Zaloguj się, aby obserwować  
Ajko

Baldur's Gate

4815 postów w tym temacie

Po tym jak pokonasz Karouga będziesz musiał jeszcze usiec całkiem sporo wilkołaków. Co prawda żadna z tych walk nie będzie tak ciężka jak to z czym musisz się zmierzyć teraz ale za to tych starć będzie całkiem sporo.
Zgadzam się jednak że powinno się mieć szansę na zdobycie miecza Baldurana przed walką z większym łakowilkiem, naprawdę by się przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, pomogło.Tyle, że i tak musze jeszcze raz z nim walczyc, bo Imoen zginęła, a bez niej nie rozbroję pułapki nałożonej na skrzynię, w której jest księga zaklęc Dredeala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy nie nosi on przypadkiem na sobie Płaszcza Przesunięcia? Bo oprócz zapewniania ochrony płaszcz ten wywołuje identyczny efekt graficzny jak czar rozmycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 20:21, Erykknesz napisał:

Dlaczego Minsc jest taki rozmazany?Co na to poradzic?


mi sie wydaje, że rozmazanie minsca jest efektem oddziaływania na niego magnetycznej aury kosmicznego chomika.spróbuj sie go pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 12:35, jaceloth napisał:

> Dlaczego Minsc jest taki rozmazany?Co na to poradzic?

mi sie wydaje, że rozmazanie minsca jest efektem oddziaływania na niego magnetycznej
aury kosmicznego chomika.spróbuj sie go pozbyć.

Nie bo mnie pogryzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2008 o 19:38, Noirr napisał:

hehe chomik czy minsc?:D

Boo oczywiście ^^.On tylko tak niepozornie wygląda, prawda?Tak naprawdę jest w nim uwięziona dusza złego chomiczego demona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakieś gospodzie we Wrotach Baldura zaatakował mnie Garpel Hind ze swoją bandą i ich pozabijałem, zginął też szynkarz.Będą tego jakieś ''prawne'' konsekwencje, lub inne niekorzystne??Wolę się zapytac , niż potem wczytywac starego save''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 21:35, Erykknesz napisał:

W jakieś gospodzie we Wrotach/.../


Jeśli zginął z Twojej ręki, najprawdopodobniej stracisz reputację (kara za niewinnego). To akurat można bardzo szybko sprawdzić;) Żadnych innych konsekwencji być nie powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz ewentualnego spadku reputacji nie ma żadnych innych konsekwencji (no, poza tym że nie możesz już korzystać z oferowanych przez tego szynkarza usług). W chwili rozpoczęcia tej walki ten facet zawsze zmienia nastawienie na wrogie i przez to czasami od kogoś oberwie, nawet gdybyś go nie zabił i tak już nigdy nie mógłbyś z nim rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie ^^...Po pokonaniu tych najemników Sarevoka w Żelaznym Tronie wychodzę z budynku i zagadał do mnie Scar, o ile dobrze pamiętam, to miałem się spotkac z przywódcą Płomiennej Pięści, ale w całych Wrotach nie umiem znaleźc ich siedziby, a w dzienniczku nie ma o tym wzmianki.Powinieniem spotkac się z nim, czy co, bo już nie wie, co robic.Chyba, że iśc do Candlekeep, ale coś mi mówi, że to jeszcze nie teraz.A może jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 22:14, Erykknesz napisał:

Jeszcze jedno pytanie ^^...Po pokonaniu tych najemników Sarevoka w Żelaznym Tronie wychodzę
z budynku i zagadał do mnie Scar, o ile dobrze pamiętam, to miałem się spotkac z przywódcą
Płomiennej Pięści, ale w całych Wrotach nie umiem znaleźc ich siedziby, a w dzienniczku
nie ma o tym wzmianki.Powinieniem spotkac się z nim, czy co, bo już nie wie, co robic.Chyba,
że iśc do Candlekeep, ale coś mi mówi, że to jeszcze nie teraz.A może jednak?


Na mapce zaznaczone jako 12:
http://www.insimilion.pl/index.php?doc=wrota_baldura_4.bg1&menu=bg1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedziba Płomiennej Pięści znajduje się w południowo-zachodniej części Wrót Baldura - nie przegapisz jej, to duża twierdza w północno-zachodniej części obszaru. Musisz się tam udać aby dostać księgę dzięki której dostaniesz się do Candlekeep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do tych co posiadają BG w wersji eXK Gold , otóż jak mam zainstalować BG 1 z modem TuTu, aby dostać rozdzielczość w wysokości 1024x768, bardzo proszę o odpowiedź, z góry dziękuję. Ja tak zrobiłem co pisze i mam tylko zamiast polskich liter typu ę, ą, ń mam jakieś inne dziwaczne literki, a w opcjach grafiki nie ma rozdzielczości jaką chciałem mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 13:57, ShaDoW Energy napisał:

Witam mam pytanie do tych co posiadają BG w wersji eXK Gold , otóż jak mam zainstalować
BG 1 z modem TuTu, aby dostać rozdzielczość w wysokości 1024x768, bardzo proszę o odpowiedź,
z góry dziękuję. Ja tak zrobiłem co pisze i mam tylko zamiast polskich liter typu ę,
ą, ń mam jakieś inne dziwaczne literki, a w opcjach grafiki nie ma rozdzielczości jaką
chciałem mieć.

Jaki mod TuTu? Co on daje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować