Zaloguj się, aby obserwować  
Generalis_Calisius

CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas, Miami i Nowego Jorku

217 postów w tym temacie

No to może podyskutujmy na taki temat. Kiedy AXN puści nowe odcinki CSI, jakie są wasze przeczucia? Jak nie ma o czym gadać to trzeba o pierdołach. A nie tak na poważnie to sądzę, że już w niedługim czasie to powinno się stać chyba we czwartki będą puszczane, bo to w ten dzień jest, że tak powiem Maraton jeżeli chodzi o CSI. Zbłaźnię się jeżeli się okaże, że już nowe odcinki są, ale cóż. A propos czy AXN doszło poprzednio do końca z odcinkami nowej serii Las Vegas, bo nie było ich zbyt wiele jednak był ten strajk scenarzystów i nie wiem czy wszystkie odcinki zostały puszczone czy teraz będą jeszcze jakieś puszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 17:36, Gregwil napisał:

Sorry ale ja nie mam axn.Ale pospekulowac mogę


No to spekuluj. Szkoda, że nie masz AXN, bo to zdecydowanie najlepszy kanał na jakim można oglądać CSI. Dwójka co prawda operuje dość sporą liczbą sezonów Las Vegas, ale jednak ciągle się wracają i jakoś nowości nie puszczają. Natomiast Polsat puścił kiedyś od początku znów NY a Miami też powtarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 17:39, Gregwil napisał:

Tak naprawdę ja oglądam tylko miami do ny nie mogłem się przekonac(I to nie dlatego że
nie ma tam calleigh).


Nie pisz postów jeden pod drugim. Możesz je edytować, gdy o czymś zapomnisz lub się pomylisz - ta funkcja jest aktywna przez 5 minut. Pozdrawiam.

@Douzi na AXN, to aktualnie są nadawane nowe odcinki NY, pozostałe serie to powtórki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 17:41, Paladynka napisał:

> Tak naprawdę ja oglądam tylko miami do ny nie mogłem się przekonac(I to nie dlatego
że
> nie ma tam calleigh).

Nie pisz postów jeden pod drugim. Możesz je edytować, gdy o czymś zapomnisz lub się pomylisz
- ta funkcja jest aktywna przez 5 minut. Pozdrawiam.

@Douzi na AXN, to aktualnie są nadawane nowe odcinki NY, pozostałe serie to powtórki
:)

Będę pamiętac i przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2008 o 17:41, Paladynka napisał:

@Douzi na AXN, to aktualnie są nadawane nowe odcinki NY, pozostałe serie to powtórki
:)



No to wielkie dzięki, ale o ile się nie mylę to obecnie w tygodniu lecą CSI: Las Vegas przynajmniej tak było do niedawna a chyba to się nie zmieniło chyba, że o czymś nie wiem to CSI: NY lecą w czwartki tak ? Trochę się zamotałem, ale chyba można mnie zrozumieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 17:47, Douzi napisał:


> @Douzi na AXN, to aktualnie są nadawane nowe odcinki NY, pozostałe serie to powtórki

> :)


No to wielkie dzięki, ale o ile się nie mylę to obecnie w tygodniu lecą CSI: Las Vegas
przynajmniej tak było do niedawna a chyba to się nie zmieniło chyba, że o czymś nie wiem
to CSI: NY lecą w czwartki tak ? Trochę się zamotałem, ale chyba można mnie zrozumieć
:)


Masz rację. W czwartki nadawane są też powtórki CSI: Miami, a powtórki Las Vegas lecą od poniedziałku do piątku. Oczywiście cały czas mam na myśl AXN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 18:05, Paladynka napisał:

>
> > @Douzi na AXN, to aktualnie są nadawane nowe odcinki NY, pozostałe serie to
powtórki
>
> > :)
>
>
> No to wielkie dzięki, ale o ile się nie mylę to obecnie w tygodniu lecą CSI: Las
Vegas
> przynajmniej tak było do niedawna a chyba to się nie zmieniło chyba, że o czymś
nie wiem
> to CSI: NY lecą w czwartki tak ? Trochę się zamotałem, ale chyba można mnie zrozumieć

> :)

Masz rację. W czwartki nadawane są też powtórki CSI: Miami, a powtórki Las Vegas lecą
od poniedziałku do piątku. Oczywiście cały czas mam na myśl AXN :)



No o Polsacie czy też TVP 2 to chyba nie ma mowy. AXN nie tylko prezentuje przecież CSI z tych dobrych seriali. Przecież znaleźć tam można też chociażby Lost oraz inne czasami starsze filmy, ale to chyba nie opowiadanie na ten temat. Jedyne co mnie tam zapowiedzi to filmy, których niestety nie ma wiele i chyba nie wiem czy ostatnio nie zdarzyło się, że w przeciągu może nie co ponad miesiąca leciał Bad Boys, Bad Boys 2 i znów Bad Boys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było wspomniane... w najnowszej serii CSI: Las Vegas (9 sezon), która zaczyna się 4 października. W pewnym momencie szefa nocnej zmiany Gila Grissoma, zastąpi gość, którego gra Fishburne (tak tak, Morfeusz z Matrixa ;p )

Ciekawy jestem co z tego wyjdzie. Coraz więcej ludzi ze stałej ekipy CSI:LV odchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, dla mnie CSI:LV bez Grissoma to już nie będzie to samo... może się człowiek przekona i do nowego szefa, ale to zajmie sporo czasu. Wielka szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Grissom był bardzo pozytywną postacią w tym serialu i na prawdę potrafił wzbudzić sympatię widza. Szkoda, że teraz go zabraknie. A więc jednak Fishburne go zastąpi wcześniej mówiło się nawet o Malkovichu ( nie wiem jak to się dokładnie pisze ), ale zdecydowanie on do zastąpienia Gila mi nie pasował zobaczymy jak spisze się Fishburne w końcu jednak odchodzi biały a przychodzi czarno zobaczymy jak przyjmą to widzowie. Szkoda, że znów kolejna główna postać po Sarze odchodzi, ale cóż jednak gra 8 lat ciągle w tym samym serialu ma prawo się znudzić. LV na pewno jednak nadal będzie pozostawało moim ulubionym serialem z cyklu Kryminalne Zagadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:48, Latniak napisał:

Nie wiem czy było wspomniane... w najnowszej serii CSI: Las Vegas (9 sezon), która zaczyna
się 4 października. W pewnym momencie szefa nocnej zmiany Gila Grissoma, zastąpi gość,
którego gra Fishburne (tak tak, Morfeusz z Matrixa ;p )


Szefowie byli twarzami całych ekip... więc to już nie będzie to samo.... choć! Morfeusz? Ciekawe, ciekawe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że z reguły ten kto kogoś pierwszy zagra, albo kto gdzieś się jako pierwszy pojawi jest zazwyczaj najlepszy i tak również jest w przypadku tego serialu. Szkoda wielka Grissoma i nie ważne kto go zastąpi to i tak zawsze on będzie cieszył się największą sympatią widzów, albo przynajmniej większą od osoby, która go zastąpi. Przed Fishburnem ciężkie zadaniem, bo popularnością i sympatią ciężko będzie mu pobić Gila, ale życzę mu wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 18:36, Gregwil napisał:

Czemu tu nikt nie pisze?

Bo może nie ma o czym. Bez sensu się dopominasz.
A tak do serialu... Mi najbardziej podobają się Kryminalne Zagadki Las Vegas. Szkoda jeśli Grissom odejdzie i nie wróci. Postać kultowa jak dla mnie w tym serialu i niemal jego symbol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować