Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Duke Nukem Forever znów na topie?

95 postów w tym temacie

No ta wszystko fajnie, tyle że Duke wyjdzie pewnie w przyszłym stuleciu. Biorąc pod uwagę czas w jakim oni to robią i liczbę nowinek technicznych które się w tym czasie ukazały to ukończą tę grę gdy rozwój pecetów się zatrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 12:48, Neo 12 napisał:

No ta wszystko fajnie, tyle że Duke wyjdzie pewnie w przyszłym stuleciu. Biorąc pod uwagę czas
w jakim oni to robią i liczbę nowinek technicznych które się w tym czasie ukazały to ukończą
tę grę gdy rozwój pecetów się zatrzyma.


czyli Duke nie wyjdzie nigdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wierze w DNF ale nie mogą teraz nagle z tym wyskoczyć.. troche spartolili z tym że tak długo to jest tworzone i dlatego trzeba niezłej strategi by to coś ozywic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dwa lata ogłoszą, że DNF wyjdzie tylko next-next-genowe konsole ;] A wtedy temat wreszcie zniknie z monitorów blaszaków i na dobre zagości wśród legend Nessie i Wielkiej Stopie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja tam wyczekuję na DNF już spory kawałek czasu, Prey niby nawiązywał do spuścizny Duke''a jednak pozostawia to pewien niedosyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie wiem co z tego wyjdzie ale screenshot wygląda obiecująco. Prey w końcu się ukazał i okazał się jednym z najlepszych FPS''ów, lecz jest za krótki, jest to bolączka większości współczesnych FPS''ów. Mam nadzieję, że Duke będzie dobrą i dopracowaną produkcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dyplomatycznie.....
Jedyne co pozostało po Duke''u to unoszący się jego duch nad Prey''em. Choć, warto wieżyć. Nad Prey''em zaczęto pracować kilka (9, jeśli mnie pamięć nie myli) lat temu, prace zostały zawieszone, a potem wznowione. Więc może tak samo będzie z Duke Nuken Forever?

On (Duke Nuken Forever) jest jak Yeti - wszyscy o nim słyszeli, ale nikt nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno trzeba przyznac panom z 3DRealms. Zamiast "Kiedy pieklo zamarznie" mozna mowic "Kiedy wyjdzie DNF". Zastanawia mnie tylko, z czego oni sie przez te 10 lat utrzymuja. Bo chyba nie z odsetek po sprzedazy DN 3D???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować