Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2009 o 04:30, zadymek napisał:

BTW Wie ktoś jak nagrywać dema w CSS? Mi udało się w grze wywołać tylko Player do dem.


Konsola i "record <nazwademo>", np "record jestemhardkorem". Do zatrzymania bodajże "stop".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio coś się stało z pingiem u mnie. Wcześniej było 50-60 a teraz jest ponad 100. Co sie mogło stać bo to w sumie z dnia na dzień sie tak stało... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 19:44, Pawlo09 napisał:

A grasz na tym samym serwerze co wczoraj?

Tak, to jest najdziwniejsze wczoraj było 60 a dziś ponad 100...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powodów może być wiele, jednym z nich może być ograniczenie sieci RDI (jeżeli masz taki internet) wynikające z jakiejś awarii czy złych warunków pogodowych (co teraz mamy na porządku dziennym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 13:23, Reaper65 napisał:

Zna ktoś komendę na wprowadzenie limitu FPS?

Zdaje się, że w config''u jest coś takiego jak "fps_max".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wlaczylem cheata w tej grze a konkretniej wh i radarhack i co sie okazalo? Ze polowa servera czituje, to byl jakis francuski server 20 slotow dust2. Teraz to juz nawet sie na czitach grac nie da.
Zeby nie bylo nie jestem cheaterem ale to jest najlepszy sposob zeby sprawdzic kto uzywa hackow
VAC w ogole nie ochrania serverów, nawet polroczne czity VAC proof przechodzą spokojnie przez wszystkie skany, tak jakby VAC od wieków nie miał update''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio był update VAC, sporo śmierdzieli dostało bany - wiem, bo sam znam dwóch. BTW. możecie polecić jakiś doby serwer? Moje wymagania:

- HL Stats - warunek konieczny
- Dust2 lub tylko standardowe mapy
- nie więcej niż 9 na 9
- FF ON (od biedy OFF też przejdzie)
- AWP OFF lub 1 na team
Kraj nieistotny. Fajnie by też było, gdyby cziterków za dużo tam nie grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze sparyem :(

Otóż , nie widzę spray że tak powiem , słyszę jak naciskam spray ale nic nie widać , miałem już zmieniane na Angielski jeżyk itp. i jest też tak że jak zaimportuję obrazek to on jest zapisuję wychodzę i znowu zaraz kliknę na opcję to już są znowu ustawienia początkowe że tak powiem , może jakieś porady , komendy czy coś ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 17:54, Undertaker napisał:

Ostatnio był update VAC, sporo śmierdzieli dostało bany - wiem, bo sam znam dwóch. BTW.
możecie polecić jakiś doby serwer? Moje wymagania:


194.146.252.14:27015, polski serwer :) Tam często grywam ostatnimi czasy. Ale co do cziterów to pobożne życzenie chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem ostatnio stworzyć serwer do "Counter Strike Source". Stworzyłem ale nie wiem gdzie i jak wgrać np. Meta Moda, Mani Admin Plugin, Source Moda. Szukałem w google ale odnosiło mnie do innych for i tematy były usunięte. Chciałbym na serwer dać jakieś dźwięki pluginki i wiele wiele innych. Może mi ktoś napisać jak to zrobić albo podać odnośniki do innych stron/for. Z góry dzięki, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować