Zaloguj się, aby obserwować  
matikchorzow

Co mowią Wasi Rodzice gdy przychodzi paczka z CDP lub CENEGA

527 postów w tym temacie

Ja tam staram się mówić rodzicom kiedy coś zamawiam. Mama, ani tata tego nie pochwalają, ale co tam. Właściwie to ja rzadko zamawiam gry i jak już to tanio bo nie lubię wydawać pieniędzy dla siebie, wole dawać siostrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie rodzice są wyrozumiali znaczy mój tata nić nie mówi, za to moja mama zawsze: "znowu te głupie gry zamawiasz!!!", ale co tam ja zawesze odpowiadam: "tak, zamówiłem ale za stary jestem żeby chować pazki przed wami, a pozatym moja pensja więc moja decyzja na co wydaje." :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mówią bo nie muszą. Ja zarabiam, ja zamawiam, ja płacę. A jak już zamawiam to zazwyczaj po kilka gier w przecenie żeby się opłacało, lub dlatego że danego tytułu nigdzie znaleźć nie mogę w swojej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojciec mówi jak przyjdzie paczka:

"Za robotę byś się wziął"

A matka "Hmm... I znowu 60 zł" xD

Tak to już mam. Ale wszystko robię i kupuje sam także mam to gdzieś ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie to tylko standardowe pytania:
- Co znowu??
- Za ile??
- Dlaczego znowu to???
- Nie masz na co kasy wydawać???

A później odpowiedź:

Masz, ale następnym razem nie dam. Chwal ten dzień...

Oczywiście tak nie jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no mój tata jest informatykiem i czasami gra ze mną w różne gry ale jak mama się wczytała i zobaczyła grę 18 + to mało nie zsiwiała ;d a w łaśnie te paczki z CDP i gry tam mają oznaczenia ;) PEGI
pozdraiwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 18:28, eXtaz napisał:

no mój tata jest informatykiem i czasami gra ze mną w różne gry ale jak mama się wczytała
i zobaczyła grę 18 + to mało nie zsiwiała ;d a w łaśnie te paczki z CDP i gry tam mają
oznaczenia ;) PEGI
pozdraiwma


Mi tata opowiadał, że mi przepatrzy wszystkie gry i weźmie wszystkie które mają 16+ i 18+ (mam 14lat ;P). Chciał mi zabrać Wiedźmina i GTA San Andreas mówiąc, że to chamskie ni nei dające gry, a potem sam oglądał jak gram w San Andreas i jak przegrałem z BigSmokiem, to komentował ''''Cieńki Bolek jesteś, z takim bekonem przegrać?'''' ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice tak nie bardzo się tym przejmują jak przychodzi jakaś paczka to po prostu mnie woła do drzwi i się pyta co jest w środku to ja odpowiadam że gra lub kilka gier.To moja mama na to "aha" i to wszystko.Mama się tylko dziwi że tak dużo tych paczek do mnie przychodzi więcej niż di niej ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zamawiam gier ale raz w miesiącu jade z tatą do Epiku on idzie na książki aj dostaje stówke i szukam jakieś ciekawej gry xD, raz nie mogłem znaleźć Gear of War w Epiku to zamówiłem ale rodzice nic nie powiedzieli bo kupiłem za własno zarabiane pieniądze (roznoszenie gazet) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stówka co miesiąc? Nieźle. Ja jak coś zamawiam to informuje o tym moich rodziców i nie ma żadnych problemów. Tyle że tych paczek jest dość mało ;) 4-5 na rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe ... moja mama tak myśli ,ale tego nie mówi ,ale chyba ona myśli że ja o tym nie wiem że on myśli tak jak ja sądzę :P.U mnie kaski brak bo mało dostaję :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 17:14, Nerr012 napisał:

Mi tam tata nic nie mówi ale mam muwi "zamiast zbierac to ty te głupie gry kupujesz mało
ci. i bede kupywał puki kasa ma sie skonczy heee ;]


To do wydatków dodaj jeszcze Słownik Ortograficzny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2009 o 17:29, Peres00 napisał:

> Mi tam tata nic nie mówi ale mam muwi "zamiast zbierac to ty te głupie gry kupujesz
mało
> ci. i bede kupywał puki kasa ma sie skonczy heee ;]

To do wydatków dodaj jeszcze Słownik Ortograficzny ...



zeby nie było w formie elektronicznej na plycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować