Zaloguj się, aby obserwować  
przemaspol

Najgorszy aktor

69 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2007 o 20:57, przemaspol napisał:

Temat mówi sam za siebie. Po prostu piszcie jaki jest według was najgorszy aktor.

Pisze sie najgorszy i za to moderatorzy sie mogą przyczepić :P

A najgorszy moim zdaniem to ten co gra w Rysiu ma takie brwi HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 21:01, przemaspol napisał:

Po prostu mi się pomyliło. A z ortografii jestem dobry.

Bierz odpowiedz.Wierze że jesteś dobry.A wogle który chłopak patrzy na aktorów ważne są aktorki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 21:06, Ari Zmc napisał:

Bierz odpowiedz.Wierze że jesteś dobry.A wogle który chłopak patrzy na aktorów ważne są aktorki
:D


A jeżeli chodzi o aktorki to mało, jeżeli chodzi o facetów, kto patrzy na ich umiejętności aktorskie :D Więc trudno je rozpatrywac w kategoriach "najlepsza aktorka" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mówimy o nazych polskich realiach - telenowelowych to raczje 95% jest do d i sztuczna strasznie. Lepsz byłby temat szukający najlepszego aktora wśród tych badziewiaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wątpie czy ten temat długo tu postoi ale możesz poszerzyć oferte o ogólnie aktorstwo albo jak kto woli aktorzstwo

a co do aktora to może hymmmmmm ......... diesel ten co grał w szybcy i wściekli trochę sztuczny jest tylko nie mówie że ja bym to lepiej zagrał broń Boże tylko oceniam według innych gwiazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tytuł mówi sam za siebie :P (przeczytaj uważnie)
Według mnie "najgorzy" aktor, to ktoś pokroju Małaszyńskiego (stał się gwiazdą, może dzięki swoim rolom, może dzięki swojej prezencji, ale ja spostrzegłem w nim kogoś, kto na 3 słowa ma 10 sek. przerw w stylu:
e........, yyyyyyyyyyyy hmm... :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 21:24, Inssajdor napisał:

a co do aktora to może hymmmmmm ......... diesel ten co grał w szybcy i wściekli trochę sztuczny
jest tylko nie mówie że ja bym to lepiej zagrał broń Boże tylko oceniam według innych gwiazd

Ja go osobiście uważam za postać wybijającą się ponad tłum :D Możen ie talentem, ale coś w nim jest :)
Zagraj w Riddica (sam głos podkładany do postaci) i potem oceń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, najgorsi są Ci aktorzy w serialach brazylijskich i nie tylko brazylijskim. Może dlatego że nie lubię seriali typu: M jak Miłość, Na Wspólnej. BLEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A według mnie najgorszym aktorem jest Maciej Zakościelny. Gra niezbyt dobrze, a popularność zdobył dzięki temu, że jest przystojny i ma powodzenie u żeńskiej części publiczności (No i w pewnych innych środowiskach pewnie też :D). Jego aktorstwo to coś koło "0".
AAAAaa...bym jeszcze zapomniał! Jest jedna taka co się zwie Marta Mandarynkiewicz. Ludzie ile można!! A ona występuje w kolejnych tasiemcach. Żenada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować