Zaloguj się, aby obserwować  
filipchudy

Tom Clancys Splinter Cell: Conviction

492 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2010 o 23:29, Arkads napisał:

Piractwo na konsolach nie istnieje praktycznie? ;D

Chyba tylko na PS3, na X360 cholernie dużo osób piraci.


Owszem, na X360 da się grać korzystając z pirackiej kopii gry, ale jest to dość skomplikowane i chyba wiąże się z przeróbką konsoli a co za tym idzie jeszcze utratą gwarancji. Tak więc piraty na X360 są, ale gry na tą konsole i tak się świetnie sprzedają - w przeciwieństwie do gier na PC - przykładem tego choćby gra Call of Duty: Modern Warfare 2, które to najlepiej sprzedało się właśnie na X360 i samo głupie DLC z kilkoma nowymi mapkami kupiło w pierwszym tygodniu aż 2,5mln właścicieli tej konsoli. Sama gra jeśli się nie mylę poszła w 25mln sztuk z czego 13mln nabyli właściciele konsoli od Miscrosoftu.

>A z tym słynnym DRMem już nie

Dnia 17.04.2010 o 23:29, Arkads napisał:

będzie ciężko. Przy AC2 łamali ponad miesiąc, ale szukali sposobu.


Zobaczymy jak to będzie, ale DRM w najnowszym Splinter Cellu na pewno zostanie odpowiednio ulepszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 18:18, adam5 napisał:

Szczerze to na twoim miejscu bym gdzieś na allegro poszukał.

Znajdziesz łatwy kontakt, możesz zawsze się spytać jaka jest wersja przed dokonaniem zakupu. Na pewno są gdzieś ANG bo sam zamierzam również kupić.

Ubi Polska FAIL za brak dodatków w Polskiej Wersji. I weź tu wspieraj Polski rynek przy takim poziomie dystrybucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 15:06, Slappy napisał:

Szczerze to na twoim miejscu bym gdzieś na allegro poszukał.

Znajdziesz łatwy kontakt, możesz zawsze się spytać jaka jest wersja przed dokonaniem
zakupu. Na pewno są gdzieś ANG bo sam zamierzam również kupić.

Ubi Polska FAIL za brak dodatków w Polskiej Wersji. I weź tu wspieraj Polski rynek przy
takim poziomie dystrybucji.

Rany na Ultimie jest wersja ANG, kilka postów wyżej jest link. Czytajcie chociaż kilka wcześniejszych postów. Ubi miało sie wypowiedziec na poczatku bieżącego tygodnia na temat Uplay w wersji PL, wie ktos może coś na ten temat? Tzn. czy już się może wypowiedzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz przechodzić kampanię co-op (4 misje powiązane ze sobą fabularnie) lub grać w tryb Deniable Ops (czyli wyzwania bez związku z fabułą). W kampanię single nie można grać we dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 17:40, JayL napisał:

Lepiej przejść coop przed singlem, czy nie robi to żadnej różnicy?


Z tego co mi wiadomo to co-op jest takim wstępem do fabuły singla, więc chyba lepiej byłoby od co-opa zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też macie problemy z rozłączaniem z serwerów w czasie gry przez sieć? Zawsze po paru minutach gry SC zrywa połączenie z serwerem... Chodzi oczywiście o wersje na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wczoraj trochę pograć w Conviction. Jeżeli chodzi o kampanię single to jak na razie sprawia ona średnie wrażenie. Gra się niby całkiem fajnie, na poziomie Realistic momentami bywa nawet dość ciężko, ale mało jest póki co miejsc, gdzie można by się poskradać czy pobawić w kotka i myszkę z przeciwnikami, a już retrospekcja w Iraku wygląda zupełnie jak wycięta z shootera (

Spoiler

chociaż sama misja jest całkiem przyjemna z pomysłowym twistem, gdy okazuje się, że wcale nie kierujemy Samem

). Fabularnie kampania prezentuje się póki co OK. Udało mi się też pograć w Deniable Ops w co-opa i choć jest obecnie sporo problemów z łączeniem się z serwerem i szukaniem rozgrywek (próbowałem kilka razy w ciągu dnia i dopiero pod wieczór udało mi się kogoś znaleźć) to, gdy już uda się połączyć tryb ten po prostu wymiata. Eksterminacja przeciwników w dwójkę przebiega naprawdę płynnie i sprawia mnóstwo satysfakcji, śmiem nawet twierdzić, że więcej niż w CT, choć brakuje trochę akcji wymagających jednoczesnego udziału obu agentów (może pojawiają się w kampanii, nie wiem, nie próbowałem). Podsumowując: odbieram grę jak najbardziej pozytywnie. Co-op rządzi, a kampania single mam nadzieję też się bardziej rozkręci.

PS. Aha, jeżeli chodzi o DRM to żadnych problemów nie uświadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od wtorku (sklep Cenegi) i jak na razie dodatkowe tryby są lepsze od głównego wątku. Rozgrywka jest strasznie uproszczona względem poprzednich części, a gra jest strasznie zoptymalizowana.Ani razu nie udało mi się
zagrać z kimś przez sieć- non stop pojawia się informacja, że serwery są zajęte. Na koniec niespodzianka za zamówienie gry przed premierą dostałem fajansiarski komiks dla dzieci, demo Settlers i kod na zawartość dodatkową która nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj ukończyłem tryb singiel player. Muszę przyznać, że grało się całkiem przyjemnie. Może znajdzie się ktoś chętny do gry w co-op? W razie czego mój login to ambr0ktn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy mówicie o co-opie dobrze by było, gdybyście precyzowali, czy chodzi o wersję PC, czy też X360.

Naprawdę, oszczędzi to niektórym kłopotu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2010 o 14:24, ww3pl napisał:

Kiedy mówicie o co-opie dobrze by było, gdybyście precyzowali, czy chodzi o wersję PC,
czy też X360.

Naprawdę, oszczędzi to niektórym kłopotu ;-)



Ahhh sorry zapomniałem :) miałem na myśli wersję PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować