Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co sądzicie o "Clicku!"?

1970 postów w tym temacie

ja tam wole clicka bo dla mne nie jest wazne jakie sa gry bo to glupota kupowac raz to raz to ze wzgledu na pelniaki zreszta to juz kwestia przyzwyczajenia a w clicku maja byc zmiany zapowiadaja to a tych co wychwalaja cda czy playa prosze o przejscie na forum o ich gazetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 16:46, Bingolo napisał:

> Wiesz maciek click jest dobrą gazetą jak na swoją cenę 8zł ok.70 stron są w nim
w miarę przyzwoite
> gry. Ale jeżeli chcesz mieć SUPEREKSTRA fajne gry i przy tym miłą lekturę to oczywiście
CDA
> tylko popatrz na cenę CDA jest 2razy droższe
No ale jak "Pani Domu" była by za darmo to była by najlepszym czasopismem na świecie
i tylko to byś kupował?
To że coś jest tanie to nie znaczy że jest od czegoś lepsze.:/


cena nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 09:47, bartek002 napisał:

ja tam wole clicka bo dla mne nie jest wazne jakie sa gry bo to glupota kupowac raz to
raz to ze wzgledu na pelniaki zreszta to juz kwestia przyzwyczajenia a w clicku maja
byc zmiany zapowiadaja to a tych co wychwalaja cda czy playa prosze o przejscie na forum
o ich gazetach


Trudno mi się doczytać Oo. Może byś powstawiał kropki i przecinki?

IMO Click jest fajny. Recenzje są dość krótkie , ale ciekawe , nie zamulają :P. Co do pełniaków , to raz na czas dadzą coś fajnego , ale raczej to daja jakies chłamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 09:47, bartek002 napisał:

ja tam wole clicka bo dla mne nie jest wazne jakie sa gry bo to glupota kupowac raz to
raz to ze wzgledu na pelniaki zreszta to juz kwestia przyzwyczajenia a w clicku maja
byc zmiany zapowiadaja to a tych co wychwalaja cda czy playa prosze o przejscie na forum
o ich gazetach

Obecnie i CDA i Play mają zarowno lepsze teksty , jaki i gry , a zmiany to moga zapowiadac , tylko ciekawe w czym? BTW skoro fani innych pism mają przjeśc na inne fora , to to jest forum Clicka ? X-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Click to taki szmatławiec wygrywający z CDA jedynie ceną. Teksty kiepskie, silenie się na luz, kiepskie pełniaki itd. Ale od Play''a jest na pewno lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 10:00, Asthariel napisał:

> ja tam wole clicka bo dla mne nie jest wazne jakie sa gry bo to glupota kupowac
raz to
> raz to ze wzgledu na pelniaki zreszta to juz kwestia przyzwyczajenia a w clicku
maja
> byc zmiany zapowiadaja to a tych co wychwalaja cda czy playa prosze o przejscie
na forum
> o ich gazetach
Obecnie i CDA i Play mają zarowno lepsze teksty , jaki i gry , a zmiany to moga zapowiadac
, tylko ciekawe w czym? BTW skoro fani innych pism mają przjeśc na inne fora , to to
jest forum Clicka ? X-/


nie ale co sadzicie o klicku a nie ze to albo to jest lepsze i zniewazanie mozna wydac opinie ale zaraz ze szmatlawiec i smiec to za to powinni DEGRADOWAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2008 o 20:42, buried napisał:

Pełne wersje gier ? = oczywiście zdarzają się czasem jakieś badziewia ale i tak ma najlepsze
na rynku


CDA - Sniper Elite, Pilot Down: Behind Enemy Lines, Nexus: Jupiter Incident, Heaven & Hell
PLAY - Prince of Persia: Sands of Time, Full Spectrum Warrior, Mall Tycoon 2, Strike Fighters Gold

Bez porównania na korzyść PLAY-a. Ale zatwardziali CDActionowcy dalej powiedzą, że CDA jest lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 19:11, Amadeusz1 napisał:


> Pełne wersje gier ? = oczywiście zdarzają się czasem jakieś badziewia ale i tak
ma najlepsze
> na rynku

CDA - Sniper Elite, Pilot Down: Behind Enemy Lines, Nexus: Jupiter Incident, Heaven &
Hell
PLAY - Prince of Persia: Sands of Time, Full Spectrum Warrior, Mall Tycoon 2, Strike
Fighters Gold

Bez porównania na korzyść PLAY-a. Ale zatwardziali CDActionowcy dalej powiedzą, że CDA
jest lepsze...



Nie ma to jak wypisać najgorsze pełniaki z CDA i najlepsze z Playa.. Choć i tak czy siak, dla Playa należą się brawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2008 o 19:14, Blikkoq napisał:

Nie ma to jak wypisać najgorsze pełniaki z CDA i najlepsze z Playa.. Choć i tak czy siak,
dla Playa należą się brawa..


Wiesz, nie chce mi się wypisywać pełniaków z ostatnich miesięcy bo i tak PLAY wygrywa. Ale czy tak czy siak nie przekonacie mnie ,bo najlepsze teksty ma wg mnie KŚGRY. Są profesjonalne, bez zbędnych ceregieli i to co najważniejsze jest w nich zawarte. Niestety reszta tego pisma leży i kwiczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 19:17, Amadeusz1 napisał:


> Nie ma to jak wypisać najgorsze pełniaki z CDA i najlepsze z Playa.. Choć i tak
czy siak,
> dla Playa należą się brawa..
>

Wiesz, nie chce mi się wypisywać pełniaków z ostatnich miesięcy bo i tak PLAY wygrywa.
Ale czy tak czy siak nie przekonacie mnie ,bo najlepsze teksty ma wg mnie KŚGRY. Są profesjonalne,
bez zbędnych ceregieli i to co najważniejsze jest w nich zawarte. Niestety reszta tego
pisma leży i kwiczy...



Całę pismo leży i kwiczy jakby nie patrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeszło na... średniaka. W dodatku cieńkie jeśli chodzi o grubość i beznadziejny humor bez Frogerra i innych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 19:17, Amadeusz1 napisał:


> Nie ma to jak wypisać najgorsze pełniaki z CDA i najlepsze z Playa.. Choć i tak
czy siak,
> dla Playa należą się brawa..
>

Wiesz, nie chce mi się wypisywać pełniaków z ostatnich miesięcy bo i tak PLAY wygrywa.
Ale czy tak czy siak nie przekonacie mnie ,bo najlepsze teksty ma wg mnie KŚGRY. Są profesjonalne,
bez zbędnych ceregieli i to co najważniejsze jest w nich zawarte. Niestety reszta tego
pisma leży i kwiczy...

Wypisujemy najepsze pełniaki:
Play - PoP , FSW , BG&E , SS:S
CDA - Morrowink , Gothic II , Riddick , Thief - DS
Walka wyrownana , ale i tak moim subiektywnym zdaniem wygrywa CDA.
Swoją drogą to dziwne , CDA dahje najlepsze gry od jakichś 8 lat , Play ostanie 4 miesiące się poprawił , i już wszyscy zachwycają się Playem , bo CDA ,,zeszło na psy''''. Ale kończmy już debatę , bo nie ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak zeszło na to by Clicka porównywac do CDA to sobie porównam,Click jest znacznie mniej rozbudowaną wersją CDA,w Clicku jest mało działów,ot choćby przydałby sie coś w stylu " Na Luzie" albo "AR",Do tego "obudowa" gazetki jest wg mnie ćiańka,papier jest do d...,a całośc krótka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 20:12, 143872 napisał:

Są może jakieś przecieki co będzie w najbliższym numerze ?

Od 5 lutego w kioskach dostępny będzie najnowszy (3/08) numer Clicka!, z dwoma pełnymi wersjami gier:

- Glory of The Roman Empire
- Bet on Soldier: Black-out Saigon

Oprócz tego na płytce znajdziemy aż 73 gry niezależne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 20:15, Asthariel napisał:

> Są może jakieś przecieki co będzie w najbliższym numerze ?
Od 5 lutego w kioskach dostępny będzie najnowszy (3/08) numer Clicka!, z dwoma pełnymi
wersjami gier:

- Glory of The Roman Empire
- Bet on Soldier: Black-out Saigon

Oprócz tego na płytce znajdziemy aż 73 gry niezależne.


Kupię dla pierwszej gry. Reszta znając życie będzie cienka jak barszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Clicka! kupuję od jakichś 5 lat. Nieprzerwanie, numer po numerze. Mam też kilka wcześniejszych numerów. Nie powiem, żeby było to najlepsze pismo, ale w stosunku cena-jakość, jest nader zadowalające. CDA jest dla mnie za gruby, za dużo biadolenia o niczym i lania wody. Play również nigdy mnie nie kręcił. A w Clicku! jest to coś co mnie trzyma. Faktem jest to, że teraz można go określić jako CDA Lite, ale jakoś porównując to co oferuje Click! a CDA to jednak ten pierwszy jest dla mnie przystępniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować