Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2007 o 19:04, Ecko09 napisał:

Premiera jest chyba 14 listopada

Premiera PS w Polsce jest, jak głosi oficjalna strona EA, 23 listopada. Mam nadzieję, że to prawda.
Chyba temu źródłu można wierzyć. ;)

Dnia 07.11.2007 o 19:04, Ecko09 napisał:

P.S. Mam kase na gre! :P

Ja jeszcze zbieram. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 19:05, 000franek napisał:

> > Mam pytanko czy mozna juz zamowic tą gre? bo chce ja zamowic dzis i musze placic
odrazu
> czy
> > dopiero jak ja dostane w rece? 23 listopada?
>
> Premiera jest chyba 14 listopada, możesz na gram.pl zamówić dziś, a jesli wybierzesz przysyłke

> kurierem gre otrzymasz na dzień przed premerą. I możesz wybrac w jaki sposób chcesz zapłacić,

> ja zawsze wole przy odbiorze.
> P.S. Mam kase na gre! :P
zamowileś już? ja to robie teraz :p
Ps wiadomo czy w pełnej wersji bedą takie same wymagania jak w demo czy wyzsze [oby nie:P]


Jeszcze nie zamówiłem ;) ale chyba zaraz to zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 20:02, Mateusz9214 napisał:

Ja mam bardzo dziwne wrazenie ze EA znowu zwali gre...obym sie mylil bo wiarze z ta gra wielkie
nadzieje...



a grałes w demko? Po demie widac wszystko i jak dla mnie bedzie to średnia gra. cala relacje z gry umiescilem kilka stron wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szlag, a mi się gra przycina nawet na minimalnych :/ Trzeba zainwestować w wersję na PS2 :) Ale najpierw poczekam na recenzje wersji na starszą Sonkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh niemgoe sobie poradzic z włozeniem zdjjęcia ale ja mialem 1266KM/H czas 1:44:12 max predkośc zarejestr 322 prędkośc max 327 średnią 267 i proboje pobic:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2007 o 20:05, awesome napisał:

a grałes w demko? Po demie widac wszystko i jak dla mnie bedzie to średnia gra. cala relacje
z gry umiescilem kilka stron wczesniej.


Po demie jeszcze nie ma co oceniać bo cała gra może być dużo lepsza. Poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 21:19, stasiecki napisał:


> a grałes w demko? Po demie widac wszystko i jak dla mnie bedzie to średnia gra. cala
relacje
> z gry umiescilem kilka stron wczesniej.

Po demie jeszcze nie ma co oceniać bo cała gra może być dużo lepsza. Poczekamy zobaczymy.



ale sterowanie juz mi sie nie podoba a to sie raczej napewno nie zmieni niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2007 o 21:26, awesome napisał:

ale sterowanie juz mi sie nie podoba a to sie raczej napewno nie zmieni niestety


No, sterowanie jest w stylu TDU czyli trudniejsze i mniej przyjemne. Trzeba się będzie przyzwyczaić. Podoba mi się grafika w grze i to ,że wyścigi są na torach, ciekawa innowacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 21:41, stasiecki napisał:


> ale sterowanie juz mi sie nie podoba a to sie raczej napewno nie zmieni niestety

No, sterowanie jest w stylu TDU czyli trudniejsze i mniej przyjemne. Trzeba się będzie przyzwyczaić.
Podoba mi się grafika w grze i to ,że wyścigi są na torach, ciekawa innowacja.



wcale nie jest w stylu TDU. nie ma tu żadnej lekkosci i w ogole jest spaprane. to w TDu jest o wiele lepsze no ale to gry z dwóch różnych gatunków. jeden to typowy arcade a drugi próbuje byc symulatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2007 o 21:43, awesome napisał:

wcale nie jest w stylu TDU. nie ma tu żadnej lekkosci i w ogole jest spaprane. to w TDu jest
o wiele lepsze no ale to gry z dwóch różnych gatunków. jeden to typowy arcade a drugi próbuje
byc symulatorem.


Rzeczywiście źle to porównałem. W Pro Street nie ma już takiej swobody jazdy jak w poprzednich częściach. Przynajmniej ja tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem demko, zainstalowałem, odpaliłem. Oto moje wrażenia:
Po odpaleniu jak zwykle ekran powitalny, mam kliknąć, ok. Na razie jest prosto ;p.
Pierwsze co rzuca się na mózg gracza jest menu i muzyka. Menu moim zdaniem średnie, muzyka... pierwszy raz od dawna tak mnie irytowała ścieżka dźwiękowa gry ze stajni EA!

Ustawiam detale na mniej więcej takie: 1024 x 768, 100Hz, detale świata i samochodów high, dynamiczne oświetlenie off, anti-aliasing x2. Chcę zacząć wyścig. Moim oczom ukazuje się niezwykle wkurzający ekran ładowania. Mija kilkanaście sekund. Pojawia się początkowy filmik (pomijam czas kiedy samochód jest jeszcze w "doku"), na którym widać samochody, które będą się ścigać (a to niespodzanka ;p). Niestety, pomimo średniej ilości FPS równej 30, gra ciągle się tnie (widoczne wyraźne przeskoki). Zastanawiam się dlaczego tak jest? Przecież mam przyzwoite framerate, co jest? No nic, zmniejszam detale - wyłączam antialiasing i parę innych bzdetów. Teraz działa lepiej. Nieważne, że gra wygląda teraz jak Underground 2, tylko beton pozostał ładny.

Wystartowałem, jadę, jadę. Kończę grę.
Niestety, IMHO w tym Need for Speed''zie nie da się przyjemnie jeździć. Czy to na serio miał być krok w kierunku symulacji, czy tylko krok w kierunku wkurzenia graczy? Znacznie lepiej jeździło mi się w Richard Burns Rally.. Nowy NFS ani nie jest realistyczny, ani arcadowy. IMHO wyszło potwornie. Gdzie są widoczne uszkodzenia samochodu? Kilka razy przyrżnąłem w inny samochód, zaliczyłem dachowanie, żadnych wgnieceń nie ujrzałem.

Podsumowując, ocena demka: 2/10. Niestety.

pozdrawiam


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować