Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co sądzicie o "Clicku!"?

1970 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2007 o 14:58, mateuszbanach0 napisał:

a ja nadal uważam Clicka za najlepszą gazetkę grach! zdania nie zmienię!


racja, Click to tylko gazeta;) wg mnie Click, CD-A nie dorasta do pięt, profesjonalne recenzje z odrobiną humoru,

często mają niektóre materiały jako jedyni na świecie (np. S.T.A.L.K.E.R.), dużo grubsza i jest w niej mnóstwo

ciekawych pierdół o sprzętach, jest NL i AR, więcej człowiekowi do szczęścia nie trzeba ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 18:36, Sebo7 napisał:

1 środa miesiąca ?.

We wtorki wychodzi, najczęście w pierwszy wtorek miesiaca, o ile nie jest to 1,2,3. Najczęściej jest to wtorek z przedziału 4-10 dzień miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 21:50, Vesania666 napisał:

racja, Click to tylko gazeta;) wg mnie Click, CD-A nie dorasta do pięt, profesjonalne recenzje
z odrobiną humoru,


Click to raczej coś w rodzaju budżetowej wersji CDA.W końcu to nawet ten sam wydawca wydaje te oba pisma, a nawet część redakcji jest ta sama. Jego zadaniem więc jest nie tyle co konkurencja ze wspomnianym tytułem, tylko zapanowanie w nieco niższym segmencie cenowym na rynku. Mowa tu oczywiście o przekonaniu do siebie tych co kupują KSG czy Playa. O ile jednak z tym pierwszym tytułem sobie bez większych problemów radzi to już w starciu z nowym Playem (głównie za sprawą świetnych pełnych wersji w ostatnim czasie, nawet lepszych niż w CDA) wypada dość blado. Tak więc porównywanie tych dwóch tytułów do siebie mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Click jest dobry ale szkoda że oceniają tylko do 6. Kiedyś czytałem mają dobre i nie za krótkie recenzje (w cyber mychie sa na 1/6 strony). Gry tez nie są słabe a wiec Click jest dobrą gazetą. A ja obecnie czytam Playa bo według mnie ma najlepsze gry a CDA czytam u kumpla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam wolałem czytać starego Clicka ze starymi redaktorami według mnie byli o niebo lepsi i właśnie, dlatego po kupnie kilku z ta nowa redakcja skończyłem zakup tego czasopisma i przestawiłem sie na Gameranking. Ostatni raz kupiłem Clicka, gdy dali MDK 2 (szkoda, że nie robią więcej takich gier). Ale teraz to nie to samo a w Gamerankingu dobre jest to ze nie dają żadnych dupereli typu cd/dvd (ile razy dali tego Turoka 2 do różnych czasopism!!!) A za to jest sporo naprawdę dobrego tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 23:48, NuGGet napisał:

Nie wiem czy w dobrym temacie zadaje to pytanie, ale czy jest już w kioskach Click! z pełną
wersją L.A Rush?


Jest od 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 15:49, krl.krl napisał:

Click jest wg. mnie cienki.w tej cenie lepiej kupować Game Rankinga lub Playa


Play jest o wiele gorszy od Click!, a GameRanking też nie jest lepszy ale jest bez płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować