Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znany jest już producent filmu Metal Gear Solid

48 postów w tym temacie

Domek

Wiadomo już, jakie studio zajmie się stworzeniem kinowego obrazu, bazującego na serii Metal Gear Solid. Filmowa adaptacja MGS-a, zapowiedziana przez twórcę cyklu na zeszłorocznych targach E3, powstanie pod egidą Sony Pictures Entertainment.

Przeczytaj cały tekst "Znany jest już producent filmu Metal Gear Solid" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pasowałoby rzec - TWARDZIELE. Nie wiem czy to możliwe udźwignąć legendę samego Solida Snake''a. Dla wielu ludzi to coś więcej niż tylko gra. Dla mnie to najlepsza seria wszechczasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ta ekranizacja jest konieczna, w końcu MGS to najbardziej filmowa seria jaka kiedykolwiek powstała. Mam nadzieję, że z filmowej gry nie zrobią growego filmu (cokolwiek miało by to znaczyć ;p) takiego jak Doom. Wierzą w film z głęboką i bogatą fabułą, niebanalną akcją i świetnie zarysowanymi postaciami (heh przy okazji scharakteryzowałem serie MGS). Jeśli Hideo Kojima choć trochę będzie maczał palce w scenariuszu to będę w miare spokojny o poziom filmu, pozostaje jeszcze tylko kwestia realizacji. Drżę w ze strachu kogo mogą obsadzić w roli Snake''a - kogo widzicie w tej roli? Jak myślicie, czy film będzie stanowił oddzielną historię, czy może będzie odtwarzał fabułę którejś z gier (ja bym chętnie zobaczył wydarzenia z Outer Heaven i walkę Snake''a z Big Boss''em :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy będzie można w sensowny sposób zkrócić do około 2h TAK zkomplikowaną fabularnie serie. Tak czy siak jestem ciekaw wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 16:02, Selv napisał:

Orlando Bloom zostanie Raidenem a Snakiem Pierce Brosnan x)
Watpie w sukces tego filmu.


No z taką obsadą to nic dziwnego:D Nie nadawali by się do tych ról. Osobiście wolałbym, żeby zamiast kompilacji serii MGS The Movie dodawało nowe wątki do istniejącej już historii. Ciężko będzie zamknąć 4 odsłony MGS''a w produkcji filmowej trwającej 3h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, co z tego wyjdzie... Jak dotąd, niewiele filmów bazujących na znanych grach nadaje się do oglądania... Jeśli chodzi o mnie, to polecam pierwsze Mortal Kombat, serial bazujący na tej grze, niezły jest też Silent Hill. Ostatnio oglądałem House of the Dead 2 i DOA, dają się obejrzeć. Resztę tytułów (zwłaszcza "dzieła" Uve Bolla, Doom oraz Street Fighter) stanowczo NIE polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w roli Snejka widzę tylko Kurt''a Russell.GRał on w Escape from NY i Escape from LA a wiadomo że Hiedo z tego filmu zapożyczył troxha do swojej serii o MG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wspominaj o tym pajacu za przeproszeniem...Ale co racja to racja dobrze że się za to wzial bo każdy wie ze by to spartolił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dadzą aktorów `no name` to ludzie nawet nie pójdą na to do kina :)
No ale oczywiście to żart, chociaż kto wie? Muszą dać gwiazdy kina (Jak w doom^__^) aby ściągnąć ludzi nieznajomych z grami. Fanów mgs-a może dużo, ale nie na tyle, aby film się opłacił.
Swoja drogą, filmowy mgs to będzie całkowicie nowa i pewnie płytka historia ułożona na potrzebę filmu czyli syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bogu Uwe nie wziął sie za ekranizacje MGS. Zgodze sie z Szokisem. Tylko Kurt Russell może być Snake`m. Czekamy na resztę ekranizacji takich hitów jak Hitman (będzie dno - Vin Diesel będzie grał Agenta 47), Splinter Cell i Halo. Mam nadzieje, że film bedzie na podstawie którejś z części. Inaczej będzie syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować