Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie Vice City Stories na PS2

29 postów w tym temacie

Domek

Rockstar nie zaskoczył nikogo ogłaszając, że druga gra z cyklu GTA, stworzona na przenośne PSP, doczeka się portu na PlayStation 2. Czy GTA: Vice City Stories na PS2 sprzedawane będzie - podobnie jak poprzednie Liberty City Stories - w znacznie niższej od premierowych tytułów cenie - jeszcze nie wiadomo.

Przeczytaj cały tekst "Będzie Vice City Stories na PS2" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VCS miałbyć exclusivem PSP ... Widocznie skoro nawet PS2 byje sprzedarzą PS3 to czemu by jeszcze na tym nie zarobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol... fajnie, ale szkoda, że nie ma planów na wersje PC... mam PS2 ale w gry tego typu nie lubie grać na padzie, chyba że kupie myszke i klawiature pod USB sie zobaczy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> GTA: Liberty City Stories to druga gra ze słynnej serii Rockstara, opracowana od początku z myślą o konsoli przenośnej PSP.

Do piszącego ten artykuł. W tym zdaniu występuje błąd rzeczowy. Mianowicie, GTA: Liberty City Stories to PIERWSZA, nie DRUGA, część serii wydanej na PSP. Jak się domyślam, autorowi zapewnie chodziło o GTA: Vice City Stories.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie zagości w progach PC, jednak nie jest to takie "pełnoprawne" GTA jak było Vice City a po nim SA, dopiero GTA IV będzie "prawdziwą" kontynuacją, która powinna się na PC ukazać 9 miesięcy po premierze na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 14:49, Adamzzz napisał:

A gdyby tak powtórka na PC...


na pieca przekonwertować z psp albo ps2 będzie ciężko choćby przez rozdzielczość monitorów a telewizora LCS na ps2 nie wygląda za okazale a wiadomo, że telewizor ma dużo mniejszą rozdziałke od monitora, czyli twórcy musieliby przygotować między innymi tekstury w wyższej rozdzielczości bardziej szczegółowe modele itd., a tego im poprostu się nie chce. PS2 naprawdę jest tanie z vcs wyszłoby tyle co średnia karta graficzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czysta komercja... żenada. Widocznie na PSP sprzedawało się za dobrze i postanowili przenieść na PS2, żeby wycisnąć więcej kasy od ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż, ta konwersja na PS2 chyba nie byłaby taka zła, gdyby powiedzmy, umieścić tam tekstury z pierwotnej wersji VC.

BTW: GTA 4 - 20.X.2007r., na konsole, przynajmniej taka jest aktualnie data premiery. Na PC później :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze Ps2 napewno sie ucieszą haha mało nie spadłem z krzesła ja patrze na ten produkt z pożenowaniem i guzik mnie obchodzi na co to wyjdzie mam ps2 i jakoś mnie nawet nie drgneło by screna zobaczyć a co do tego grać w jakoś wersje GTA. A czemu nie robią na PC bo zaraz podruby polecą na Ps 2 terz są podruby ale żatko kto przerabia konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze Ps2 napewno sie ucieszą haha mało nie spadłem z krzesła ja patrze na ten produkt z pożenowaniem i guzik mnie obchodzi na co to wyjdzie mam ps2 i jakoś mnie nawet nie drgneło by screna zobaczyć a co do tego grać w jakoś wersje GTA. A czemu nie robią na PC bo zaraz podruby polecą na Ps 2 terz są podruby ale żatko kto przerabia konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować