Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

Fallout Tactics - Temat Ogólny

581 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2007 o 14:54, rzuf-malachor napisał:

Nie, celność ma dobrą i tak samo mój mutek chuck, po prostu amunicja szybko znika.
Jestem w czwartym bunkrze, daleko mi do czołgu?

Czołg jest w Newton, po Coldwater.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2007 o 14:59, ProHacker napisał:

Ej jest do tego jakiś poradniczek co go można za free ściągnąć? Opisy broni i takie tam.


Nie nie ma ale jest fajna stronka o wszystkich 3 Fallout''ach. Nie wiem czy mogę tu podawać adresy więc wpisz w google 13 schron i masz dużo ciekawych rzeczy o Fallout''cie co mi w grze pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 06:07, Green Phoenix napisał:

Znowu mam kilka pytań dla bardziej wtajemniczonych (niż ja;p) :
- gdzie najprędzej moge dostać w swoje łapki Ulepszony Pancerz Ghula ?
- jaki najleszy pancerz może na sobie nosić Ghul (...)

Hm, a jednak Ulepszony Pancerz Ghula nie jest najlepszy. Wlasnie odkrylem, ze ghul moze tez nosic Enviro Mk I i II (zbroje srodowiskowa) oraz oba PA (pancerz wspomagany i ulepszona wersja). Ulepszony Pancerz Ghula chyba nawet nie jest lepszy od Enviro Mk I. Do tego Enviro zmniejsza radiacje wywolana przez perk "Lsnienie" do bodajze 40%, ale i tak promieniowanie dosyc duze od niego bije, wiec sugeruje usunac ta ceche poprzez perk "Mutacja".;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 14:56, loli80 napisał:

Sorki że tak długo nie pisałem ale nie miałem czasu.
U góry link do błędu który mi wyskakuje gdy odpalam Fallout Tactics z seriiSaga Fallout.
U dołu link gdzie jest podane jaki mam sprzęt.
http://img228.imageshack.us/my.php?image=beztytuuip0.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś podać dobrego linka,z którego mógłbym pobrać demo tej gry?Gdzieś mi się zapodziała płytka z CDA z marca 2001,a pełnego Tacticsa niedawno ukończyłem już 3 raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 19:06, Humen5 napisał:

Mam pytanie czy wiecie może czy są jakieś fajne triki lub inne możliwości w fallout tactics

Do ciekawostek można zaliczyć to że kobiety są bardziej, jakby to ująć, wygimnastykowane.
Polega to na tym że nasze podopieczne mogą sie prześlizgiwać przez dziury w płotach tudzież w innych ciasnych miejscach gdzie mężczyźni nie mogą przejść.
Przykład - misja z eskortą Hamera do bazy - podczas gdy męska cześć ekipy przebiją się przez miasto panny już dawno są w punkcie zbiorczym. Z tej racji że pozostało mi jeszcze trochę amunicji zacząłem czyścić wrogów od końca i moja dzielna drużyna spotkała się gdzieś tak w połowie planszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 18:05, Tajemnic napisał:

Lepiej zagrać w poprzednie części...

to powstał jakiś prequel? bo f1 i f2 to zupełnie osoba seria (czyste crpg a nie strategia z elementami crpg jak tactisc), zaś f3 (ciekawe skąd 3 w tytule? )nie będzie miał z nimi nic wspólnego jeśli groźbo-zapowiedzi betshy się sprawdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować