pozwolę sobie zacytować jednego z moich współplemieńców: "jedna wielka olewka" :)

Dnia 17.05.2007 o 07:34, igorinho napisał:

Do
Twojego plemienia nie mogę dołączyć, ale kto wie, może z czasem da radę coś wykombinować ;)
Mój nick w grze to Igorinho Wielki, a nazwa wioski to Kamienogród.

To wyślę Ci zaproszenie, gdybyś jednak się zdecydował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 17:17, Magwisienka napisał:

Z sąsiadami się nie utrzymuje kontaktów, sąsiadów się farmi :D


Tak, ale robi to się dopiero wtedy kiedy skończy się im okres ochronny, więc i ja tak robię :P Odliczam godziny do ataku na najbliższego sąsiada - dam mu popalić :)

Dnia 17.05.2007 o 17:17, Magwisienka napisał:

Ale też nie licz na wielką pomoc, takie plemię to zwykła masówka, pozwolę sobie zacytować jednego
z moich współplemieńców: "jedna wielka olewka" :)


Myślę, że nie jest tak źle... Niektórzy są w stanie wysłać Ci surowce, kiedy tego potrzebujesz. Być może to puste słowa, ale przekonam się sam...

Dnia 17.05.2007 o 17:17, Magwisienka napisał:

To wyślę Ci zaproszenie, gdybyś jednak się zdecydował :)


To miłe, dziękuję bardzo. Jak już mówiłem, plemienia nie zamierzam zmieniać, ale nigdy nic nie wiadomo ;)

I mam do Ciebie takie pytanie. Co powinienem robić i do czego dążyć na tym etapie gry, gdzie moje budynki rozbudowane są następująco: Ratusz (Poziom 5), Koszary (Poziom 1), Kuźnia (Poziom 3), Plac (Poziom 1), Piedestał (Poziom 1), Rynek (Poziom 1), Tartak (Poziom 8), Cegielnia (Poziom 9), Huta żelaza (Poziom 6), Zagroda (Poziom 3), Spichlerz (Poziom 3), Schowek (Poziom 3), Mur obronny (Poziom 7) Co o tym sądzisz? Co rozbudować i co da mi więcej pożytku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 03:32, igorinho napisał:

To miłe, dziękuję bardzo. Jak już mówiłem, plemienia nie zamierzam zmieniać, ale nigdy nic
nie wiadomo ;)

W każdym rzaie, gdybyś się zdecydował to drzwi są otwarte :)

Dnia 18.05.2007 o 03:32, igorinho napisał:

I mam do Ciebie takie pytanie. Co powinienem robić i do czego dążyć na tym etapie gry, gdzie
moje budynki rozbudowane są następująco: Ratusz (Poziom 5), Koszary (Poziom 1), Kuźnia (Poziom
3), Plac (Poziom 1), Piedestał (Poziom 1), Rynek (Poziom 1), Tartak (Poziom 8), Cegielnia (Poziom
9), Huta żelaza (Poziom 6), Zagroda (Poziom 3), Spichlerz (Poziom 3), Schowek (Poziom 3), Mur
obronny (Poziom 7) Co o tym sądzisz? Co rozbudować i co da mi więcej pożytku?

Ciężko powiedzieć, jaka jest najlepsza taktyka, ale ja zawsze na początku inwestuję w wydobywanie surowców. Obecnie mam tartak na 16, cegelnia 15 i huta 10 :) Przynajmniej nie ma zbyt wielkiego problemu z "surówką" i jej brak nie przyczynia się do zastoju w rozwoju wioski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram. Już niedługo(4 dni?) będe miał pałac:). Wtedy tylko wystarczy odbić monetę i zrobić szlachcica. Tym bardziej, że ofiare mam już wypatrzono:P. Należę do koleżeskiego(znaczy się zalożonego przez grupę znajomych ze szkoły) plemienia KŚP, w ktorej byłem nawet współzałożycielem:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram na 6 świecie kontynet 37, jeżeli ktoś tak samo jest zapraszam do mojego plemienia
2200 ok tyle pkt mam w 3 tygodnie (1 moja gra w plemiona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 17:39, WIelbiciel DSII napisał:

A jak ją zdobyć


Monetę? Można ją wybić w pałacu. Koszt wybicia jednej monety to dokładnie 28 000 drewna 30 000 gliny i 25 000 żelaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 14:17, WIelbiciel DSII napisał:

A szlachcic może zginąć?


Tak i właśnie to jest najgorsze. Najpierw czekasz cały dzień na surowce na niego a później ktoś ci go zabija... Człowiek może się tak wkurzyć, że nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gram Świat 5,kontynent 52.1100 cos punktow.20 lv drewna cegiel i zelaza oraz ratusza
w budowie 13 pozim kuźni nabije 20 poziom kuzni 10 rynku robie palac,szlachcica wojsko i przejmuje kontorle nad swiatem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować