Zaloguj się, aby obserwować  
przemaspol

Najgorszy aktor

69 postów w tym temacie

Najgorszy aktor? Brad Pitt - za ekscesy w filmach + jego żona (nowa) A. Jolie... Taka para burasów :)

Ktoś mówił o Sędzi Annie Marii Wesołoskiej - zgadzam się, tak gra taka ślepota i plastik, że można sklecić Warthburga! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 15:03, ko?nik napisał:

AAAAaa...bym jeszcze zapomniał! Jest jedna taka co się zwie Marta Mandarynkiewicz. Ludzie ile
można!! A ona występuje w kolejnych tasiemcach. Żenada :(

Mandrykiewicz anie Mandarynkiewicz ;D. Pseudonim powstał od nazwiska a nie nazwisko od pseudonimu ;).

A co do najgorszych aktorów- dziecko z polskiego tasiemca. Dowolne. Jakoś za granicą dzieci potrafią grać na jakimś poziomie [Portman w "Leonie..."]. A u nas? Bida.Już lepszą intonację ma lektor Unispiker tak często używany ostatnio w przeróżnych filmikach.

I zgadzam się z Paweuszem- nie oceniacie [w większości przypadków] aktorstwa tylko sympatii do danej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 19:41, Wieśniakoo napisał:

Najgorszy aktor? Brad Pitt - za ekscesy w filmach + jego żona (nowa) A. Jolie... Taka para
burasów :)

Ktoś mówił o Sędzi Annie Marii Wesołoskiej - zgadzam się, tak gra taka ślepota i plastik, że
można sklecić Warthburga! :D


Tutaj się z toba nie zgodze. Obejrzyj sobie filmy takie jak "Wywiad z wampirem", "snatch", "siedem, "Fight club", "Dwanaście małp". Według mnie Pitt to jeden z lepszych aktorów na tej planecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, nie ma najgorszego aktora i aktorki, jest cała obsada Sędzi Anny Marii Wesołowskiej, począwszy od niej samej, skończywszy na strażniku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 20:42, Probos napisał:

Jak dla mnie, nie ma najgorszego aktora i aktorki, jest cała obsada Sędzi Anny Marii Wesołowskiej,
począwszy od niej samej, skończywszy na strażniku ;)


I tu się z tobą zgodzę. Raz widziałem ten serial i cóż. Szału nie robi... Najgorsze tam momenty to są jak świadek udaje płacz czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie jestem w stanie obiektywnie ocenić tego serialu, bo osobiście znam główną bohaterkę, ale trzeba przyznać, że wybitną aktorką nie jest i ona sobie doskonale zdaje z tego sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 18:42, Probos napisał:

Noo, albo " CO jest, myślałeś że unikniesz kary, wszystko wywęszyłem " ;D Albo ten strażnik
" Proszę wstać sąd idzie " ;D


Albo: On ją zabił i teraz dostał zasłużoną karę! Mój kuzyn i ja mamy z tego niezłą polewkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najgorszy to Cezary Żak. Po prosu nie lubię tego w jaki sposób gra swoje role (choćby w Miodowych Latach- niemal każda kwestia to był krzyk i nic więcej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 20:40, TigerXP napisał:

> Najgorszy aktor? Brad Pitt - za ekscesy w filmach + jego żona (nowa) A. Jolie... Taka
para
> burasów :)
>
> Ktoś mówił o Sędzi Annie Marii Wesołoskiej - zgadzam się, tak gra taka ślepota i plastik,
że
> można sklecić Warthburga! :D

Tutaj się z toba nie zgodze. Obejrzyj sobie filmy takie jak "Wywiad z wampirem", "snatch",
"siedem, "Fight club", "Dwanaście małp". Według mnie Pitt to jeden z lepszych aktorów na tej
planecie.

zgadzam się. może jest trochę takim ,,pozerem" ale z aktorstwem to nie ma nic wspólnego. Wieśniakoo a od kiedy to umiejętności aktorskie ocenia się po małżonkach?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 17:59, Mastexx100 napisał:

Według mnie najgorszy to Cezary Żak. Po prosu nie lubię tego w jaki sposób gra swoje role (choćby
w Miodowych Latach- niemal każda kwestia to był krzyk i nic więcej)


Muszę się nie zgodzić, widziałeś go w ,,Ranczo"? stworzył tam dwie zabawne postacie. To że aktor odrabiał chałturę w sitcomie nie znaczy że jest do bani, trzeba zobaczyć też inne jego kreacje aktorskie.

Z zagranicy to dla mnie Ben Affleck, nie mogę na niego patrzeć, Pearl Harbor obejrzałem tylko dla scen bitewnych.

Z polski Michał Żebrowski - Wiedźmin specjalnej troski, serial oglądałem tylko dla tego że wziąłem go za pastiż i parodię filmów fantasy, z siostrą brechtaliśmy non stop, przez niego właśnie mam awers do tytułu Wiedźmin ( może gra to zmieni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sa to polscy aktorzy którzy chca na sile zrobic z siebie gangsterow super policjantow,kozakow,mafiozow
a wychodzi im to zalosnie,komicznie w tych mega polskich serialach np fala zbrodni czy inny shit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 18:53, Black Dog napisał:

Najgorszy aktor: Chuck Norris. Ten kolo w ogóle nie umie grać. Ale żarty z nim sa fajowe. :P



może grać nie umie ale za to z pól obrotu przywalić potrafi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 17:54, Lord Aragorn napisał:

Baratt Pit,bo nie wiem co w nim wdzą dziewczyny jest stary, i pożal ci Boze na każdym filmie
polizany.Jagby sam sobie lizał tyłek.


podaj przykłady

genialne kreacje Brada Pitta to m.in.:
Babel (IMHO jedna z lepszych jego ról), Przekręt, Podziemny Krąg, Joe Black, Siedem, Uśpieni, 12 małp

beznadziejne filmy z Bradem Pittem, a co za tym idzie - na Pitta też się gapić nie chce
Ocean''s Eleven, Mr. and Mrs. Smith, Ocean''s Twelve - i reszta gdzie gra słodkopierdzącego przystojniaczka

aktorem jest bardzo dobrym... obejrzyj np. wspomniany BABEL - a że gra w większości w komercyjnych szmirach to inna bajka... a że jest stary? a co to ma do aktorstwa... Anthony Hopkins też jest stary :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2007 o 22:03, moonman napisał:

aktorem jest bardzo dobrym...

Zgadzam się. Widziałem parę jego filmów i mi się podobały

Dnia 25.02.2007 o 22:03, moonman napisał:

obejrzyj np. wspomniany BABEL

Nie oglądałem, ale mnie zachęciłeś i kupie filmik na DVD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować