Zaloguj się, aby obserwować  
Phelela

Perfumy, dezodoranty, kosmetyki :D

207 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2007 o 14:42, Budo napisał:

AgayKhan---> ta znam nieco historię, ale nie cofajmy sie do średniowiecza lepiej brzmi,
wiadomo o co chodzi ;]

I tak się tworzy czarną legendę Średniowiecza ;-). Widzę czarne strony tej epoki, ale nie wszystko było tam do zrównania zziemią ;)Ogólnie to ze wzgledów techniczno-praktycznych to smród dominował dośc długo, ale w Średniowieczu mycie nie było uważane za szkodliwe jak w Renesansie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zapamiętajcie dobrze, że w Sephorach kupują głupki, albo ci którzy nie wiedzą, o ile taniej mozna kupić w dobrych sklepach internetowych, a róznice sa naprawdę duże... róznice nawet siegają stówy, albo i więcej ;]

AgayKhan----> heh no może nie wszystko do chrzanu, ale dużo rzeczy ;]
Średniowiecze było.. średnie, ale to nie ten temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 18:25, Budo napisał:

Zapamiętajcie dobrze, że w Sephorach kupują głupki, albo ci którzy nie wiedzą, o ile taniej
mozna kupić w dobrych sklepach internetowych, a róznice sa naprawdę duże... róznice nawet siegają
stówy, albo i więcej ;]


Mi tego mówić nie musisz, ja o tym wiem :P Tylko wrzuciłem ceny chyba najwyższe jakie można spotkać tak dla porównania. Najciekawsze jest to, że taka sieć jak Sephora pomimo swoich cen się utrzymuje, ma się dobrze i wciąż się rozwija. Zwyczajnie tym najbogatszym, którzy z kasą się nie liczą, jest obojętne gdzie i co kupują i później wygląda to tak, a nie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wiesz, podejrzewam że dla niektórych to vnawet siara i przypał kupić taniej w necie, a nie za full cene w Sephorze ;]
No cóż... szanujemy takich ludzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam PUMĘ szarą dla pań;)jest boskaaaaaaaa;)a dla panów PUMĘ białą z czarnym paskiem...bardzo ładny zapach for men;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam perfumy Joop Jump i wody toaletowej od Paula Gaultiera. Poza tym tańsze perfumy jak Adidas (szara) czy Puma Jamaica. Dziewczyny głównie zachwalają Joopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 10:14, Draxvoxdor napisał:

Używasz dasmskich perfum ! Wstydź sie:PP O matko 180zł za jakiś śmierdzący flakonik:PCo on
ma 3 litry? już lepiej se pare gier kupic.
Phelela>>>>>Nie wygonisz mnie tak łatwo!!!:P

A które z tych, które wymieniłem są damskie? :) Zarówno Bruno Banani jak i Puma Jamaica produkują wodę toaletową i wodę po goleniu dla mężczyzn. Bo to tak się powinno mówić o tych kosmetykach! Perfumy to nazwa zapachów tylko dla kobiet!!!!1 :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak twojej dziwzynie przypadły do gutu twoje perfumy to chyba są demaskie nie? Przecież dziewczyny nie wypryskają się wodą kolońską:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak twojej dziewczynie przypadły do gustu twoje perfumy to chyba są damskie nie? Przecież dziewczyny
nie wypryskają się wodą kolońską:P
Sory za poprawkę i spam, ale pisze na klawiaturze szybciej od własnego cienia i czasami błędy robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 13:30, Draxvoxdor napisał:

Jak twojej dziwzynie przypadły do gutu twoje perfumy to chyba są demaskie nie? Przecież dziewczyny
nie wypryskają się wodą kolońską:P

:)))))))))) "Przypadły" w tym kontekście, że podoba jej się ten zapach, a nie że ich używa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No szkoda ze ja niemam dziewczyny ciekawe czy jej by sie podobały moje :D:D Trzeba bedzie zdobyc jakąś .
Pozatym gdy wybierasz dziewczyne to chyba nie kierujesz sie zapachem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie wiem czy jeszcze zaglądasz na forum, ale co Ty na to, żeby zmienić nazwe tematu na cos w rodzaju:"Perfumy, dezodoranty, kosmetyki"? Więcej ludzi by sie wypowiadało i byłby jeden główny wątek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 23:09, Budo napisał:

/.../

Nie wiem czy jeszcze zaglądasz na forum, ale co Ty na to, żeby zmienić nazwe tematu na cos
w rodzaju:"Perfumy, dezodoranty, kosmetyki"? Więcej ludzi by sie wypowiadało i byłby jeden
główny wątek ;]

Dla ciebie wszystko :P A róbta co chceta :D Zmien zmień rzeczywiście tak będzie lepiej ,] a tak wogóle to miałem się pochwalić nowymi perfumami otóż niedawno kupiłem sobie fiolke perfum Puma Aqua naprawde są wyśmienite :D Tutaj załanczam obrazek

20071022201540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mnie coś zdziwiło , taką małą fiolke na wakacjach kupiłem za ponad stówe , mówie o Pumie Aqua a teraz we Wrocławiu kupiłem 3 razy większą za połowe taniej , starsznie się ceny zmieniły , ktoś się orientuje po ile stoja te najnowsze perfumy pumy :P I jak pachną oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak możecie ! Dezodoranty zawierają freon który powoduje powiększanie się "dziury ozonowej", która jest jednym z czynników co wpływa na efekt cieplarniany!
A pozatym to ludze sobie nie zdają sprawy, że jak nawalą na siebie pół butelki jakiegoś pachnidła to i tak będzie od nich capić. Jak jade autobusem i kręci się kołomnie jakaś dziewucha co capi od niej jak z wilekiego "chupa-chupsa" to mi się niedobrze robi...

Ja poprostu jak się wykąpie to czyszcze paszki mydełkiem Nivea o kremowym zapachu, przynajmniej nie jedzie odemnie jak z perfumerii :P A pod paszkami czysto, świeżo i grzybów nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 19:05, Antykreator napisał:

Jak tak możecie ! Dezodoranty zawierają freon który powoduje powiększanie się "dziury ozonowej",
która jest jednym z czynników co wpływa na efekt cieplarniany!
A pozatym to ludze sobie nie zdają sprawy, że jak nawalą na siebie pół butelki jakiegoś pachnidła
to i tak będzie od nich capić. Jak jade autobusem i kręci się kołomnie jakaś dziewucha co capi
od niej jak z wilekiego "chupa-chupsa" to mi się niedobrze robi...

Ja poprostu jak się wykąpie to czyszcze paszki mydełkiem Nivea o kremowym zapachu, przynajmniej
nie jedzie odemnie jak z perfumerii :P A pod paszkami czysto, świeżo i grzybów nie ma :D


Eee tu jest taka złota zasada niemasz nic do powiedzenia nie pisz , bo to co powiedziałeś nie było wogóle na temat ,] A tak wogóle to troche przesadziłeś z tym że niemożna się popryskać dezodorantem , niewiem jak ty ja lubie ładnie pachnieć ,a jak się umyjesz rano to chyba nnie chodzisz się myc co godzine :PP musisz się czymś popryskać żeby ładniej pachniało , pozatym , to twoja sprawa że nieużywasz dezodorantu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Po pierwsze obecnie dezodoranty już nie mają freonów, a po drugie- nic złego korzystac z antyperspirantu, czy lekkiego dezodorantu, ale zgadzam się że duzo lepiej działa zwykła kąpiel- najlepiej łączyć jedno i drugie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już używam dezodorantów (wolę prysznic :]) to jest to głównie Adidas i mam jednego AXA (bo fajne pachnie :)).Z perfumów to używam Lacoste Czerwone(Style in Play) i Dolce&Gabbana Light Blue pour homme :).Oprócz tego jeszcze korzenne Terre di Hermes i Aqua di Roma ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Tesco znalazłem nowy zapach Axe. A raczej Lynx, bo tak to sie nazywa na wyspach... W każdym razie nowa, brązowo czarna puszka przykuła moją uwagę. Ale najciekawszy jest zapach - czekolada (sic!). Co prawda ledwo czuć tą czekoladę, ale mimo wszystko dosyć ciekawe odkrycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować