Zaloguj się, aby obserwować  
ZbynIo66

Oblivion i Morrowind - ulubiona broń

61 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2007 o 19:35, ZbynIo66 napisał:

Jestem ciekaw, jaka jest wasza ulubiona broń w Oblivionie, albo Morrowindzie. Moja w Morrowindzie
to laska Treboniusa, a w Oblivionie... Hmmm... Wszystkie krasnoludzkie bronie:D starajcie się
też podać wytłumaczenie dlaczego. Laska Treboniusa za zadawane obrażenia, a krasnoludzka broń
za wygląd:D


Moim zdaniem w morku to chryzastem (claymore) a w oblivionie to krasnoludzki młot WOW!!!
te bronie są po prostu boskie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Morrowinda moją ulubioną bronią jest Ostrze Monarchy i Błękitne Znamię (o ile dobrze pamiętam nazwy :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie najlepszy, a ale spoko w Oblivionie jest miecz (bodajże ebonowy) z questa chyba z Chorrol. Ma spoko obrażenia a nic nie waży bo jest związany z questem ;) (normalnie ebon waży z 40kg). Gdy grałem magiem (niska siła) czasami z braku many się przydawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją ulubioną bronią jest ebonowe ostrze, które dostajemy za wykonanie jednej z misji daedrycznych. Najlepsze może nie jest, ale za to świetnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona broń w morku to Płomień Prawdy(z głównego wątku dodatku "Trójca"). Wygląda super(cały sie pali), oraz jest to najmocniejszy miecz(obrażenia 45-65 jeśli się nie mylę, oraz obrażenia od ognia 30 pkt.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja może pochwale sie paroma egzemplarzami broni.

Zdjęcie nr:

1. Moja samodzielnie zaklęta Daedryczna Katana :) Moja pierwsza porządna broń.

2. Screen całej kolekcji Daedrycznej broni.

3. Topór bojowy wiadomo z jakiego materiału :] )jeden z najlepszych toporów w grze, jak nie najlepszy)

4. A tu Claymor, też Daedryczny.

5. A tu mój skarb Chryzamer ... i zarazem ulubiona broń w Morku

20070605211139

20070605211621

20070605211727

20070605211848

20070605212016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol ja w Morrowindzie ani jednej broni daedrycznej nie miałem. Za to miałem ten scyzoryk na ostanim zdjeciu a wczesniej z mieczem Umbry biegałem.

A w Oblivionie to co znalazłem to miecz pożogi czy jakos tak - dostaje sie go za quest w gilidii wojowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 21:48, General Sturnn napisał:

lol ja w Morrowindzie ani jednej broni daedrycznej nie miałem. Za to miałem ten scyzoryk na
ostanim zdjeciu a wczesniej z mieczem Umbry biegałem.

A w Oblivionie to co znalazłem to miecz pożogi czy jakos tak - dostaje sie go za quest w gilidii
wojowników.


Dodam jeszcze że mam jeszcze w kufrach pochowane inne sprzęty, szklana, ebonowa i jeszcze jakaś inna broń. No i przyznam że trochę mi zajęło skompletowanie tej kolekcji. A i tak nie mam żadnego łuku Daedrycznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 21:58, Marko Pele napisał:

Dodam jeszcze że mam jeszcze w kufrach pochowane inne sprzęty, szklana, ebonowa i jeszcze jakaś
inna broń. No i przyznam że trochę mi zajęło skompletowanie tej kolekcji. A i tak nie mam żadnego
łuku Daedrycznego...



na łuk wpadlem w ruinach daedrycznych koło fotu Jeleniego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 20:57, General Sturnn napisał:

> Dodam jeszcze że mam jeszcze w kufrach pochowane inne sprzęty, szklana, ebonowa i jeszcze
jakaś
> inna broń. No i przyznam że trochę mi zajęło skompletowanie tej kolekcji. A i tak nie
mam żadnego
> łuku Daedrycznego...


na łuk wpadlem w ruinach daedrycznych koło fotu Jeleniego ;)


No to będę się musiał tam przejść :) Dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2007 o 22:01, Marko Pele napisał:

No to będę się musiał tam przejść :) Dzięki wielkie.


Nie obiecuje,ze tam bedzie :) Moze tamtym razem gra wygenerowała mi łuk losowo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jam tam w Obliviona nie grałem, jednak jeśli chodzi o Morka to zdecydowanie najlepszą bronią jest:
Wielki, zielony, szklany(magiczny), dwuręczny miecz...czyli...Zguba maga xD ...cudo ;) Niestety w późniejszej grze nadaje się tylko na wystawę w domu, ale ja jednak zawsze z dumą go noszę w ekwipunku... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj..byłbym zapomniał. Oto zguba maga(niestety nie moja tylko z takiej jednej stronki wzięta, no ale u każdego wygląda tak samo ;) oraz moja niegdyś ulubiona broń czyli Dai-katana...choć ja posiadałem magiczną wersji która zwała się Kosą błyskawic...

20070625142640

20070625143005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować