Zaloguj się, aby obserwować  
Phelela

Perfumy, dezodoranty, kosmetyki :D

207 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2008 o 11:48, spider88 napisał:

Wielkie dzięki, poszukam u dystrybutorów na nasz kraj. Bo jak widzę jak na razie tylko
za granicą znalazłem.

Kiedyś mi polecono tą stronę - www.strawberrynet.com jako dobrą bazę perfum, może Ci pomoże w poszukiwaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 14:16, gaax napisał:

Kiedyś mi polecono tą stronę - www.strawberrynet.com jako dobrą bazę perfum, może Ci
pomoże w poszukiwaniach :)


Niestety u nas jest nie do dostania. Wysłałem do kilku dużych drogerii internetowych i lipa. Mi to ponad 10 lat temu przywiózł kumpel z Niemiec. Boski zapach, lecz u nas nic z tego. Będę się chyba musiał zwrócić do rodzinki która tam mieszka, ale nie chcę im robić kłopotu z szukaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

O kurde... dobre to było xD
Pod pachy to sobie trzaśnij jakiś dobry antyperspirant. Wody toaletowe, czy perfumy są po to, żebyś pachniał... przeważnie trzaska się nimi szyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 15:56, Budo napisał:

/.../

O kurde... dobre to było xD


Pół żartem, pół serio;P

Dnia 22.12.2008 o 15:56, Budo napisał:

Pod pachy to sobie trzaśnij jakiś dobry antyperspirant. Wody toaletowe, czy perfumy są
po to, żebyś pachniał... przeważnie trzaska się nimi szyję.


ok dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak rozróżnić podrabiane perfumy Lacoste od oryginalnych ? Czy testery też są podrabiane ? Czy w drogeriach typu Rossman można naciąć się na podróbki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 22:28, jackass napisał:

Jak rozróżnić podrabiane perfumy Lacoste od oryginalnych ? Czy testery też są podrabiane
? Czy w drogeriach typu Rossman można naciąć się na podróbki ?


Powiedziałbym, że w Rossmanie są oryginalne, jeśli chodzi o testery- nie kupowałbym ich, przeważnie są o wiele mniej trwałe (robione na krótkotrwały efekt, a nie, żeby zapach się utrzymał).
Jak się ustrzec podróbek? Kupować w perfumeriach, byle nie sephora- oni mają takie ceny, że masakra. Są sklepy mające też internetową sprzedaż, które są dość solidne, ale już kurde zapomniałem nazw :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio porzuciłem Axe Africa na rzecz nowego psikadła od Lamborghini. Nie powiem, zapach nawet mi się podoba, cena też nie odstrasza.
Powoli zaczynam również przystawiać się do wody toaletowej. Może polecilibyście coś ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 12:18, Sandro napisał:

Ja ostatnio porzuciłem Axe Africa na rzecz nowego psikadła od Lamborghini. Nie powiem,
zapach nawet mi się podoba, cena też nie odstrasza.

sama reklama telewizyjna tego lamborghini sprawia, że mam ochotę pędzić do sklepu :P

Dnia 21.07.2009 o 12:18, Sandro napisał:

Powoli zaczynam również przystawiać się do wody toaletowej. Może polecilibyście coś ciekawego?

Hugo Boss Energise - niech nie odstrasza Cię różowe opakowanko, świetnie toto pachnie (choć swoje trzeba zapłacić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 12:20, Azra napisał:

sama reklama telewizyjna tego lamborghini sprawia, że mam ochotę pędzić do sklepu :P

A nawet nie wiedziałem, że reklamują to w telewizji.

Dnia 21.07.2009 o 12:20, Azra napisał:

Hugo Boss Energise - niech nie odstrasza Cię różowe opakowanko, świetnie toto pachnie
(choć swoje trzeba zapłacić).

Liczy się wnętrze, jak to niektórzy mawiają. Produkty Hugo Boss mają u mnie duży kredyt zaufania tak więc jak będę miał okazję to przetestuję ten zapach. Dzięki za radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 13:45, Sandro napisał:

> [...]
Liczy się wnętrze, jak to niektórzy mawiają. Produkty Hugo Boss mają u mnie duży kredyt
zaufania tak więc jak będę miał okazję to przetestuję ten zapach. Dzięki za radę.

Skoro mowa już o Hugo to mi bardzo podoba się XY. Łanie pachnie i nie jest aż tak drogie jak inne od Hugo Bossa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas w szkole jest taki kolo co chodzi wyperfumowany i wypryskany antyperspirantami, ale się myje. Jak idzie w szkole korytarzem to wszyscy czują mieszaninę perfum, śmierdzących skarpetek,potu i do tego żeluję głowę i jej nie myję! Nie rozumiem i na pewno nie zrozumiem takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

!!! Uwaga !!! Czy ktoś z was może mi pomóc i powiedzieć gdzie mogę kupić lub podać namiary na jakiś sklep(internetowy) w którym jest jeszcze dostępny perfum Priscilla Presley Indian Summer - niebieska nakrętka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Fahrenheita. Od długiego czasu się na zamierzałem żeby kupić ale cena jest... hmm... duża :P Dopiero na strefie wolnoclowej się udało kupić i jestem bardzo zadowolony. A zapach sie utrzymuje calutki dzień i wieczorem pachnie tak samo jak rano, gdy się psikałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z perfumami od Lamborghini? Mieszkam w Szkocji i mam problem ponieważ w żadnym sklepie nie mogę znaleźć mojego ulubionego zapachu - Lamborghini Explosivo. Może kojarzycie, takie żółte opakowanie. W Polsce wala się tego od cholery w każdym supermarkecie, a tutaj nie mogę tego znaleźć w najbardziej renomowanych sklepach... Wpisując nazwę w googlach wyskakują mi same polskie strony. Czyżby był to swego rodzaju exclusive dla Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamierzam kupić perfumy Calvin Clain Be. Zastanawiam się czy wybrać tester, czy oryginalny produkt - są w takiej samej cenie. Czytałem, że testery mają intensywniejszy zapach i dłużej trzymają. Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować