Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Koleś ale ty inny jesteś , i dziwisz się czemu masz ping ?
Wpisz rate 20000 lub 25000 a nie 999999999999999999999999999 ! Takie rate w ogóle nie istnieje !!
a cl_cmdrate i updaterate masz dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 14:55, Virus 500 napisał:

Koleś ale ty inny jesteś , i dziwisz się czemu masz ping ?
Wpisz rate 20000 lub 25000 a nie 999999999999999999999999999 ! Takie rate w ogóle nie istnieje
!!
a cl_cmdrate i updaterate masz dobrze


Lepiej 25000 jest bardziej trudniej i profesionalniej ;D No i jeszcze wazne jest zeby miec ex_interp 0.01 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 13:44, michal hunter napisał:

Siemka.Mam source i gram w niego przez neta. Mam strasznie wysoki ping. Wpisywalem juz rate
9999999999999999999;cl_update 40; cl_updaterate 999999999999999999999999999999. Wpisywalem
to w konsoli i wyconfigu ale nic nie dają. Mam neta 512. Co robic??????


Puknij się w czoło, najlepiej młotkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 17:55, michal hunter napisał:

A mam to wpisac w configu czy w consoli???


Możesz je sobie wpisać w konsoli (i tak wtedy zapisują się do configa). Co do twojego wcześniejszego posta - myślałem, że to jakaś marna prowokacja, ale mimo to faktycznie powinieneś się puknąć w czoło :) Po pierwsze - nie wierz we wszystko co ci mówią (bo ten kto ci tak napisał, pewnie miał potem z ciebie niezły ubaw :)). Po drugie - pingi masz wysokie właśnie przez to, że ustawiłeś błędne raty (a raty mają baaardzo dużo wspólnego z połączeniem internetowym). Ustaw sobie:

rate 25000
cl_cmdrate 100
cl_updaterate 100

I powinno ci działać w porządku (z takich ustawień korzystam na łączu 1 Mbit/s) :) Na przyszłość nic w nich nie zmieniaj, dopóki nie przeczytasz sobie gdzieś dokładnie na co mają wpływ te ustawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 15:39, DartiReviMaster napisał:

Ja mam takie pytanie: Czy Sourca można pobrać przez Steama? Bo mam cs''a 1.6 a bardzo bym chciał
mieć Sourca a słyszałem że tak można.....

Tak, można.Tylko problem w tym, że musiał byś robić przelew do USA i to chyba dolarami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 15:39, DartiReviMaster napisał:

Ja mam takie pytanie: Czy Sourca można pobrać przez Steama? Bo mam cs''a 1.6 a bardzo bym chciał
mieć Sourca a słyszałem że tak można.....


Tak, możesz zapłacić 19,90 $ i ściągnąć CSS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 15:48, ElDudi napisał:

Tak, możesz zapłacić 19,90 $ i ściągnąć CSS.


To już lepiej iść do sklepu i kupić ;]. Bo jak to zajmuje 1 GB to będzie sie ściągać z 10 godz, a 10 min w sklepie to różnica xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 19:51, Virus 500 napisał:

Po co kupywać za 70 zł jak można kupić samo konto steam z CSS za 20 zł na allegro

Zbanowane na większości serwerów przez używanie hacków ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 20:06, DragonLord napisał:

> Po co kupywać za 70 zł jak można kupić samo konto steam z CSS za 20 zł na allegro
Zbanowane na większości serwerów przez używanie hacków ^^.



Dokładnie, a takich banów nie da się ściągnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi wytłumaczyć po kiego grzyba wymyślono takiego moda, który zabija gracza tylko dlatego, że np po disconnect połączył się ponownie z tym samym serwerem? Wyskakuje tylko taki komunikat "... has been slayed for playing the same round twice". Jeszcze pół biedy jak to jest normalny serwer, ale na Deathmatchu takie coś praktycznie eliminuje z gry, a wystarczy przecież żeby na chwilkę tylko skoczył ping i serwer daje kopa :/ Jaki to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Deathmathu żaden, widocznie jakiś felerny serwer. Na normalnym to działa w ten sposób, że gdy np. ktoś rashuje i zostanie zabity, to potem nie może zrobić "triku" w rodzaju "odłącz-przyłącz" i ma jakby "drugie życie" w tej samej rundzie. A uniknąc tego można poprostu (po lagu) nie wchodzeniem do danej drużyny, póki nie rozpocznie się nowa runda (można siedzieć na spectate).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobi obserwuje ten temat, ja też mam czasami głupawy ping, ale zawsze zwalałem to na karb Neostrady. Ale może jednak powinienem coś poza "cl_cmdrate" poustawiać w configu.
Mógłby ktoś napisać czy to normalne, że w pliku config.cfg CS Surce''a nie mam takich pozycji jak omawiane wyżej
rate
albo
cl_rate a nawet cl_cmdbackup
I czy właściwe będzie dopisanie takowych. A jesli tak to gdzie :koniec, poczatek kolumny , a może pod jakąś konkretną wartością?
I jeszcze ciekawi mnie wasza opinia na temat tego tekstu.
http://www.trap17.com/index.php/c-s-source-tweaks-tips_t24526.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować