Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft nie trafi na konsole

62 postów w tym temacie

Ok powiem cos przez co moge zostac rozstrzelany:) Dodatki co roku ? to sie w the sims zamienia.... :) Wiem co mowie gralem w WoW prawie 2 latka (3 60 lvl postacie w tym 2 full epic). Gra sie stacza coraz wiecej farmowania ... znudzilo mi sie i sprzedalem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jedno MMO na konsole mogą wychodzić bez bólu, ale musza to byc stricte konsolowe rpg ... WoW by się nie sprawdzil.... Co do FPP tez tak myslalem dopoki nie pogralem w Blacka i Killzone na PS2 i pozniej w Rainbow Six 6 , Call of Duty 2 & 3 na X''sa ;) A co do RTS''ow to sie zgadzam no chyba ze viva pinata podciagniemy pod to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ja dorosłem, dlatego nie podniecałem się na każdą wieść o tej grze, nie zwróciłem uwagi ani na podstawkę ani na dodatek, nie straciłem ani minuty swojego życia na prowadzenie postaci w nierzeczywistym świecie i spędzanie godzin na obmawianiu taktyk na pokonanie jednego bossa czy innego klanu (czy jak to tam się w WoWie nazywa) w samej grze. Przygodę z grami MMORPG skończyłem dawno temu po krótkim epizodzie i stwierdziłem, że to nie ma najmniejszego sensu. Jak to mówią....
"rzeczywistość dostarcza więcej wrażeń niż fikcja"
Więc pomyśl kto musi dorosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 23:11, michallow napisał:

Dla mnie bomba. Zawsze konsolowcy dostają więcej fajnych gier od pececiarzy!


to stwierdzenie jest tak błędne jak to że aż szkoda mówić :> jakos nie słyszę by na konsole miała wyjść gra Crysis albo Hellgate London :> a te gry napewno będą czadowe xD a takich gier jest sporo co nie wyjdą na konsole albo są takie co wychodzą na konsole i PC mała ilość gier wychodzi tylko na konsole :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 23:03, Blantman napisał:

Ok powiem cos przez co moge zostac rozstrzelany:) Dodatki co roku ? to sie w the sims zamienia....


Tyle, że w The Sims każdy kolejny dodatek to to samo ale z kosmetycznymi zmianami. Tutaj sprawa wygląda zupełnie inaczej, a co więcej sam możesz zobaczyć jak to gracze wprost rzucili się na pierwszy dodatek :) Jak dla mnie dodatki co roku to fajna rzecz, tylko raz, że nie chcę aby zapomnieli o robieniu porządnych content patchy, a dwa, że 1 dodatek co roku to rzecz mało realna w gruncie rzeczy (Burning Crusade miał wyjść prawie rok wcześniej...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 23:03, Blantman napisał:

Ok powiem cos przez co moge zostac rozstrzelany:) Dodatki co roku ? to sie w the sims zamienia....

Widać że nigdy nie grałeś w Everquesta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst tego Pana, z którym jest wywiad mnie zabił. "Nie jest tak, że siedzimy bezczynnie zbierając kasę. Blizzard to firma myśląca przede wszystkim o graczach; to co robimy, robimy z miłości do gier. Chcemy być z siebie dumni i to właśnie kreatywność jest dla nas najważniejsza". Bełkot. Ciekawe, że Bill Roper i cała reszta ekipy prawdziwego Blizzarda odeszła podając za powód właśnie chomikowanie kasy i brak zapału wśród ludzi pracujących nad WoWem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie rzecz oczywista na TBC juz zarobili 2 x tyle kasy co do tej pory na wowie i to zaledwie w 2 tygodnie. To czemu nie mieli by wydawac nowego dodatku. A wedłóg mnie bedzie to wlaśnie nortrend. Z ras to wydaje mi sie że powinni dodac nagi. Ale wtedy moze zrobia podwodne panstwo nag??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to bardzo dobrze, że WoWa nie będzie na konsolach, bo osobiście nie wyobrażam sobie, żeby dało sie w 100% tak dobrze jak na pececie, grać w WoWa na konsoli. Pewnie musieliby bardzo to wszystko uprościć, a napewno Blizzard by do tego nie dopuścił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Innymi slowy mozna nic nie robic poza dodatkami i i tak kasa bedzie leciala do kieszeni. Bo po co sie przemeczac? Trzeba by przeciez np. od nowa zrobic silnik graficzny, bo chyba ludzie nie po to kupowali next-geny, zeby ogladac grafike rodem z Dreamcasta... Z calym szacunkiem dla Dreamcasta.

Co do MMO - grac nie zamierzam - za duzo dobrych gier jest, zeby poswiecac sie tylko jednej. A Online? Tylko w FPS. A dobre FPS - tylko konsole. I koleczko sie zamyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 12:53, Gercu napisał:

Konsole są dla ludzi uzależnionych od grania i mających dużo kasy :P


Ja tam właśnie wolę konsole. Np. gry na PS2- Crash Bandicoot, Spyro, GTA- o wile lepiej się gra wg. mnie.
A i Ratchet & Clank. Konsole mają wiele wspaniałych tytułow, które nigdy na PC nie wyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 12:56, mroczny mrok napisał:

> Konsole są dla ludzi uzależnionych od grania i mających dużo kasy :P

Ja tam właśnie wolę konsole. Np. gry na PS2- Crash Bandicoot, Spyro, GTA- o wile lepiej się
gra wg. mnie.
A i Ratchet & Clank. Konsole mają wiele wspaniałych tytułow, które nigdy na PC nie wyszły.



Pomimo, że mam PCta i to nawet dość dobrego to i tak uważam, że najlepsze (pod względem grafiki, fabuły, pomysłu) gry są na konsole. Bo jeśli się zastanowić to co my mamy na PC? Tony fpsów, rpgów i rtsów wszystko to po prostu odgrzewane kotlety tylko, że z lepszą grafiką i fizyką, a cała mechanika gry i tak najczęściej pozostaje ta sama. Owszem co jakiś czas pojawia się coś co nazywane zostaje przełomem ale na dłuższą metę to i tak nic nowego. Ostatnio z racji unowocześnienia kompa chciałem nadrobić zaległości i kupiłem Far Cry''a, Riddicka oraz F.E.A.R. i co widzę? Praktycznie to samo tylko inne tereny działań, przeciwnicy i bronie, ale schemat działań ten sam.

Na konsole natomiast są gry, w które chce się grać nawet po kilku latach i pomimo faktu, że grafika nie wygląda już tak zachęcająco co kiedyś mają to coś co sprawia, że są interesujące i dają dużo radości z samej gry.
Kto grał w takie gry jak tu wyżej wymieniony Spyro, Crash czy Metal Gear Solid na konsole ten wie o czym mówię, nie wspominając już o wspaniałych produkcjach Squaresoftu, z którymi mierzyć się może co najwyżej Bioware z firm produkujących rpgi na PC. Prawda boli ale tak to już jest, do grania najlepsze są konsole, ale jak się chce robić coś więcej to niestety trzeba mieć PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować