Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Właściciele PS3 pościągają w tle

35 postów w tym temacie

Domek

Phil Harrison potwierdził na konferencji DICE, że w nadchodzącym uaktualnieniu firmware'u PlayStation 3 zostanie wprowadzona bardzo pożądana przez graczy opcja pobierania w tle. A my możemy mieć tę satysfakcję, że do Europy konsola trafi już być może nieco bardziej dopracowana...

Przeczytaj cały tekst "Właściciele PS3 pościągają w tle" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raduje się me serce :D Strasznie wkurza mnie w PSP jednofunkcyjność XMB... Słucham mp3 i nie mogę w tym czasie oglądać zdjęć. Co prawda przeglądarka może działać w tle, ale nie wiem jak jest z pobieraniem. Grunt że PS3 wyrasta na next-genowego potwora, jakim miał być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 10:25, RX-8 napisał:

Raduje się me serce :D (...) Grunt że PS3 wyrasta na next-genowego potwora, jakim miał być ;)

dodanie opcji downloadu w tle w ps3 = wielka radosc i wyrastanie ps3 na pozycje next-genowego potwora?? moze miales na mysli "potworka" albo "potwornosc" :D? ten ruch nie pokazuje niczego innego jak to ze ps3 sporo brakuje do konkurencji i poki co usilnie probuja chociaz zrownac sie z nia poziomem.

a szkoda bo moznaby oczekiwac ze przez ten rok wzgledem premiery x360 sony zdarzy bardziej dopracowac swoj produkt i nauczyc sie na bledach x360 ktory tez nie mial na poczatku tejze funkcji (co wprawialo ludzie w ostra frustracje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2007 o 10:42, Ciastuś napisał:

a szkoda bo moznaby oczekiwac ze przez ten rok wzgledem premiery x360 sony zdarzy bardziej
dopracowac swoj produkt i nauczyc sie na bledach x360 ktory tez nie mial na poczatku tejze
funkcji (co wprawialo ludzie w ostra frustracje).


Jak to mówią ''każdy uczy się na własnych błędach" :)
Trzeba poczekać jakiś rok od premiery PS3 kiedy wyjdą tytuły, na które czeka mnóstwo osób na świecie. (Tekken 6, Gran Turismo 5, MGS4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 10:42, Ciastuś napisał:

sony zdarzy bardziej dopracowac swoj produkt i nauczyc sie na bledach x360


Z tego co się orientuje maszynka Sony właśnie jest dopracowana, bo żadnych psujących się egzemplarzy nie było, także update''y nie powodowały jakiś okropnych nowych problemów. A rozszerzanie softu o nowe opcje dopiero później to nic złego... szczególnie, że PSN nie jest teraz jakoś zapchane rzeczami do ściągania (kilka demek, kilka trailerów i pare mini gierek, nic więcej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...Xbox 360 umożliwia normalne korzystanie z konsoli podczas ściągania już od bardzo dawna..."

Zależy co uważamy za normalne, bo na przykład nie da się jednocześnie ściągać i grać w GoWa (single). Chociaż niektóre tytuły umożliwiają grę i ściąganie jednocześnie - np chyba R6 Vegas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 11:15, Scaro napisał:

A ja dodam że PS3 to jedna wielka lipa i tyle.
Sony tak na tym straci, że nawet się nie doliczą strat.


Sam się inteligencie nie doliczysz strat! Nawet argumentów nie umiesz podać i jeszcze krytykujesz Playstation 3! Takim to powinno się degrada od razu dawać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 11:20, master matrox napisał:

Sam się inteligencie nie doliczysz strat! Nawet argumentów nie umiesz podać i jeszcze krytykujesz
Playstation 3! Takim to powinno się degrada od razu dawać!


A może Tobie dać degrada? Każdy ma własne zdanie i ma prawo je wyrazić, jak twierdzi że ps3 to lipa to bardzo dobrze, ma prawo. Jak chcesz z nim podyskutować to można rozmowę zaczać kulturalniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, chodziło mi o to, że powoli w PS3 odblokowywane są funkcje, jakie pozwolą mu na zdobycie pozaycji lidera rynku. I mimo że taki download w tle nie jest jakimś super-extra-mega upgradem, to dużo takich usprawnień sprawi, że PS3 będzie miał dużo funkcji i będzie najrozsądniejszą opcją zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze śmie krytykować Playstation 3, na stos, na stos! Jest czarownicą!

Wracając do tematu, szkoda, że Sony budzi się z ręką... nawet nie wiem gdzie. Jak wprowadzą ten system, to zaraz będą reklamy "Graj i ściągaj na Ps3 - jednocześnie! WoW!"
Nie wiem co broniło Sony wprowadzić to wcześniej, ktoś wie? Swoja drogą, to rzeczywiście Ps3 goni konkurencję - nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 11:37, RX-8 napisał:

Nie, chodziło mi o to, że powoli w PS3 odblokowywane są funkcje, jakie pozwolą mu na zdobycie
pozaycji lidera rynku. I mimo że taki download w tle nie jest jakimś super-extra-mega upgradem,
to dużo takich usprawnień sprawi, że PS3 będzie miał dużo funkcji i będzie najrozsądniejszą
opcją zakupu.


Spójrzmy prawdzie w oczy, jedyne co mogą robić, to gonić za konkurencją. Nic przełomowego już nie wynajda. 360 mogła pozwolić sobie na takie asy w rękawie jak ANA, bo startowała szybciej i zostawiła sobie suprise na okolice premiery Sony. Play już nie mógł sobie pozwolić na takie bajery, bo zaczął z dużym opóźnieniem i najważniejsze sprawy były od początku znane by odrazu zachęcać klienta do kupna. Jedyne co teraz może robić Sony to aktualizować firmware i starać się wyrównać 360ce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś czuję ze niedługo ps3 dogoni konkurencję ;]
moze na urodzinki bym dostałbym ps3 ;)
nie pogardziłbym takim prezentem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny news który ma zniechęcić do PS3 i zachęcić do X360, norma ostatnio na gram;P Przecież X0 też przez długi czas po swojej premierze nie miał tej funkcji ale tego już nikt nie napisze. "posiada ją od bardzo dawna" - nic dziwnego skoro jest znacznie dłużej na rynku.
Przy okazji ja jestem na tyle głupi że chcę się pozbyć tej cudownej konsoli, bezgłośnej i bezawaryjnej i kupić sobie w zamian to brzydkie PS3. Jak ktoś jest zainteresowany X0 i 9 grami (oryginały, konsola nie przerobiona) to niech pisze na maila, jest na moim gramsajcie.
pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Benitokks problem w tym ze X360 jest juz jakis czas na rynku. Na swojej skorze poznal bol niewprowadzenia tej opcji na poczatku. Natomiast ps3 wykazuje sie tytaj lekka ignorancja bo majac przed soba "nauczyciela" i od razu likwidowac blad ktory u niego zauwazaja to oni co robia.... olewaja to i dopiero gdy staje sie to widocznym problemem (narzekania) staraja sie cos z tym zrobic
GDyby nie X to mogli by traktowac to jako swego rodzaju marketing ( "byla rzecz ktora wam sie niepodobala i mogla byc wedlog was ulepszona to my stajemy na wysokosci zadania - i wszystko dla was") tym czasem w takiej formie wychodzi ich wstepne olewactwo klijenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj tam od razu zniechęcić :) Ja mam X360 ale plejawke też kupie (mam jedynke i dwójke) tyle że kupie tak jak X Boxa po roku na rynku :) Raz że będzie tańszy , 2 bardziej dopracowany a trzy więcej gier takich jak : Metal Gear Solid 4, nowy Tekken, nowy Devil May Cry, Gran Turismo HD etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować