Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co sądzicie o "Clicku!"?

1970 postów w tym temacie

Jezszcze nie kupiłem żadnego numeru Clicka! NIe podobają mi sięna ogół pełne wersje, a objętość magazynu teżnie jest zachwycająca. Jak mam wybór to wolę inne gazety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 18:44, Harvenar napisał:

A ja jestem ciekaw czy większość fanów CDA którzy rozumują tylko w sposób: si di ekszyn jest
supa!!!11 a reszta jezd beee11!, wogóle czytała któreś z tych pism? czy tylko idzie za ogółem?
Oczywiście nie wszyscy, bo niektórzy potrafią mądrze uzasadnić swoją niechęć do innych pism.

Nie wszyscy nie wszyscy. A ta supa to tylko od Antyfanów jak sądze. Argumęty: Dla mnie click jest za chudy. Bezczelnie ściągają pomysły od CDA. Jedyne co w nim fajne to komiksy. Brak w nim śmiesznych rzeczy.DVD jest za małe.CD też.W CDA jest dużo nowości (dobrych!) na płytach. No to chyba wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem clicka od początku roku dla samego pisma bo gry były mało interesujące jednak ostatnio po wprowadzeniu(do clicka) DVD-R8 gry znacznie się poprawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 19:41, GRAMmer napisał:

> A ja jestem ciekaw czy większość fanów CDA którzy rozumują tylko w sposób: si di ekszyn
jest
> supa!!!11 a reszta jezd beee11!, wogóle czytała któreś z tych pism? czy tylko idzie za
ogółem?
> Oczywiście nie wszyscy, bo niektórzy potrafią mądrze uzasadnić swoją niechęć do innych
pism.
Nie wszyscy nie wszyscy. A ta supa to tylko od Antyfanów jak sądze. Argumęty: Dla mnie click
jest za chudy. Bezczelnie ściągają pomysły od CDA. Jedyne co w nim fajne to komiksy. Brak w
nim śmiesznych rzeczy.DVD jest za małe.CD też.W CDA jest dużo nowości (dobrych!) na płytach.
No to chyba wszystko.

Ja czytam cd-a i clicka.
Click ściąga pomysły od cd-a bo to samo wydawnictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cda jest supa, argumęty to takie rze jest dóżo kolorowyh obraskuf.
cda jest dżezi, kto nie czyta stoi na przerwie s boku.

wielkie joł dla czytających cda

ps. magazyn skubi du tez jest dżezi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 13:10, dominik000 napisał:

Czy ktoś mi może napisać co się stało z Clickersem?

A czy ktoś mi moze powiedzieć co to jest Clickers ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 13:15, speedraid napisał:

> Czy ktoś mi może napisać co się stało z Clickersem?
A czy ktoś mi moze powiedzieć co to jest Clickers ??

niewiem dokładnie jak to się pisze ale chodzi mi o tego kolesia z komiksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 13:15, speedraid napisał:

> Czy ktoś mi może napisać co się stało z Clickersem?
A czy ktoś mi moze powiedzieć co to jest Clickers ??


KTO to jest Clickers ;)
to maskotka pisma - facet w ekstremalnym, aerodynamicznym kasku, rozbijający się po redakcji Clicka! ;)
z jego postacią w roli głównej powstawały onegdaj komiksy (autorstwa Quaka - rysownika) zamieszczane w piśmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mojej liście Click! zajmuje drugie miejsce.<1 CD-A ^^> Fajne czasopismo, nawet często fajne pełniaki dają... Naklejki to nic, ale plakaty są super.Sam ponaklejałem kilka na ścianę.Pismo nie jest aż takie krótkie, ale mogłoby być dłuższe.Do ceny nic nie mam.7 złotych to nie tak dużo, jak za taką gazetkę.Recki są w miare...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hallo

Ja swojego czasu kupowalem cdaction, clicka, gameranking

Ale z perspektywy czasu zostalem przy cdaction powod

- mozna zaoszczedzic troche kasy na orginalne gry
- w pewnym momencie gazety (jak dla mnie - moje osobiste zdanie i prosze je uszanowac)zaczely byc bardzo podobne do siebie
- co nie jest dziwne recenzowaly te same gry wiec okolo 60-70% gazet byla wrecz identyczna

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Click to bardzo dobra gazetka ;) Wszystko co potrzeba: recenzje, premiery, najnowszy sprzęt. Niekiedy nawet fajne laski pokazują, ale to nie jest najważniejsze. Kupowałem Play''a, ale na dzień dzisiejszy nie kupuję nic- za drogo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde co za wypowiedzi ,,Click! jest jedna z najlepszych gazet o komputerowym swiecie."
Napiszcie dlaczego tak sądzicie ja osobiście nie będe nic o nim pisać gdyż go nie kupuje i jestem fanem CDA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować