Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe Red Faction? Niekoniecznie...

28 postów w tym temacie

Miejmy nadzieję, że nie spartoczą sprawy jak przy Red Faction 2. Jedynka była genialna i zasłużyła sobie na miejsce w mojej biblioteczce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

W miniony weekend sieć obiegły plotki o rzekomo planowanej przez THQ kontynuacji shootera Red Faction. Wszystko zaczęło się od pewnej konferencji prasowej i ostatecznie okazało się - jak często w przypadku tego typu doniesień - mocno przesadzone.

Przeczytaj cały tekst "Nowe Red Faction? Niekoniecznie..." na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była bardzo udana dwójka już niestety nie. Po za tym geo-mod [jak na tamte czasy] był świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To by było piękne. Mile wspominam multi w Red Faction, aż się łezka w oku kręci. Ale teraz już w to multi nie zagram, bo płytka z RF porysowana, a ja nie wiem jak zdobyć nową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktoś sobie pomyślał "Ok panowie, nie mamy żadnych nowych pomysłów na grę, a interes musi się kręcić! Może zrobimy sequela do Red Faction?". Swoją drogą ciekaw jestem jak zamierzają przynajmniej dogonić osiągnięcia takich gier jak HL2 czy Crysis? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale jeżeli prezes THQ uważa te gry za jakieś wielkie osiągnięcia to ja nie wróżę tej firmie bogatej przyszłości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować