Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2007 o 20:04, Sth`Devilish napisał:

Mnie w Source boli tylko jedno - AWP. Strasznie wnerwiają mnie takie lamusy co tak biegają
z AWP z miejsca na miejsce (tak aby widzieć co idzie z obu stron), w locie w stylu "ultra pr0
haxx0r" zmieniając broń (żeby przyśpieszyć reload). Nic bardziej nie wkur...za w tej grze niż
taki właśnie cwel z AWP wybijający połowę drużyny biegając cały czas z zoomem.

Mnie za to sprawia wielką frajdę usuwanie takich(w miarę mozliwości biorę ich na cel jako pierwszych), a jak jeszcze dostanę go z dystansu to hihram pół godziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2007 o 20:04, Sth`Devilish napisał:

Mnie w Source boli tylko jedno - AWP. Strasznie wnerwiają mnie takie lamusy co tak biegają
z AWP z miejsca na miejsce (tak aby widzieć co idzie z obu stron), w locie w stylu "ultra pr0
haxx0r" zmieniając broń (żeby przyśpieszyć reload). Nic bardziej nie wkur...za w tej grze niż
taki właśnie cwel z AWP wybijający połowę drużyny biegając cały czas z zoomem. Ale po za tym
to jest świetnie, z każdej broni przy odrobinie wyczucia i dobrego celu można kogoś ubić, boli
tylko to, że granaty mają tak słabe pole rażenia.


Hmm... Tez nie lubie jak ktos sciaga mnie z AWP ale nie zapominaj ze z AWP tez trzeba umiec grac i ci ktorzy zdobywaja wiekszosc fragow dzieki tej broni wcale nie sa takimi lamusami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 08:51, Makus89 napisał:

Hmm... Tez nie lubie jak ktos sciaga mnie z AWP ale nie zapominaj ze z AWP tez trzeba umiec
grac i ci ktorzy zdobywaja wiekszosc fragow dzieki tej broni wcale nie sa takimi lamusami.


Ci, którzy zdobywają większość fragów przy pomocy AWP nie tyle umieją grać, co znają pewne tricki i sztuczki (czyli wykorzystywanie niedoróbek i bugów gry na korzyść gracza). Większość po prostu korzysta z lamerskich skryptów na szybkie przeładowywanie się AWP, co pozwala im na bardzo szybkie oddawanie strzałów - z częstotliwością nieco mniejszą od DEagle''a, tak więc są najzwyklejszymi, prostymi lamerami. Ci co z tego nie korzystają i grają fair, stanowią zaledwie marny odsetek ludzi grających w CS:S''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś łazi z zoomem to faktycznie noob jest, bo dobry gracz łazi bez niego, ale w ułamku sekundy potrafi zoom przywołać i celnie strzelić. Zaś przemiana AWP --> DEgle --> AWP to żaden skrypt, jak masz standardowo pod "q" zbindowane "Last weapon" to po prostu po strzale naciskasz go 2 razy. Dobrych graczy AWP jest niewielu, większość daje załatwić się zwykłym fleshem bądź po prostu szybkimi ruchami na boki. Jak wygląda gra z AWP ludzi ze skillem możesz zobaczyć np. na Surreal3 (jednym z najlepszych filmików CS:S)
http://sourceradio.com/modules.php?name=Vault&page=watch&id=154 (wysoka jakość, ale trzeba się zarejestrować)
http://video.google.com/videoplay?docid=3334743797006841245 (niska jakość)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób można w CS:S udupić cheatera? W sensie tym, że zrobić to tak, aby dostał bana na konto za cheaterstwo. Wiem, że trzeba nagrać demko, ale co dalej, gdzieś je można wysłać czy jak? Prosiłbym o jakąś instrukcję fundowania banów cheaterom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 22:02, Sth`Devilish napisał:

W jaki sposób można w CS:S udupić cheatera? W sensie tym, że zrobić to tak, aby dostał bana
na konto za cheaterstwo. Wiem, że trzeba nagrać demko, ale co dalej, gdzieś je można wysłać
czy jak? Prosiłbym o jakąś instrukcję fundowania banów cheaterom :)

Z tego co wiem:
mozna próbowac kontaktu z adminem danego serwera(na którym spotykamy cheatera), samemu raczej nie ma sensu zgłaszać tego do Valve. Tylko admin może mieć sensowne dane na ten temat i udowodnić komus cheatowanie.
Ale jest wiele tematów pomocy, więc może jednak jest jakiś sposób by wystawić takie ścierwo ludziom z valve. poszukaj w pomocy techniczej serwisu Steam, albo po prostu napisz zapytanie do Pomocy Technicznej, może coś zaproponują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłem grać w tę grę, tyle, że jak na razie, to idzie mi dość cienko ;P. Zawsze więcej jestem fragowany, niż ja fraguje, a i rundy są trochę denerwujące, bo trzeba trochę poczekać, żeby zagrać... Ale jeszcze się podszkolę, to może jeszcze nauczę się grać... Najgorzej mi idzie z AWP, ani razu jeszcze nie trafiłem z niego x/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 15:46, mikim napisał:

Ostatnio zacząłem grać w tę grę, tyle, że jak na razie, to idzie mi dość cienko ;P. Zawsze
więcej jestem fragowany, niż ja fraguje, a i rundy są trochę denerwujące, bo trzeba trochę
poczekać, żeby zagrać... Ale jeszcze się podszkolę, to może jeszcze nauczę się grać... Najgorzej
mi idzie z AWP, ani razu jeszcze nie trafiłem z niego x/.

A co sądziłeś, że świat jest pełen amatorów-to nie gra w stylu, 5 minut i mam wszystko obcykane. Nie przyzwyczajaj się do liczenia fragów, CS to gra drużynowa, martw się, jak drużyna zacznie przegrywać. Mało w tej grze opiera się na akcjach jednosobowych(np. wspomniane kampienie z AWP) więcej robi się zagrań taktycznych, opartych o działanie drużyny. Oczywiście zawsze się znajdzie banda początkujących co to każdy w swoją stronę idzie i chce natłuc jak najwięcej, żaden nie kryje tyłów, blokują się nawzajem, strzelają sobie w plecy itp. Ale jak trafią na zgrany zespół ich szeregi szybko stopnieją(w końcu ile razy można ginąć w pierwszych 30s gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, o co Ci chodzi? O to, że jesteś obczajony w tej grze, a ja jestem newbie i kiepsko mi w niej idzie? Chcesz się pochwalić, jaki to jesteś obcykany w jakiejś grze? Chciałem tylko napisać, że gra jest trudna, a Ty mi wyskakujesz, że świat jest pełen pro gamerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 15:46, mikim napisał:

Zawsze więcej jestem fragowany, niż ja fraguje


Nie wynik mówi o graczu, a jego zdolność do kooperacji z drużyną i kombinowania na polu walki (np mylenie przeciwnika, robienie zasadzek, przewidywanie wydarzeń). Dużo nasłuchuj co się wokół ciebie dzieje (to podstawa tej gry, dzięki dobremu słuchowi możesz łatwo ocenić z której strony nadchodzi przeciwnik), w razie konieczności korzystaj z możliwości cichego chodu (lefy shift), rozsądnie korzystaj z flashbangów do oślepiania i smoke grenade do osłony i przede wszystkim - nie pruj z automatu, próbuj strzelać krótkimi seriami ciągle poprawiając celowniczek i chodząc na boki (omijając pociski niczym w Matrixie xD).

Dnia 26.12.2007 o 15:46, mikim napisał:

a i rundy są trochę denerwujące, bo trzeba trochę poczekać, żeby zagrać...


Taka gra, to jest właśnie dobre, bo trzeba się postarać, a nie bezmyślnie pruć do przodu.

Dnia 26.12.2007 o 15:46, mikim napisał:

Najgorzej mi idzie z AWP, ani razu jeszcze nie trafiłem z niego x/.


Z AWP daj sobie spokój, ja bym ci radził na początek nauczyć się trafiać ze standardowego M4/AK47 i Desert Eagle''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2007 o 22:33, Sth`Devilish napisał:

Z AWP daj sobie spokój, ja bym ci radził na początek nauczyć się trafiać ze standardowego M4/AK47
i Desert Eagle''a :)

popieram, M4 wybacza wiele błędów, standardowa giwera dla początkujących...dlatego wolę mp5:)
Ale po stronie terro dla noobów radziłbym raczej Galila, ma podobny rozrzut serii(a początkujący zwykle prują ostro) co AK ale większy magazynek. No i zawsze można spróbować którąś śrutówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj CS Anthology, w 1.6 dużo pograłem i... Idzie mi lepiej niż w Source''ie :). W 1.6 jakoś tak automatycznie taktycznie walczę, próbuję zasadzki robić, tak jak mówiłeś. Chowam się za skrzynkami... Chyba załapałem ;]. Tyle, że w Source''ie nie mogę tego załapać... Ale jakieś postępy już są :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoł. To ja tego całkowicie nierozumiem. Idzie Ci lepiej w CS 1.6, to znaczy robisz tak zwane "zasadzki" a w CSS nie? Przecierz tatyki w oby tych grach są takie same (chodzi mi o to, że na poszczególnych mapach w tej części i tej możesz spokojnie razem z teamem robić tą samą taktykę co w innej części), więc nie wiem co Ci sprawa problemy w CSS.

Ostatnio specjalnie sobie zainstalowałem CSS. Jakoś mnie tak wzięło. Grało się fajnie, na serwerze spotkałem dawnych znajomych, z którymi naprawdę nieźle się grało. Ale ta gra już jakoś dla mnie nie ma tego czegoś. Nie wiem co się stało. Wolę jednak teraz zdecydowanie Call of Duty 4 w trybie Search & Destroy (w CoD 2 jakoś dziwnie nie cierpię tego trybu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dziś kupiłem CS:S. Gierka mi się podoba, jednak mam mały problem z grafiką. Tekstury się trochę rozciągają, albo pojawiają nie tam gdzie trzeba (screen). Moja karta graficzna to GeForce 6800 GS. Mam najnowsze sterowniki.
Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam!

20071229224934

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ostatnio problem w CSS od czasu do czasu pogrywam sobie z botami i problem polega na tym, że gra się przycina dokładnie chodzi o to, że idę przytnie się na 1sek idę i przytnie się i tak w kółko. Normalnie jak gram na żywca z ludźmi tak nie mam.

Yamamoto-
Pokombinuj z ustawieniami graficznymi spróbuj pokombinować z synchronizacja pionową włącz lub wyłacz. Przy włączonej funkcji występują jakieś błęndy dokładnie nie wiem, ale spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 23:11, Carl92 napisał:

Yamamoto-
Pokombinuj z ustawieniami graficznymi spróbuj pokombinować z synchronizacja pionową włącz lub
wyłacz. Przy włączonej funkcji występują jakieś błęndy dokładnie nie wiem, ale spróbuj.


Dzięki, ale nie wiem gdzie znajduje się ta opcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opcja znajduje się w grafice tam gdzie rozdzielczość tylko w zaawansowanych. No chyba, że nie masz ustawionego Stema po polsku?

A i najlepiej gdyby opcja była włączona to prawdopodobnie usuwa błędy w wyświetlaniu grafiki. Wcześniej źle napisałem

20071229233243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 23:32, Carl92 napisał:

Opcja znajduje się w grafice tam gdzie rozdzielczość tylko w zaawansowanych. No chyba, że nie
masz ustawionego Stema po polsku?

A i najlepiej gdyby opcja była włączona to prawdopodobnie usuwa błędy w wyświetlaniu grafiki.
Wcześniej źle napisałem


Ok, teraz mam włączone, ale na środku ekranu pojawił mi się taki suwak. Jak się go da wyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować