Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Nightfall - okiem Fetta

103 postów w tym temacie

Hakken

Należy przyznać, że ArenaNet działa sprawnie. Ledwie w zeszłym roku wypuścili aż dwa pełnoprawne i ciekawe dodatki do swojego sztandarowego produktu, jakim jest Guild Wars. Pierwszy z nich umieszczony był w klimatach dalekiego wschodu, dzięki Nightfall możemy zwiedzić fantastyczny odpowiednik Afryki. Zapraszam do lektury.

Przeczytaj cały tekst "Guild Wars: Nightfall - okiem Fetta" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HHHmmm... Guild Wars.. gra która wciągnęła mnie na jakieś 2 tygodnie bez reszty... potem musiałem się z nią pożegnać... i nie odczuwam jakiegoś wiekiego bólu w sercu z powodu jej braku....

Nigdy nie grałem w Naightfall... ale po tym tekscie powoli zaczynam doceniać potencjał ukryty w tej produkcji...!

Mam nadzieję, że dostaniemy w CDA czy gdzieś jakiś 2tygodniowy voucher do Nightfall wówczas chętnie przeczeszę tereny Elony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To sie chłopie rozpisałeś ja do WoW-a nic nie mam ale GW Rządzi ja osobiście gram w Factions ale w najbliższym czasie kupie Nightfalla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W GW troszeczkę grałem. W WoW-a także. I do jakiego wniosku doszedłem? WoW ma beznadziejną walkę, kiepski system magii, słabą grafikę i muzykę, jest mocno ułomny, itd. A GW? Grafa w miarę dobra, muzyka może być, walka ciekawsza niż w WoW-ie. Jednakże to właśnie dzieło Blizzard''a jest w mej opinii lepsze. Dlaczego? Bo pomimo wielu wad, ta gra wciąga! Jest tak grywalna, jak stary gry robione z pasją, a nie dla kasy. A GW? Szybko się nudzi i pewnie gdyby wymagałoby abonamentu, to dziecko ArenyNet nie miałoby wielu fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 16:37, grand10pelu napisał:

Zapowiada się fajnie ale i tak nie pogram, mam za wolny net do większości gier multi:)


Ja gralem w Guild Wars na laczu 115kB/s bez najmniejszych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niezły tekst. Też się zgadzam, że kampania za krótka jest. Kilka dni i można spokojnie zrobić. Całe szczęście poza tym jest masa roboty. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może art i dobry, ale screeny makabryczne i oszpecają grę... Zmieńcie je, bo brak Pixel Shadera i grafika na "low" wygląda żałośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem w promocji Factions i Nightfall''a. Powiedźcie od której części lepiej zacząć i jak macie kilka rad dla początkującego gracza online to byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad kupnem...ale jakoś ciągle nie moge kupić ;P Trochę droga...ale w porównaniu z WoW to taniocha ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bezprzewodówkę w Orange. Teoretycznie prędkość dochodzi do 200 Kb\s, ale u mnie jest mniej tak jak na modemie. Zależy jak kiedy jest zasięg, bardzo jest to niestałe, czasami rozłącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Bo pomimo wielu wad, ta gra wciąga! Jest tak grywalna,

Dnia 01.02.2007 o 16:27, ArnoldAnhilator napisał:

jak stary gry robione z pasją, a nie dla kasy. A GW? Szybko się nudzi i pewnie gdyby wymagałoby
abonamentu, to dziecko ArenyNet nie miałoby wielu fanów.


No cóż, GW bardzo wciaga, na pewno sie szybko nie nudzi (updaty, eventy np. Wintersday festiwal ! itp.) i pewnie jesli bylby abonament byloby pelno fanow.
Poza tym jak morzesz twierdzic ze WOW nie jest robiony dla kasy? Kup gre a potem plac ponad piec dych co miesiac by pograc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować