Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Jakiej używacie rozdzielczości?

161 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2005 o 20:20, lampak napisał:

Ciekaw jest po prostu, jakiej używacie rozdzielczości do grania oraz do pracy w Windowsie
Ja używam w obu przypadkach 1024x768

Do gier 1024x768 (czasami 800x640 jeśli gra żle działa)
Do pracy 1024x768

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze 1024x768.. Do gier jak i pracy. Gierki wyglądają w tej rozdzielczośći dobrze i mój monitor ładnie działa w tej rozdzielczości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 20:20, lampak napisał:

Ciekaw jest po prostu, jakiej używacie rozdzielczości do grania oraz do pracy w Windowsie

A mnie ciekawi po co... Ale cóż - różne są skrzywienia ;-)
800x600. Nie ma to jak mały monitor :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zdradzisz nam po co Ci ta wiedza, to jakaś ankieta czy co?;) Mam lcd15'' więc jedyna rozdzielczość jaka wchodzi w grę to 1024x768.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 20:54, shinian napisał:

Może zdradzisz nam po co Ci ta wiedza, to jakaś ankieta czy co?;)


Może to jakieś badania rynku:) i on je prowadzi:) Lub kolejny temat na "siłę" wprowadzony by ponabijać posty:) A może sprawdza w ramach badania rynku monitorów jakie rozdzielczości są preferowane przez graczy, a jakie przez pracowników:)

No na pewno takie co nie męczą oczu i są na danym monitorze dobrze obsługiwane:) np. na Moim monitorku świetnie wszystko wygląda w 1027x768 - odświerzanie i śliczne kolorki:) Ale na 1280 x 1024 już literki i ikonki robią sę za małe;) Mniej wyraźne.. I mój monitor już gorzej radzi sobie z tą rozdzielczością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również 1600x1200 !!!

I wszystkim polecam, o ile ma się miejsce na biurku, inwestowanie w tanie i wysokiej klasy monitory CRT `19-`21 niż droższe i o gorszych parametrach LCD.
Ja kupiłem 1,5 roku temu właśnie ''19 CRT, i choć zajmuje dużo miejsca, to maksymalna rozdzielczość oraz barwa są niesamowite i nieporównywalne z ''17 LDC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 23:17, Unpredictable napisał:

Zawsze i wszędzie 1280x1024. Najlepiej wtedy wszystko wygląda; nie za duże, nie za małe – po prostu w sam raz.


To zależy od monitora.. w sensie jaki duży on jest:) I jak to na nim wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe a ja odejdę od codziennosci i używam 800/600 :) DlaczegO? Ponieważ mam monitor 15 i od 4 lat sie przyzwyczaiłem do 800 na 600;] poza tym odswiezanie 85hz i oczy nie bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

800x600 a why? ODP. dokladna taka jak u Widek-a =D, przyzwyczajenie po dokladnych 4 latach uzytkowania ^^ . Czasami jak sprzet sie rozgrzeje (hyhy...) to wlaczam cs-a na roz. 1024x768 bo ladniej glowki lataja =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować