Zaloguj się, aby obserwować  
sferis

Aion: The Tower of Eternity - Temat ogólny

451 postów w tym temacie

Jaka broń jest dobra dla Gladiatora Polearm czy GS ? Teraz wybrałem nagrodę za questa i pomyślałem sobie czy nie spróbować GS-a. No i niestety mimo szybszego bicia zauważyłem o wiele słabszy dmg :< I w ogóle brzydko trzyma się tego GS. Lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 22:24, Richmond94 napisał:

To jeszcze tylko 1 lvl :)
Czy dużo jest w grze instancji, które trzeba przechodzić drużynowo? Rozumiem, że Scout
jest pewnie dpsem, nabija damage?


Wszystkie instancje, oprócz trzech są drużynowe.

Tak jest Assasin i Ranger to DPS''y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2012 o 16:47, conan8 napisał:

Jakie są w końcy ograniczenia na końce starter? da się normalnie grac, czy na grubszą
metę nie?


Tutaj masz tabelkę: http://www.aionfreetoplay.com/website/featuresdetails/;jsessionid=408337bd261167352b55745e059f

W skrócie, na koncie Starter największą bolączką jest chyba bardzo ograniczony handel i wymiana (listowna i osobista) przedmiotów między graczami. Na początkowych etapach to nic takiego, podejrzewam że później bez takich rzeczy jest ciężko - sam nie dotrwałem do wyższych poziomów na koncie f2p, ale nie przez ograniczenia, tylko gra mi się po prostu nie spodobała. Ale podobny system był w LOTRO i bardzo krzywdził ''froobów''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zainstalowanego Aiona US, chciałem pograć na europejskich serwerach.
Czytałem, że aby uniknąć pobierania gry od nowa muszę pobrać launcher odpowiedni dla EU, zainstalować go w istniejącym folderze Aion i ten wtedy pobierze jakieś 2gb i "przerobi" Aiona na EU.
Niestety 2gb już prawie się pobrały, a pasek postępu wskazuje dopiero 15%- mam wrażenie, że cała gra ściąga się od nowa. Co zrobiłem źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Aion wygląda w chwili obecnej? Opłaca się ściągać? Mam już ściągnięte 17GB, ale czytałem, że wersja f2p waży ok 30 GB. Czy bez mikropłatności można mieć jakoś fajnie ogarniętą postać, czy bez tego dużo się nie osiągnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 19:53, SongoX napisał:

Jak Aion wygląda w chwili obecnej? Opłaca się ściągać? Mam już ściągnięte 17GB, ale czytałem,
że wersja f2p waży ok 30 GB. Czy bez mikropłatności można mieć jakoś fajnie ogarniętą
postać, czy bez tego dużo się nie osiągnie?


Dawno nie grałem, ale jako tako się orientuje, to za kasę nie da się kupić niczego, co doprowadziło by do zrobienia uber postaci, tylko jest jeden haczyk. Darmowe konto jest nieźle obcięte względem premium ( jako, że grałem w abonamentową wersję, nie mogę stwierdzić, jak bardzo jest obcięte ), obcięcie dotyczy ilości postaci, wysyłania wiadomości, kupowania itd.

No i to jest zrobione jak w EVE. Można kupować przedłużenie konta premium za prawdziwe pieniądze, a sprzedawać w grze za walutę grową. Tak samo można samą walutową grową mieć konto premium.

P.S. Masz tutaj różnicę pomiędzy poszczególnymi kontami: http://www.aionfreetoplay.com/website/features/;jsessionid=ae48bd2714b7bf7ae22c5524df9c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować