Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

Fallout Tactics - Temat Ogólny

581 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2008 o 20:30, Mate0 napisał:

>
> A do której części ten patch?
aha nie napisałem do Fallout Tactics



Se wymyśliłeś...;) Nigdzie tego nie można znaleźc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 20:35, Kolumb95 napisał:

> >
> > A do której części ten patch?
> aha nie napisałem do Fallout Tactics


Se wymyśliłeś...;) Nigdzie tego nie można znaleźc...

wiem hyhy mam trainer do 1.27 ale tam co jakis czas trzeba trzymac klawisz f9 na godmode a wole miec na stałe grałem juz 3 razy grałem w te gre a nie mam savów i chce szybko smignać przez te misje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 20:40, Mate0 napisał:

> > >
> > > A do której części ten patch?
> > aha nie napisałem do Fallout Tactics
>
>
> Se wymyśliłeś...;) Nigdzie tego nie można znaleźc...
wiem hyhy mam trainer do 1.27 ale tam co jakis czas trzeba trzymac klawisz f9 na godmode
a wole miec na stałe grałem juz 3 razy grałem w te gre a nie mam savów i chce szybko
smignać przez te



Taaaaaaa. Chciałoby sie Godmoda...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 20:43, Kolumb95 napisał:

> > > >
> > > > A do której części ten patch?
> > > aha nie napisałem do Fallout Tactics
> >
> >
> > Se wymyśliłeś...;) Nigdzie tego nie można znaleźc...
> wiem hyhy mam trainer do 1.27 ale tam co jakis czas trzeba trzymac klawisz f9 na
godmode
> a wole miec na stałe grałem juz 3 razy grałem w te gre a nie mam savów i chce szybko

> smignać przez te


Taaaaaaa. Chciałoby sie Godmoda...;/

a ta gra długa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 10:05, Rzezim napisał:

Tak z ciekawości.

Po co Ci patrz 1.01 a teraz 1.13?

Bo szukam sobie zajęcia ale to juz nie wazne zadowole sie 1.27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w trafiłem na problem....xD jak ostatnio grałem snajperem to mogłem celować np. w oczy, ręce itd. a teraz kiedy po 2 latach wracam do tej gry nie pamiętam czy to trzeba mieć na to umiejętność czy coś trzeba kliknąć... ktoś wie w czym rzecz bo za chiny sobie tego nie mogę przypomnieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 16:16, Mateusz9214 napisał:

A ja w trafiłem na problem....xD jak ostatnio grałem snajperem to mogłem celować np.
w oczy, ręce itd. a teraz kiedy po 2 latach wracam do tej gry nie pamiętam czy to trzeba
mieć na to umiejętność czy coś trzeba kliknąć... ktoś wie w czym rzecz bo za chiny sobie
tego nie mogę przypomnieć....


Aby wejść w tryb celowania, musisz kliknąć bodajże na broni prawym klawiszem myszki(chyba).Bedziesz miał wtedy w okienku broni, w jej prawym górnym rogu znak,że jesteś w tym trybie( koło z kropką w środku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 16:16, Mateusz9214 napisał:

A ja w trafiłem na problem....xD jak ostatnio grałem snajperem to mogłem celować np.
w oczy, ręce itd. a teraz kiedy po 2 latach wracam do tej gry nie pamiętam czy to trzeba
mieć na to umiejętność czy coś trzeba kliknąć... ktoś wie w czym rzecz bo za chiny sobie
tego nie mogę przypomnieć....

Jest tak:
- Strzał mierzony wykonujesz, klikając na zaciemnione kółko w prawym dolnym rogu segmentu z bronią trzymaną w ręce lub naciskając "T" na klawiaturze.
- Decydujesz, w co chcesz trafić, klikając na to samo kółko prawym przyciskiem myszy.
- Aby wykonać strzał mierzony, broń musi być ustawiona w tryb pojedynczy (wszystkie snajperki), nie może być podwójny, potrójny, seria itp.
- Nie możesz mieć cechy "szybkostrzelność" u postaci, która automatycznie usuwa możliwość strzału mierzonego.
- Jeżeli którykolwiek z tych punktów się nie zgadza, przycisku strzału mierzonego nie będzie na panelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, mam mały problem - zamierzam dzisiaj pograć z bratem w Tacticsa po LANie - i gdy tworzę swoją postać do gry sieciowej, nie wiem, jak "wrzucić" ją do gry - mam tylko gotowe postacie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy wyborze postaci na samej górze masz kwadrat z krzyżykiem, który umożliwia wybór własnych postaci. W opcjach gry też trzeba ustawić "własne postacie" czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 18:44, Rzezim napisał:

/.../


Może napisałby ktoś czym różni się Fallout Tactis od Fallout 2? Jak jest z grą, "fajnością" i fabułą? W którą najlepiej zagrać dla gracza nowego w gatunku i niemającego ochoty na przechodzenie F1, 2 i T :P Dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 17:28, marcin1930 napisał:

Może napisałby ktoś czym różni się Fallout Tactis od Fallout 2? Jak jest z grą, "fajnością"
i fabułą? W którą najlepiej zagrać dla gracza nowego w gatunku i niemającego ochoty na
przechodzenie F1, 2 i T :P Dzięki za odp.

Tactis to skrótowo mówiąc bardziej drużynowa strzelanka niż crpg, masz tam po prostu zestaw misji do wykonania (typu idź i pozabijaj wszystkich złych,. od czasu do czasu trzeba też kogoś przy okazji uratować albo coś znaleźć) , przy czym to ty wybierasz kiedy robisz przerwę w włóczędze po pustkowiach i zaczynasz wykonywać następną. co zaś się tyczy różnicy między częśćiami, to w 1 masz limit czasu na wykonanie 1 części głównego zadania (bez patcha 2 również).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi - czy komukolwiek udało się otworzyć szafkę po lewej w Krypcie Zero, w tym "hangarze", gdzie trzeba się przeczołgać do niego (ostatni segment)? Moja postać miała bardzo wysokiego Lockpicka i nie mogła tego otworzyć. Dziwne, bo drugą otworzyła bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To moja propozycja nie tyle samego bohatera co całej drużyny.
Dowódca:
umiejętności: b.ciężka , b. energetyczna , skradanie się
cechy: talent , drobna budowa
specjalizacja: B.CIĘŻKA , s.przetrwania , pilot
SI: 7
PE: 8
WT: 3
CH: 2
IN: 8
ZR: 10
SZ: 10

levele:
3 - zwiadowca
6 - tropiciel
9 - odkrywca
12 - strzelec wyborowy
15 - zwiększona szybkostrzelność
18 - naginanie zasad
21 - snajper

LUNETA
specjalizacja: B.ENERGETYCZNA , handel
levele:
3 - orientacja
6 - wykształcenie
9 - mutacja: talent
12 - zwiększenie charyzmy
15 - mistrz handlu
18 - strzelec wyborowy
21 - zwiekszenie szybkostrzelności
24 - snajper

ROBIN
specalizacja: ENERGETYCZNA , rzucanie?
levele:
3 - złodziej
6 - nieszkodliwy
9 - szalony saper
12 - mistrz złodziei
15 - kieszonkowiec
18 - zwiększenie szybkostrzelności
21 - zwiększenie zręczności
24 - snajper

ZSZYWACZ
specalizacja: B.CIĘŻKA
levele:
3 - med.
6 - wykształcenie
9 - mutacja:talent
12 - główna umiejętność: skradanie się
15 - zwiększenie percepcji
18 - naginanie zasad
21 - snajper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 17:50, kerkas napisał:

To moja propozycja nie tyle samego bohatera co całej drużyny.
Dowódca:
umiejętności: b.ciężka , b. energetyczna , skradanie się
cechy: talent , drobna budowa
specjalizacja: B.CIĘŻKA , s.przetrwania , pilot
SI: 7
PE: 8
WT: 3
CH: 2
IN: 8
ZR: 10
SZ: 10


Drobna budowa? Będzie go bolało, bo broń ciężka i energetyczna oraz amunicja do nich swoje ważą, a udźwig Ci się zmniejszy. Niska wytrzymałość też może się okazać bolesna.
No i po co chcesz dawać zarówno broń ciężką jak i energetyczną? Przez parę pierwszych misji będziesz miał olbrzymie problemy ze strzelaniem, bo będziesz miał tylko broń lekką (oraz walkę wręcz i bronią w zwarciu) do dyspozycji, a umiejętności nie dość że niewybrane, to jeszcze Talent daje minusy. Dla snajpera lepsza jest broń lekka i energetyczna. Pierwszą energetyczną zdobędziesz bodajże na raidersach, a do tego czasu normalnie karabinek i snajperka od mutantów. Zastanowiłbym się też nad zamianą Drobnej Budowy na ten talent dający większą szansę na trafienie krytyczne. Jak snajper to snajper.

Ewentualnie olej wysokie Szczęście i Percepcję (na korzyść Wytrzymałości), zamień broń energetyczną na lekką i zrób normalnego szturmowca, a nie snajpera. Z Browningiem można przejść każdego przeciwnika. IMO opłaca się mieć dwóch snajperów w drużynie, reszta powinna być szturmowa. Zbyt często w Tactics walczy się na małych dystansach, gdzie porządna seria kosi przeciwnika. A z zapasową bronią i szturmowiec może sobie radzić na dystans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować